Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Doskonałe miejsca zawodników teamu nabiegowkach.pl w rywalizacji 14 i 15 lutego. Po raz kolejny.

Jan Łacek i Grzegorz Legierski startowali łyżwą

W Walentynki i następującą po nich niedzielę team nabiegowkach.pl startował w rywalizacji w Jakuszycach. Po raz kolejny zawodnicy drużyny stanęli na podium w klasyfikacji open i w kategoriach wiekowych.

Enervit Classic

14 lutego 2015 roku w Jakuszycach odbyły się ostatnie zmagania w tym sezonie w cyklu Enervit Classic. Więcej o zawodach można przeczytać w naszej relacji. Tradycyjnie ścigano się techniką klasyczną. Tym razem na dystansie ponad 17 km. Jedyny nasz reprezentant Władysław Olszowski zajął 14. miejsce w klasyfikacji open i 2. w M40. Władek zajął też 5. miejsce w końcowej klasyfikacji generalnej stając także na drugim stopniu podium w kategorii wiekowej. Gratulujemy.

SNS

15 lutego także w Jakuszycach zawodnicy już po raz czwarty w tym sezonie spotkali się w zawodach z cyklu SNS (relacja), gdzie ścigali się na dystansie 12 km. Tu w barwach teamu nabiegowkach.pl wystartowało aż 8 sportowców. Sześciu z nich wybrało rywalizację techniką klasyczną, a dwóch bieg dowolną techniką. Szczególnie mocno swoją obecność zaznaczyliśmy w "klasyku". Piotr Michałek zajął trzecie miejsce open, zwyciężyliśmy też kategorie M40 i M50. W pierwszej dziesiątce open "naszych" było aż trzech, a w dwudziestce pięciu. Gratulujemy.

Rywalizację w biegu dowolną techniką wygrał Mariusz Michałek, który także ma wiele wspólnego z naszym teamem. Zapytacie co? Jego ojciec i trener, Józef Michałek jest także trenerem teamu nabiegowkach.pl.