Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Nasz redaktor walczy o tytuł „Dziennikarza Roku". Pomóżmy wygrać!

opublikowano: 11 czerwca 2014 autor: Redakcja

Nasz redaktor walczy o tytuł „Dziennikarza Roku". Pomóżmy wygrać!

Agata Morąg
Doskonale znany czytelnikom nabiegowkach.pl Michał Chmielewski został nominowany do tytułu „Biegowy Dziennikarz Roku". O wynikach w głosowaniu internetowym zdecydują czytelnicy. Ty też możesz docenić jego pracę!

„Biegowy Dziennikarz Roku" to wyróżnienie przyznawane przez organizatorów krynickiego Festiwalu Biegowego najlepszym dziennikarzom ostatniego roku. Znalezienie się na liście wśród 48 innych kandydatów to wynik pracy, jaką Michał wykonuje na rzecz popularyzacji i rozwoju narciarstwa biegowego w Polsce. Jego rywalami są m.in. Przemysław Babiarz i Maciej Kurzajewski (TVP Sport), co tym mocniej podkreśla prestiż tego plebiscytu.

Nasz redaktor w ostatnim czasie nie tylko dostarczał informacji czytelnikom naszego portalu, ale też m.in. przygotowywał popularny cykl „Polska biega na biegówkach" w Gazecie Wyborczej. Jako pasjonat nart i lekkoatletyki sam startuje w zawodach, co pozwala mu możliwie najlepiej zbliżyć się do tajników sportu amatorskiego.

W nabiegowkach.pl znamy go z interesujących felietonów, unikalnych newsów czy z ekskluzywnego cyklu „Ikony Narciarstwa Biegowego", który cieszy się niesłabnącą popularnością nawet po zakończeniu sezonu zimowego. Jeśli i Tobie podobają się materiały Michała Chmielewskiego, oddaj na niego swój jakże ważny głos. Nagroda w wysokości 30 tys. złotych pozwoli mu na dalszą realizację marzeń i tak niezbędny w młodym wieku rozwój.

Wystarczy pół minuty!

Aby zagłosować, wystarczy odwiedzić stronę Festiwalu Biegowego, a następnie wybrać z listy Michała Chmielewskiego. Pamiętajmy o poprawnym wpisaniu maila, na który przesłana zostanie wiadomość z linkiem aktywującym oddany głos. Wszystko potrwa pół minuty, a radość z otrzymanego wsparcia trwać może znacznie dłużej. Do dzieła!

ZAGŁOSUJ NA MICHAŁA CHMIELEWSKIEGO (LINK)

Organizatorem konkursu jest Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego.

zaktualizowano czwartek, 12 czerwca 2014 13:25
Oceń artykuł
(2 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas