Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Portalowe koszulki kupisz w sklepiku nabiegowkach.pl

opublikowano: 11 sierpnia 2013 autor: Redakcja
Koszulki sportowe z materiału technicznego promujące całoroczną aktywność sportową narciarzy biegowych możecie zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie za pośrednictwem naszego sklepiku. Wyprzedajemy też zimowe czapki Alpina nabiegowkach.pl.

Dziś premiera sklepiku nabiegowkach.pl pod adresem sklep.nabiegowkach.pl. Kupicie w nim gadżety związane z naszym portalem i niedrogie akcesoria przydatne na nartach i podczas treningu przez cały rok.

Letnie koszulki narciarzy biegowych

Na początek do sklepiku trafiła zaprojektowana przez nas na ten sezon koszulka sportowa z oddychającego materiału technicznego, który doskonale odprowadza wilgoć i zapewnia komfort podczas intensywnego wysiłku.

Koszulki nabiegowkach.pl

sprawdź

Koszulki stworzyliśmy z myślą o uczestnikach naszych tegorocznych letnich obozów sportowych. Projekt tak się udał, że często pytaliście się nas gdzie i kiedy można je kupić. Teraz jest to możliwe w sklepiku nabiegowkach.pl.

Koszulka ma misję. Jej przesłaniem jest promocja narciarstwa biegowego jako dyscypliny, którą można uprawiać cały rok i korzystać z jej zdrowotnych dobrodziejstw. Dlatego na przodzie koszulki umieściliśmy grafikę symbolizującą fazy całorocznego treningu narciarzy biegowych. Znajdziecie tam biegówki w zimie, ogólną aktywność na wiosnę, imitację w lecie i nartorolki na jesieni.

Teraz możecie promować amatorskie narciarstwo biegowe z koszulkami nabiegowkach.pl.

sprawdź

Oto kilka wypowiedzi osób, które mają już koszulki nabiegowkach.pl.

Joanna: W Polsce brakuje możliwości kupienia letnich ubrań związanych jakoś z biegówkami. Kocham narty biegowe i chcę się czuć narciarką także w lecie. Dlatego uważam, że koszulka dla narciarzy biegowych to świetny pomysł.

Agnieszka: Wkładam koszulkę często gdy idę na trening i mogę powiedzieć, że przyciąga uwagę. Mam sporo koszulek technicznych z różnych biegów, ale one wszystkie mają nadrukowane co najwyżej daty i nazwy biegów. Ta koszulka jest inna, ma piękny wzór graficzny. Ostatnio intensywnie przyglądało mi się kilku kolarzy. Właściwie to nie mnie, ale mojej koszulce. Faktycznie, takich koszulek się nie spotyka, ona jest wyjątkowa.

Wiesław: Kupiłem tiszert dla siebie i żony. Mogę powiedzieć, że jest udany nie tylko pod względem kolorystycznym, ale jest uszyty z bardzo dobrego materiału. Jest miękki i przyjemny, w czasie treningu wcale się go nie czuje.

Przeczytaj więcej o koszulce nabiegowkach.pl.

Czapki Alpina nabiegowkach.pl

Zawodnicze, sportowe czapki na narty biegowe to efekt współpracy marki Alpina i portalu nabiegowkach.pl. Dzięki temu powstała limitowana seria czapek, które „rozeszły się„ ostatniej zimy. Zostało nam ostatnie 10 sztuk, które teraz wyprzedajemy.

Czapki uszyte są z elastycznego, dość cienkiego, ale ciepłego materiału. Stworzyliśmy je na wzór nakryć głowy, jakie widzimy u zawodników z czołówki światowej podczas ich zmagań w Igrzyskach Olimpijskich, czy Pucharze Świata. Polska flaga na czole czapek Alpina nabiegowkach.pl pozwala każdemu z nas poczuć się jak reprezentant Polski na ważnej imprezie sportowej.

Czapka Alpina nabiegowkach.pl

sprawdź

zaktualizowano niedziela, 11 sierpnia 2013 16:01
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas