Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl w ostatnią niedzielę maja biegali pod górę

Fotografia z przeszłej edycji biegu

W Kozach niedaleko Bielska-Białej 31 maja 2015 roku odbył się XIII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę. Uczestnicy biegli po trasie o długości 6,5 km z przewyższeniem 400 m. Czterech zawodników teamu nabiegowkach.pl zajęło bardzo dobre miejsca w open. W kategorii M40 mamy dwa miejsca na podium.

Od dawna wiadomo, że biegacze narciarscy z powodzeniem mogą rywalizować z najlepszymi także w innych dyscyplinach. W ostatnią niedzielę maja 2015 roku czterech zawodników teamu nabiegowkach.pl wystartowało w biegu górskim w Kozach. Trasa o długości 6,5 km prowadziła po asfaltowych i gruntowych drogach. W przeważającej długości wiodła pod górę. Łączne przewyższenie, jakie pokonywali zawodnicy, to 400 m.

Najlepszą lokatę spośród "naszych" zawodników zajął Robert Faron reprezentujący Salcosport Team. Zawodnik, który w zimie na nartach startuje w barwach teamu nabiegowkach.pl, zajął 4. lokatę open. Na 16. pozycji uplasował się Kazimierz Legierski. Trzy miejsca dalej, jako 19. do mety dotarł Władysław Olszowski. 24. miejsce zajął Grzegorz Legierski. W zawodach startowało 137 biegaczy.

Wszyscy nasi koledzy startowali w kategorii wiekowej M40. Tu Robert Faron zajął 1., a Kazik Legierski 3. miejsce. Władek Olszowski był 6., a Grzesiek Legierski 8.

Gratulacje za świetne czasy.

Rzut oka na wyniki (w załączniku) pozwala zobaczyć jaką inwencję mają organizatorzy wpisując nazwę naszego teamu podczas rejestracji. Okazuje się, że nie wystarczy podyktować nazwy naszej drużyny - "team nabiegowkach.pl". W biurze zawodów mogą wpisać "TEEMNE BIEGÓWKA". Taki też klub widnieje przy nazwiskach Kazika i Grześka.