Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Gazeta Wyborcza w partnerstwie z nabiegowkach.pl

opublikowano: 10 lutego 2013 autor: Redakcja
Już dawno żadne z mediów mainstreamowych nie poświęcało tyle miejsca narciarstwu biegowemu, co Gazeta Wyborcza tej zimy. Wrocławska redakcja "Gazety" we współpracy z portalem nabiegowkach.pl co piątek publikuje ciekawe teksty dla amatorów biegówek.

„Polska biega na biegówkach" to zimowy cykl Gazety Wyborczej, który ma na celu promocję i popularyzację biegania na nartach wśród jak najszerszego grona osób. Pod patronatem dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, co piątek każdy mieszkaniec Dolnego Śląska znaleźć może w kiosku wiele ciekawych informacji na temat naszej dyscypliny.

Dzięki ścisłej współpracy z portalem nabiegowkach.pl artykuły zawierają treści wartościowe i pożyteczne, nie tylko dla początkujących, ale także zaawansowanych narciarzy. Wywiady z ludźmi śniegu, opisy dolnośląskich ośrodków, przypomnienia o ważnych w kalendarzu imprezach, czy wreszcie cotygodniowy raport narciarski to niewątpliwie zalety cyklu.

Dodatkowo, „Gazeta" skompletowała i wystawiła do Biegu Piastów swoją drużynę, w której skład wchodzą - oprócz czytelników - m.in. dyrektor festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty Roman Gutek czy Marszałek województwa Rafał Jurkowlaniec.

Serdecznie zapraszamy do lektury. Cykl kończy się w połowie marca. Oprócz wersji papierowej, teksty ukazują się także na stronie wroclaw.sport.pl.

zaktualizowano sobota, 09 lutego 2013 20:16
Oceń artykuł
(2 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas