Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl symbolicznie zakończył sezon i rozpoczął kolejny

W sobotę 16 kwietnia w Karczmie Ochodzita w Koniakowie odbyło się uroczyste spotkanie dla zawodników teamu nabiegowkach.pl, na którym podziękowano za reprezentowanie drużyny w zakończonym sezonie zimowym. Tego samego dnia rozpoczął się kolejny sezon startowy.

Spotkanie z okazji zakończenia wspólnych treningów i startów w zimie odbyło się z inicjatywy teamowego trenera Józefa Michałka i miejscowych zawodników. Oprócz sportowców mieszkających w Trójwsi Beskidzkiej przybyli także zawodnicy z bliższych i dalszych części kraju, choć niestety nie wszyscy reprezentujący zimą barwy drużyny, mogli przyjechać na to spotkanie.

Impreza była nie tylko okazją do wręczenia pamiątkowych dyplomów dla aktywnych zawodników, którzy startowali ostatniej zimy w barwach teamu nabiegowkach.pl, ale przede wszystkim możliwością spotkania się na towarzyskim gruncie, bez dresów, nart, czy butów narciarskich.

Przestronna i jasna karczma, z doskonałą kuchnią, była znakomitym miejscem na luźne, choć uroczyste spotkanie. Gościom czas umilała kapela grająca i śpiewająca góralskie utwory i przyśpiewki.

Trzecia sobota kwietnia była nie tylko dniem symbolicznie kończącym sezon zimowy, ale przede wszystkim rozpoczynała letni sezon startowy na nartorolkach. Dwunastu zawodników teamu nabiegowkach.pl, włącznie z trenerem, wystartowało w odbywających się tego dnia Ustrońskich Sprintach na nartorolkach, zdobywając łącznie 11 zwycięstw w open i kategoriach wiekowych. Więcej o tym przeczytasz w podsumowaniu startów teamu nabiegowkach.pl w trzeci weekend kwietnia 2016.

Poniżej załączamy kilka zdjęć z sobotniej kolacji w Koniakowie.

Oceń artykuł
(0 głosów)

Galeria zdjęć

Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas