Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

W drugim tygodniu konkursu do wygrania czapka Etape Skull WS

poniedziałek, 24 grudnia 2012 w Konkursy
W naszym konkursie dla prenumeratorów przez 12 tygodni można wygrać przydatne nagrody - tym razem mamy dla was czapkę Etape na biegówki oraz usługi wypożyczalni i serwisu Start Ski z Jakuszyc.

W tym tygodniu w naszym biuletynie do wygrania ciepłe rękawiczki Etape Lake WS

środa, 19 grudnia 2012 w Konkursy
W naszym konkursie dla prenumeratorów przez 12 tygodni można wygrać różne nagrody - w pierwszym tygodniu mamy dla was rękawiczki Etape na biegówki oraz usługi wypożyczalni i serwisu Start Ski z Jakuszyc.

Zaprenumeruj biuletyn i wygrywaj nagrody przez 12 tygodni !

poniedziałek, 17 grudnia 2012 w Konkursy
W drugim sezonie konkursu dla prenumeratorów biuletynu nabiegowkach.pl mamy dla was nagrody: rękawice do narciarstwa biegowego, skarpetki, pokrowiec na narty, czapki i usługi wypożyczalni nart w Jakuszycach. Co zrobić aby wygrać? Zacząć od zaprenumerowania newslettera...

Konkurs dla prenumeratorów biuletynu zakończony

czwartek, 05 kwietnia 2012 w Konkursy
Przez 10 tygodni odpowiadaliście na pytania otrzymywane z naszym biuletynem, a my rozdawaliśmy nagrody od sponsorów konkursu.

W ostatnim tygodniu konkursu dla prenumeratorów biuletynu można wygrać kije One Way

poniedziałek, 26 marca 2012 w Konkursy
Nasz konkurs dobiega końca. Została główna nagroda w postaci kijów do narciarstwa biegowego One Way Diamond 600 AV, z korkową rękojeścią i rękawiczką typu AV. Kto zaprenumerował biuletyn nabiegowkach.pl ma szansę na zdobycie tej nagrody ufundowanej przez dystrybutora marki One Way.

Książka "Waga startowa" to nagroda tego tygodnia dla prenumeratorów biuletynu

poniedziałek, 19 marca 2012 w Konkursy
Masz jeszcze 2 tygodnie na wzięcie udziału w naszym konkursie, a my mamy jeszcze dwie nagrody do rozdania, w tym kije One Way. Zaprenumeruj biuletyn i odpowiedz na pytanie konkursowe.

W tym tygodniu dla prenumeratorów biuletynu mamy skarpetki One Way na biegówki

poniedziałek, 12 marca 2012 w Konkursy
Dołącz do naszych czytelników biuletynu i daj sobie szansę na wygranie skarpetek do biegania na nartach One Way Skiing Socks.

Termo Bidon One Way do wygrania w konkursie dla prenumeratorów newslettera

wtorek, 06 marca 2012 w Konkursy
Dystrybutor marki One Way ufundował dla prenumeratorów naszego biuletynu wygodny, podwójnie izolowany termos na pasku, niezbędny na każdej dłuższej wycieczce, wyposażony w dodatkową kieszonkę na niezbędne akcesoria.

Książka "Waga startowa" to nagroda tygodnia dla prenumeratorów biuletynu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 27 lutego 2012 w Konkursy
Jesteśmy na półmetku naszego konkursu dla prenumeratorów. Rozdaliśmy już pięć nagród, a jeszcze pięć kolejnych czeka na was. Odbierajcie więc e-maile z biuletynem!

W tym tygodniu dla prenumeratorów biuletynu mamy wieszak na kije Skadi Nordic PoleBudy

poniedziałek, 20 lutego 2012 w Konkursy
To już piąty tydzień konkursu dla prenumeratorów naszego biuletynu. Dołącz do naszych czytelników i daj sobie szansę na wygraną. W ubiegłym tygodniu pytanie konkursowe było trudne i podchwytliwe, dostaliśmy tylko 28 % poprawnych odpowiedzi, w nabliższym biuletynie będzie łatwiejsze.
Strona 3 z 4

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas