Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

W przedostatnim tygodniu konkursu dla prenumeratorów do wygrania czapka Etape Skull WS

niedziela, 24 lutego 2013 w Konkursy
Aby wygrać nagrodę wystarczy prenumerować biuletyn nabiegowkach.pl i odpowiedzieć na pytanie. W tym tygodniu będzie pytanie innego typu niż dotychczas.

Portalowa czapka Alpina do wygrania w dziesiątym tygodniu konkursu dla prenumeratorów

poniedziałek, 18 lutego 2013 w Konkursy
Kolejne nagrody w naszej zabawie. Zaprenumeruj biuletyn nabiegowkach.pl i odpowiedz na konkursowe pytanie o podanej godzinie.

Pokrowiec na trzy pary nart biegowych do wygrania w tym tygodniu!

poniedziałek, 11 lutego 2013 w Konkursy
Przed nami jeszcze cztery tygodnie zabawy konkursowej i kolejne nagrody. Teraz można wygrać pokrowiec na na narty biegowe Axon Transit. Wystarczy prenumerować biuletyn nabiegowkach.pl i poprawnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie o podanej godzinie.

Ósmy tydzień konkursu dla prenumeratorów to szansa na wygranie rękawiczek Etape Skin WS

poniedziałek, 04 lutego 2013 w Konkursy
Mamy dla was kolejne nagrody. Wystarczy zaprenumerować biuletyn nabiegowkach.pl i poprawnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie o podanej godzinie, a rękawiczki, które świetnie sprawdzą się na biegówkach w cieplejszych - wiosennych warunkach, mogą być wasze.

Znów do wygrania skarpetki Etape Cross w zabawie w biuletynie

poniedziałek, 28 stycznia 2013 w Konkursy
Prenumeratorów newslettera z pewnością ucieszy nagroda, którą można otrzymać tym razem. To skarpetki świetnie nadające się na biegówki lub śladówki. Co trzeba zrobić, aby je wygrać? To co przez ostatnie 6 tygodni - odpowiedzieć na pytanie.

W szóstym tygodniu konkursu dla naszych prenumeratorów portalowa czapka Alpina

poniedziałek, 21 stycznia 2013 w Konkursy
Mamy dla was kolejne nagrody. Wystarczy zaprenumerować biuletyn nabiegowkach.pl i poprawnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie o podanej godzinie.

W tym tygodniu w naszym biuletynie do wygrania rękawiczki Etape Gear WS

poniedziałek, 14 stycznia 2013 w Konkursy
W naszym konkursie dla prenumeratorów przez 12 tygodni można wygrać różne nagrody - w piątym tygodniu mamy dla was rękawiczki Etape na biegówki oraz usługi wypożyczalni i serwisu Start Ski z Jakuszyc.

Opisz swoją narciarską trasę biegową i wygraj narty, kije, akcesoria [KONKURS]

środa, 09 stycznia 2013 w Konkursy
Zaprezentuj czytelnikom portalu swoje ulubione miejsce do biegania na nartach. Może być to znana i popularna trasa w górach, mało znany szlak na nizinach, a nawet pętelka blisko twojego domu. Lokalizacja i rodzaj trasy nie mają znaczenia, ważniejsze jest to jak ją opiszesz i czy zachęcisz innych do wyjścia z domu i poszukiwania własnych miejsc. Dla autorów najlepszych prac mamy cenne nagrody.

Pas biodrowy Axon Zero to nagroda główna w czwartym tygodniu konkursu dla prenumeratorów biuletynu

poniedziałek, 07 stycznia 2013 w Konkursy
Bawimy się dalej. My w biuletynie nabiegowkach.pl pytamy, wy odpowiadacie, a dwie osoby, które najszybciej po zadanej godzinie prześlą poprawną odpowiedź, wygrywają nagrody.

Konkurs dla prenumeratorów trwa, teraz czas na wygranie skarpetek na biegówki Etape Cross

niedziela, 30 grudnia 2012 w Konkursy
Kolejny, trzeci już tydzień naszej zabawy, to kolejne nagrody. W biuletynie znajdziecie pytanie, za dobrą odpowiedź na nie proponujemy skarpetki Etape Cross oraz usługi wypożyczalni i serwisu Start Ski z Jakuszyc.
Strona 2 z 4

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas