Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Uniwersalna, techniczna czapka Alpina nabiegowkach.pl “free” - [ZAMÓW]

opublikowano: 25 listopada 2013 autor: Redakcja
Już drugi raz mamy przyjemność zaprezentować naszym czytelnikom mocno limitowaną edycję czapki portalowej, która jest efektem współpracy nabiegowkach.pl ze znaną wszystkim narciarską marką Alpina. W tym sezonie postawiliśmy na uniwersalność.

Czapka Alpina nabiegowkach.pl to jeden z niewielu prawdziwie polskich gadżetów firmowanych przez międzynarodowy koncern. W charakterystycznym czerwonym obuwiu Alpina najwyższe laury zdobywa aktualna czołówka światowych biegów narciarskich. Firma produkuje też akcesoria i odzież doskonale sprawdzające się podczas aktywności na biegówkach (więcej o marce Alpina). W efekcie współpracy z nabiegowkach.pl już drugi sezon mamy przyjemność ubierać naszych czytelników w czapki firmowane przez Alpinę.

Kreujemy modę na trasach biegowych

Projektując odzież dla społeczności nabiegowkach.pl, bardzo dużo uwagi przywiązujemy do właściwości użytkowych. Priorytetem jest także estetyka. Ubrania logowane marką nabiegowkach.pl przygotowują uzdolnieni projektanci. Dzięki temu nasi czytelnicy mają możliwość nosić nie tylko funkcjonalną, ale co ważne ładną odzież.

Czapka Alpina nabiegowkach.pl zaprojektowana i uszyta na bieżący sezon nosi przydomek free - jak wolność i swoboda. Uniwersalna forma czapki pozwala stosować ją także jako opaskę, komin, czy szalik. Wykonana jest z elastycznego, specjalnie zaprojektowanego dla wysoko wydajnej odzieży sportowej, materiału SUPER ROUBAIX®, gładkiego od zewnętrznej strony i miłej w dotyku ocieplającej warstwy wewnętrznej.

TU KUPISZ

Zewnętrzna, gładka powłoka stanowi ochronę przed lekkim wiatrem i śniegiem. Warstwa wewnętrzna doskonale wchłania pot i transportuje go na zewnątrz. Całość izoluje przed chłodem. Opaska chroniąca uszy i czoło została wykonana z podwójnej warstwy materiału. Czapka idealnie sprawdza się przy temperaturach powyżej -6 st. C, a przy bardzo intensywnym wysiłku można jej używać nawet w warunkach do -10 st. C.

Szata graficzna czapki Alpina nabiegowkach.pl free z wyróżniającą się charakterystyczną sylwetką narciarza biegowego nie pozostawia wątpliwości co do dyscypliny sportu uprawianej przez jej posiadacza.

Zobacz więcej zdjęć >>

Czapki Alpina nabiegowkach.pl free dostępne są w sklepiku nabiegowkach.pl.

TU KUPISZ

Inne projekty odzieży

W ubiegłych sezonach przygotowaliśmy dla polskich narciarzy biegowych:

Koszulka "zawsze nordic" koszulka techniczna zawsze nordic

wygodna, uszyta z rewelacyjnego materiału koszulka promująca całoroczną aktywność sportową w stylu nordic (zobacz >>)

czapka Alpina nabiegowkach.pl race czapka Alpina nabiegowkach.pl race

sportowa czapka narciarska idealna do zawodów i mocniejszych treningów, nawiązująca do polskiej tradycji biegów narciarskich (zobacz >>)

O marce Alpina

Alpina to wyjątkowa firma bardzo zasłużona w dziedzinie narciarstwa biegowego. Znana jest przede wszystkim z produkcji doskonałych butów, w których biega znakomita część światowej czołówki zawodników uprawiających narciarstwo biegowe. W charakterystycznych, czerwonych butach Alpina swoje sukcesy odnoszą lub odnosili m.in. Petra Majdic (SLO), Vibeke Skofterud (NOR), Maiken Caspersen Falla (NOR), Heidi Weng (NOR), Petter Northug (NOR), Hanna Brodin (SWE), Dario Cologna (SUI), Lukas Bauer (CZE).

Niezależnie od tego, czy używasz butów, nart lub akcesoriów firmy Alpina, markowa czapka Alpina nabiegowkach.pl będzie doskonałym uzupełnieniem twojego zimowego ekwipunku.

Materiał

Materiał SUPER ROUBAIX®, z którego wykonane są czapki Alpina nabiegowkach.pl, to innowacyjny materiał zaprojektowany do produkcji wysoko wydajnej odzieży sportowej. Materiał jest ciepły, a dzięki gęsto tkanej strukturze stanowi dobrą zaporę przed wiatrem. Od wewnętrznej strony przypomina fleece i jest przyjemny w dotyku. Zapewnia znakomitą oddychalność i wysoką odporność na uszkodzenia i ścieralność. Skład surowcowy materiału: 80% Polyester i 20% Elastan. Czapki należy prać w temperaturze do 40 st. C.

zaktualizowano poniedziałek, 25 listopada 2013 19:59
Oceń artykuł
(2 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas