Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Piotr Michałek wygrywa Bieg Sylwestrowy Beskidów i Gorców 2018

Nasz czołowy zawodnik Piotr Michałek potwierdził swoją doskonałą formę wygrywając Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy Beskidów i Gorców na trasach "Aktywna Mogielica", który odbył się 31 grudnia 2018 roku w Zalesiu w Beskidzie Wyspowym. Na trzecim stopniu podium stanął Grzegorz Legierski. W pierwszej dziesiątce wyścigu w klasyfikacji mężczyzn uplasowało się czterech naszych sportowców.

W tym biegu reprezentantki teamu nabiegowkach.pl nie startowały, ale jak zawsze mogliśmy liczyć na świetne wyniki męskiej czołówki naszej drużyny. W Biegu Sylwestrowym wzięło udział pięciu zawodników zespołu portalu nabiegowkach.pl. Zawody odbyły się techniką klasyczną na dystansie 12 km. Jak podkreśla trener Józef Michałek - organizacja przebiegała sprawnie, a wszystko odbywało się bez zbędnej zwłoki.

Zawody wygrał Piotrek Michałek, trzecia lokata dla Grześka Legierskiego. Teamowych kolegów rozdzielił miejscowy zawodnik Robert Faron reprezentujący Remsport. Na siódmym miejscu linię końcową biegu przeciął Władek Olszowski. Dwie pozycje dalej, jako dziewiąty został sklasyfikowany trener teamu nabiegowkach.pl - Józef Michałek, który stwierdził, że zamiast obserwować swoich zawodników stojąc bezczynnie przy trasie, weźmie udział w wyścigu, dzięki czemu więcej zobaczy. Na 17. pozycji dobiegł Jacek Hyrnik.

Nasi zawodnicy zakończyli 2018 rok sukcesami. Gratulujemy formy i prosimy o podobne osiągnięcia w 2019 roku!

Wyniki z zawodów można pobrać pod tekstem.