Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zaprenumeruj biuletyn i wygrywaj nagrody przez 12 tygodni !

opublikowano: 17 grudnia 2012 autor: Redakcja
W drugim sezonie konkursu dla prenumeratorów biuletynu nabiegowkach.pl mamy dla was nagrody: rękawice do narciarstwa biegowego, skarpetki, pokrowiec na narty, czapki i usługi wypożyczalni nart w Jakuszycach. Co zrobić aby wygrać? Zacząć od zaprenumerowania newslettera...

Konkurs trwa dwanaście tygodni. Rozpoczyna się 17 grudnia 2012, a kończy 17 marca 2013 roku.

Prenumerując zawsze zyskujesz !

Już prenumerując biuletyn nabiegowkach.pl zyskujesz wiele. Nawet jeśli los się do ciebie nie uśmiechnie i nie wygrasz nagród z poniższej listy, zyskasz ciekawe i aktualne informacje ze świata amatorskiego narciarstwa biegowego. Warto!

Zasady są proste !

  1. Co tydzień wraz z newsletterem do prenumeratorów wysłane jest jedno pytanie konkursowe.
  2. Odpowiedź na pytanie należy wpisać na Formularzu konkursowym o godzinie podanej wraz z pytaniem konkursowym.
  3. Pierwsze dwie osoby, które podadzą poprawne odpowiedzi, wygrywają nagrody.

Jeżeli nie prenumerujesz jeszcze biuletynu, przejdź na sam dół tej strony i zapisz się teraz !

Sponsorzy

Sponsorami nagród są:

  • Alpin Bike - polski dystrybutor czeskich marek Etape i Axon.
  • Szkoła biegania, wypożyczalnia i serwis Start Ski z Jakuszyc.
  • Portal nabiegowkach.pl.

Nagrody

W tym sezonie mamy dla uczestników konkursu 24 nagrody. Połowa z nich to odzież i akcesoria przydatne na biegówkach. Druga połowa to usługi. W każdym tygodniu zwycięzcy przyznamy jeden produkt, a osobie, która odpowie na pytanie konkursowe jako druga - jedną usługę.

Produkty Etape

Etape to czeska firma oferująca dobrej jakości odzież do narciarstwa biegowego. Damska i męska kolekcja zimowa Etape obejmuje ponad 30 modeli produktów, wśród których można znaleźć m.in.: spodnie, kurtki, bluzy, rękawiczki, czapki, kominiarki, skarpety i okulary przeciwsłoneczne. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej polskiego dystrybutora marki Etape: www.alpinbike.pl.

Rękawice cienkie Etape Skin WS

Rękawiczki Etape Skin WS Rękawice do narciarstwa biegowego zapewniające wygodny, precyzyjny chwyt, dobrze przylegają do dłoni, nie ograniczają ruchów. Wykonane z materiału Ultra III Tec z membraną wiatroodporną i Lycra Fleece. Antypoślizgowe wykończenie dłoni. Przedłużony nadgarstek z szerokim, elastycznym ściągaczem. Dobre na temperatury od -5 do +15 st C.

Rękawice średnio ocieplone Etape Gear WS

Rękawiczki Etape Gear WS Rękawice do narciarstwa biegowego wykonane z materiałów Ultra III Tec i Windster z membraną wiatroodporną i ociepleniem, wyposażone w antypoślizgowe i ochronne wstawki z materiału Sensifeel i żelową wstawkę Gel Tec na spodzie dłoni, a także przedłużony, miękki i elastyczny ściągacz w nadgarstku. Odpowiednie na temperatury od -10 do +5 st. C.

Rękawice ciepłe Etape Lake WS

Rękawiczki Etape Lake WS Ciepłe rękawice do narciarstwa biegowego wykonane z meteriałów Ultra III Tec i Windster z membraną wiatroodporną, ocieplone Thinsulate 3M r11, o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych przy zachowaniu niewielkiej grubości. Wyposażone we wstawki ochronne Sensifeel i wyściółkę żelową Gel Tec. Odpowiednie na temperatury od -15 do 0 st. C.

Skarpety Etape Cross

Skarpety Etape Cross Ocieplone skarpetki dobrze nadające się do narciarstwa biegowego, wykonane z materiału Climawell r11. Komfortowe, dobrze wchłaniają i odprowadzają pot, szybko schną, utrzymują w równowadze mikroklimat stopy.

