Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Kamil Kaczyński z teamu nabiegowkach.pl Najpopularniejszym Sportowcem Roku? Głosujemy!

Na mecie Biegu Piastów

Na mecie Biegu Piastów
Tygodnik Ostrołęcki zorganizował plebiscyt, który wyłoni Najpopularniejszego Sportowca Roku. W powiecie przasnyskim jest kilkoro kandydatów do tytułu, a wśród nich Kamil Kaczyński z teamu nabiegowkach.pl.

Kamil Kaczyński to amator, który swoją przygodę z biegówkami rozpoczął od zera na portalowym obozie raptem cztery lata temu. Kolejnej zimy zapisał się do teamu nabiegowkach.pl, gdzie pod okiem trenera biegów narciarskich doskonalił technikę i startował w zawodach na nartach i nartorolkach. Po ciężkiej pracy przyszły sukcesy, a wśród nich tytuły Mistrza Polski amatorów w biathlonie techniką klasyczną, czy wicemistrza Polski amatorów w kategorii dwudziestolatków w biegach narciarskich. Kamil trenuje cały rok, systematycznie biegając na nartorolkach i startując też w zawodach na tym sprzęcie.

Dlaczego warto zagłosować na tego właśnie sportowca? Bo został nieformalnym ambasadorem naszego ulubionego sportu w swoim rodzinnym mieście. Kamil Kaczyński był prelegentem na Targach Sportu, Zdrowia i Urody w Przasnyszu oraz spotkał się z burmistrzem i uczniami swojej dawnej szkoły podstawowej, gdzie propagował narciarstwo biegowe jako zdrową i ciekawą aktywność dla każdego. Jeśli zostanie sportowcem roku, z pewnością będzie miał jeszcze niejedną okazję do podzielenia się ze swoją rodzimą społecznością pasją do biegówek i nartorolek.

Żeby oddać głos na Kamila Kaczyńskiego, należy wejść w link plebiscytu. Wszystkich kandydatów z powiatu przasnyskiego widać tutaj.

Oceń artykuł
(1 głos)
Komentarze (1)
MichalT
MichalT Fajnie, tylko to nie za darmo :) 12,50 zł kosztuje.
24.11.2019, 18:45
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas