Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Trener Józef Michałek Mistrzem Polski amatorów w biathlonie

Trener teamu nabiegowkach.pl po pracowitym sezonie startowym swoich podopiecznych, gdy pełnił rolę serwisanta i doradcy taktycznego zawodników drużyny, na koniec sezonu w sobotę 17 marca 2018 w Jakuszycach wystartował w Mistrzostwach Polski amatorów w biathlonie. Okazał się najlepszy wśród mężczyzn rywalizujących klasykiem.

Trenerowi Michałkowi nie udało się wystartować zimą. Choć był obecny na większości ważnych polskich otwartych biegów narciarskich obowiązki trenera i serwisanta nie dawały możliwości osobistego udziału w rywalizacji. Przygotowywanie od wczesnych godzin porannych często dziesiątek nart, smarowanie na mrozie czasami do ostatnich minut przed startem, a później stanie na trasie z kijami, by dodać otuchy i udzielić jeszcze wskazówek taktycznych biegnącym zawodnikom prowadzonej przez siebie drużyny, nie dawały szans na własny start.

Gdy sezon dobiegł końca Józef Michałek na zakończenie zimy wziął udział w Mistrzostwach Polski Amatorów w biathlonie, które organizowane były w sobotę 17 marca 2018 roku w Jakuszycach podczas Pucharu Karkonoszy w biathlonie. W klasyfikacji mężczyzn biegnących techniką klasyczną trener teamu nabiegowkach.pl okazał się najszybszy wygrywając z drugim zawodnikiem o ponad półtorej minuty. Gratulujemy.

W zawodach wziął udział jeszcze jeden zawodnik naszej drużyny - Romek Majka. Miał wyjątkowego pecha na strzelnicy, a porywisty wiatr nie pomagał. W klasyfikacji mężczyzn techniką dowolną zajął 15. miejsce.

Oceń artykuł
(1 głos)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Alicja dodał(a) nowe wydarzenie Bieg narciarski Turbacz XC
01:42
Szklarz dodał(a) zdjęcie dla wydarzenia Bieg Wokół Chochołowskich Term 3 km CT
10:02
10:00
Wczoraj
kafar prawdopodobnie będę jechał przez Wrocław w czwartek.planuję wyjazd z Poznania około 7-7.30 czyli Wrocław zaliczę około 9-10 rano. Gorzej może być z powrotem,może będę wracał w poniedziałek tel.609 058 360
06:40
Więcej
Więcej

lubią nas