Opaska Etape Crown WS

Opaska Etape Crown WS Z przodu wykonana z materiału Ultra III Tec z membraną wiatroodporną i ociepleniem, z tyłu z Lycra Fleece z ociepleniem. Wyposażona w płaskie szwy i elastyczny ściągacz.

Czapki Etape Skull WS

Czapka Etape Skull WS Cienka czapka wykonana z materiałów Ultra III Tec z membraną wiatroodporną i ociepleniem oraz Lycra Fleece z ociepleniem. Wyposażona w płaskie szwy i elastyczny ściągacz.

Produkty AXON

Axon to czeska firma, w której asortymencie znajduje się odzież, a także akcesoria (w tym kije) do narciarstwa biegowego.

Pas biodrowy AXON Zero

Pas biodrowy Axon Zero Doskonały na treningi i wycieczki, zapewniający wentylację pleców pas biodrowy o pojemności 4 l, wyposażony w 2 kieszonki z siateczki, 2 kieszenie na bidon, komorę główną i kieszeń zapinaną na zamek, a także gumkę do przypięcia dodatkowego bagażu na zewnątrz.

Pokrowiec na 3 pary nart biegowych Axon Transit

Pokrowiec na narty Axon Transit Pokrowiec ma regulowaną długość do 215 cm, 3 paski kompresyjne i jest rozpinany masywnym zamkiem na całej długości. Świetny do transportu nart.

Produkty Alpina

Alpina to firma ze Słowenii słynąca przede wszystkim z produkcji doskonałych butów narciarskich, w których biegają gwiazdy narciarstwa biegowego. W asortymencie Alpiny znajdują się także narty, kije, akcesoria i odzież do narciarstwa biegowego.

Czapka Alpina nabiegowkach.pl

Czapka Alpina nabiegowkach.pl Firmowa czapka Alpina z limitowanej serii "nabiegowkach.pl" wykonana z cienkiego, elastycznego materiału Dolomiti Polyester LYCRA® z lekkim ociepleniem od wewnątrz, zapewniająca doskonałe odprowadzanie wilgoci i lekką ochronę przed śniegiem oraz wiatrem. Dokonała do sportowego biegania. Odpowiednia na temperatury powyżej -5 st. C.

Usługi Start Ski

Start Ski to renomowana szkoła narciarstwa biegowego, w której nauczają wykwalifikowani instruktorzy. Jej siedziba znajduje się w mekce narciarstwa biegowego - Jakuszycach. Start Ski prowadzi także wypożyczalnię i serwis narciarski.

Usługa Start Ski

Nagrodami ufundowanymi przez Start Ski są do wyboru:

  • usługa wypożyczenia kompletu nart (narty, buty, kije) na okres jednego dnia
  • lub usługa serwisowania nart polegająca na smarowaniu na gorąco nart do techniki klasycznej lub łyżwowej parafiną Low Fluor.
 

Prenumerata Biuletynu

Chcesz zaprenumerować newsletter?

Wpisz adres e-mail, pod którym chcesz odbierać biuletyn, w okienko na dole tej strony. Odczekaj chwilę i odbierz e-mail z prośbą o potwierdzenie subskrypcji i kliknij w link potwierdzający. W najbliższym biuletynie, który przyjdzie na twój e-mail, znajdziesz pytanie konkursowe. Odpowiadaj na nie zgodnie z wytycznymi w newsletterze, a nagrody mogą być twoje.

Jesteś już prenumeratorem?

Jeśli dokonałeś subskrypcji wcześniej, przed rozpoczęciem konkursu, wystarczy, że będziesz odbierać biuletyny, aby odpowiadać na pytania konkursowe.

Nie wiesz, czy jesteś prenumeratorem?

Spróbuj wpisać swój adres e-mail w okienko na dole tej strony, jeśli subskrybujesz newsletter, system poinformuje cię o tym odpowiednim komunikatem.

Wszystkie szczegóły konkursu zostały opisane w regulaminie.

Sponsorzy konkursu: Etape, Axon, Start Ski, nabiegowkach.pl

zaktualizowano środa, 09 stycznia 2013 11:51
Oceń artykuł
(1 głos)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas