Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Młodzież w Warszawie już od listopada uczy się biegać na nartach

środa, 12 listopada 2014 w Z życia
Pięćdziesiątka dzieci z Warszawy i okolic rozpoczęła już sezon narciarski. Od początku listopada grupa uczniów szkół podstawowych i gimnazjów bierze udział w bezpłatnych zajęciach przygotowujących do biegania na nartach zorganizowanych przez Towarzystwo Narciarskie "Biegówki", a dofinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Licytują złoto Justyny Kowalczyk. Dla dzieci.

poniedziałek, 20 października 2014 w Z życia
Justyna Kowalczyk – Mistrzyni Olimpijska w biegach narciarskich, od lat wspiera chorych na mukowiscydozę. 20 października 2014 roku wspólnie z Polskim Towarzystwem Walki z Mukowiscydozą rozpoczęła aukcję charytatywną, na którą przekazała sztabkę złota otrzymaną w nagrodę za zdobycie olimpijskiego medalu w Soczi. Wszystkie środki ze sprzedaży zostaną przekazane na stworzenie ośrodka leczenia mukowiscydozy w centralnej Polsce.

Koleją na narty. Cz 3. Gdzie jechać?

czwartek, 09 października 2014 w Z życia
Zbliża się zima, dlatego przygotowałem kilka rad gdzie (i jak) jechać na biegówki pociągiem.

O biegówkach w Radiu Wrocław!

sobota, 13 września 2014 w Z życia
Redakcja portalu nabiegówkach.pl promuje naszą dyscyplinę w Radiu Wrocław.

Ile kosztuje bieg narciarski?

czwartek, 03 lipca 2014 w Z życia
- Organizacja zawodów generuje coraz większe wydatki – przyznaje Beata Lepka, dyrektor cyklu Salomon Nordic Sunday. Coraz częściej narzekamy na wysokie opłaty startowe. Ile naprawdę kosztuje bieg narciarski?

Koleją na narty. Cz.2. Wygoda narciarza

niedziela, 29 czerwca 2014 w Z życia
W kilku państwach europejskich trwa renesans kolei, które cieszą się popularnością również wśród narciarzy. By tak się stało w Polsce, nasze koleje muszą całkowicie zmienić podejście do pasażerów. Oto kilka najważniejszych warunków komfortowej podróży.

Koleją na narty. Cz. 1. Nie budujmy szerokiej Zakopianki!

wtorek, 03 czerwca 2014 w Z życia
Po ogłoszeniu wyników referendum w sprawie igrzysk olimpijskich w Krakowie odetchnąłem z ulgą. Przyznanie ich Krakowowi niechybnie oznaczałoby wybudowanie drogi szybkiego ruchu do samego Zakopanego, co doprowadziłoby do jeszcze większych problemów komunikacyjnych i ekologicznych na Podhalu.

Miało być BUM, a mały jest szum. Organizatorka: Nie tak miało to wyglądać!

środa, 23 kwietnia 2014 w Z życia
Na trzy edycje tylko jedna odbyła się na nartach. Żaden narciarz nie pobiegł też po ulicy. Dlaczego w Dusznikach-Zdroju zawalono tak świetną ideę?

"Złota Justyna" Wolnickiego, czyli biografia nietypowa [RECENZJA]

czwartek, 03 kwietnia 2014 w Z życia
Czy z miłości do dyscypliny, czy z ukochania zawodników, powstało na przestrzeni ostatnich lat bardzo wiele książek o biegach narciarskich. Kamil Wolnicki, choć rewolucji nie przeprowadził, stał się autorem kolejnej ciekawej lektury. Biografii bardzo nietypowej.

Fascynująca historia biegów narciarskich [RECENZJA KSIĄŻKI]

środa, 26 marca 2014 w Z życia
Książka "Droga do Justyny Kowalczyk. Historia biegów narciarskich" Daniela Ludwińskiego to moim zdaniem pozycja obowiązkowa w biblioteczce każdego kibica biegów narciarskich. Dzięki niej w przyjemny sposób możemy odrobić lekcję historii naszej ulubionej dyscypliny sportu.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
04:24
2 tygodnie temu
Eureka odpowiedział(a) w temacie Odp: Jak unikać kontuzji na forach.
Paź 30
kafar przyjadę 12.01 wyjadę 20.01 bez wyżywienia,chyba że można tylko śniedania
Paź 28
Więcej
Więcej

lubią nas