Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Michał Rolski Artykuły autora:

Michał Rolski

TEST: okulary Goggle T634

czwartek, 23 stycznia 2014 w Testy
Okulary chroniące przed śniegiem, wiatrem i słońcem to istotny element naszego wyposażenia, który poprawia komfort i bezpieczeństwo podczas biegania na nartach. Przetestowaliśmy wszechstronne okulary Goggle T634 przeznaczone na biegówki.

Zrób sobie ekspander - tani i wszechstronny przyrząd do ćwiczeń

wtorek, 04 czerwca 2013 w Sprzęt
Ekspander, zwany potocznie "gumami", to niezwykle praktyczny i wszechstronny przyrząd do ćwiczeń siłowych. Dzięki tej instrukcji możesz go mieć nawet za kilkanaście złotych.

Narty biegowe - jak uprawiać ten sport cały rok

czwartek, 18 kwietnia 2013 w Trening i technika
Większość osób przypomina sobie o biegówkach, gdy tylko spadnie pierwszy śnieg. Szybko też o nich zapominamy, gdy za oknem przestaje być biało. A przecież narciarstwo biegowe to sport, który uprawia się cały rok...

W Szklarskiej Porębie skorupki nasiąkają biegówkami

niedziela, 20 stycznia 2013 w Z życia
W Szklarskiej Porębie dzieci ze szkół podstawowych, a nawet przedszkoli uczestniczą w bezpłatnych zajęciach nauki narciarstwa biegowego. Przeczytajcie o programie "Biegam, by lepiej żyć" i zacznijcie już lobbować w swoich regionach, żeby dzieci z całej Polski mogły poznać radość płynącą z biegania na nartach.

Pierwsze zawody MPA 2013 - Bieg Tysiąclecia - w deszczu i kałużach

niedziela, 06 stycznia 2013 w Relacje
Mimo niesprzyjającej pogody, padającego deszczu i rozmokłego śniegu,  6 stycznia 2013 na starcie pierwszych zawodów tegorocznych Mistrzostw Polski Amatorów stanęło 220 osób. Udział w Biegu Tysiąclecia to dla części uczestników walka o punkty w rankingu MPA, dla innych przede wszystkim dobra przygoda lub pierwszy w życiu start w zawodach narciarskich.

Biegówki to nie gorszy kuzyn zjazdówek !

poniedziałek, 24 grudnia 2012 w Stylem dowolnym
Czy narciarstwo biegowe w Polsce zawsze będzie skazane na porównania do narciarstwa zjazdowego? Czy biegówki to tylko "zjazdówki" dla ubogich? Czy media mainstreamowe chcąc promować bieganie na nartach, faktycznie mogą szkodzić dyscyplinie?

Jak dobrać narty biegowe? (cz. 4) Do wzrostu, wagi, siły i umiejętności...

czwartek, 13 grudnia 2012 w Sprzęt
Chcesz kupić odpowiednie dla siebie narty biegowe, ale nie wiesz jakiej powinny być długości? Wyjaśniamy jakimi kryteriami należy się kierować, aby wybrać odpowiednio długie i sztywne narty.

Bieg Ulicami Miasta - ciekawe podejście do promocji imprezy

wtorek, 04 grudnia 2012 w Imprezy
Przyzwyczailiśmy się, że organizatorzy nawet dużych i znanych biegów narciarskich niewiele wysiłku wkładają w promocję. Nową jakość w reklamie imprezy zapowiadają organizatorzy BUM, który odbędzie się w Dusznikach Zdroju w drugi weekend lutego 2013.

Kto najlepiej na świecie biega na nartach, czyli FIS Punkty

piątek, 16 listopada 2012 w Ze sportu
Zawody wysokiej rangi w narciarstwie biegowym odbywają się w różnych częściach świata, na trasach o zróżnicowanym profilu i przy różnych warunkach śniegowych. Nie wszyscy mogą startować w tym samym czasie i tym samym miejscu. Więc jak prowadzić ranking najlepszych biegaczy narciarskich?

Czy planowany ośrodek na Polanie Jakuszyckiej będzie jak nowe stadiony w polskich miastach?

piątek, 05 października 2012 w Miejsca
Władze Szklarskiej Poręby planują wybudowanie na Polanie Jakuszyckiej nowoczesnej, spełniającej wszystkie normy FIS i IBU, infrastruktury. Budowa ma kosztować 30 mln zł. Czy to słuszna droga do rozwoju narciarstwa biegowego w Polsce?
Strona 1 z 6

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas