Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Biegaj na nartach - będziesz żyć dłużej

czwartek, 25 grudnia 2014 w Z życia
Biegacze narciarscy są silni i wytrzymali. Ale także dłużej żyją. Skąd to wiadomo? Z badań naukowych. Przytaczamy wnioski kilku z nich.

Biegówki - związek na całe życie

czwartek, 11 grudnia 2014 w Z życia
Nasza czytelniczka nie lubiła zimy i śniegu. Gdy wiele lat temu zaraziła się bakcylem narciarskim, biegówki i śladówki stały się ważne dla całej rodziny. I zarazem pasją na całe życie. Swój związek z nartami opisała w krótkim tekście.

Przychodzi narciarz do lekarza…

środa, 03 grudnia 2014 w Z życia
Zazwyczaj przychodziła baba, ale nie chcę nikogo dyskryminować, moje felietony są adresowane również do mężczyzn. Poza tym spodziewam się, że słowo „baba" byłoby dobrze odebrane tylko na Śląsku, no może jeszcze na Podhalu. Czyli przychodzi narciarz do lekarza. Czasem przychodzi, czasem przybiega, dostaje „zastrzyk w kolano" i biegnie dalej (myślę tu o bardzo konkretnym narciarzu), ale często narciarz zostaje przywieziony...

Poznaniacy wybrali narciarza biegowego na prezydenta miasta

poniedziałek, 01 grudnia 2014 w Z życia
Jeden z nas - Jacek Jaśkowiak - zapalony narciarz biegowy, posiadacz tytułu Worldloppet Master, kilkukrotny uczestnik Biegu Wazów, jedna z osób, która przyczyniła się do sukcesu organizacji Pucharu Świata FIS w biegach narciarskich w Szklarskiej Porębie, został Prezydentem Poznania.

Młodzież w Warszawie już od listopada uczy się biegać na nartach

środa, 12 listopada 2014 w Z życia
Pięćdziesiątka dzieci z Warszawy i okolic rozpoczęła już sezon narciarski. Od początku listopada grupa uczniów szkół podstawowych i gimnazjów bierze udział w bezpłatnych zajęciach przygotowujących do biegania na nartach zorganizowanych przez Towarzystwo Narciarskie "Biegówki", a dofinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Licytują złoto Justyny Kowalczyk. Dla dzieci.

poniedziałek, 20 października 2014 w Z życia
Justyna Kowalczyk – Mistrzyni Olimpijska w biegach narciarskich, od lat wspiera chorych na mukowiscydozę. 20 października 2014 roku wspólnie z Polskim Towarzystwem Walki z Mukowiscydozą rozpoczęła aukcję charytatywną, na którą przekazała sztabkę złota otrzymaną w nagrodę za zdobycie olimpijskiego medalu w Soczi. Wszystkie środki ze sprzedaży zostaną przekazane na stworzenie ośrodka leczenia mukowiscydozy w centralnej Polsce.

Koleją na narty. Cz 3. Gdzie jechać?

czwartek, 09 października 2014 w Z życia
Zbliża się zima, dlatego przygotowałem kilka rad gdzie (i jak) jechać na biegówki pociągiem.

O biegówkach w Radiu Wrocław!

sobota, 13 września 2014 w Z życia
Redakcja portalu nabiegówkach.pl promuje naszą dyscyplinę w Radiu Wrocław.

Ile kosztuje bieg narciarski?

czwartek, 03 lipca 2014 w Z życia
- Organizacja zawodów generuje coraz większe wydatki – przyznaje Beata Lepka, dyrektor cyklu Salomon Nordic Sunday. Coraz częściej narzekamy na wysokie opłaty startowe. Ile naprawdę kosztuje bieg narciarski?

Koleją na narty. Cz.2. Wygoda narciarza

niedziela, 29 czerwca 2014 w Z życia
W kilku państwach europejskich trwa renesans kolei, które cieszą się popularnością również wśród narciarzy. By tak się stało w Polsce, nasze koleje muszą całkowicie zmienić podejście do pasażerów. Oto kilka najważniejszych warunków komfortowej podróży.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Olo odpowiedział(a) w temacie Odp: Odkupię numer na 15 CT 24.02 na forach.
11:06
Wczoraj
4 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
Więcej
Więcej

lubią nas