Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Dlaczego warto reklamować się w nabiegowkach.pl ?

Oddajemy do państwa dyspozycji szeroki wachlarz usług reklamowych, który pozwala dotrzeć z informacją i ofertą do dziesiątek tysięcy osób aktywnie biegających na nartach.

Kilka kroków do sukcesu

(1)

nabiegowkach.pl pozwala dotrzeć do 100.000 biegaczy narciarskich

Portal nabiegowkach.pl jest obecnie jedynym medium w Polsce (w internecie i poza nim), które tak szeroko zajmuje się tematyką amatorskiego narciarstwa biegowego. Tylko w trakcie jednego roku portal odwiedza blisko 98.000 unikalnych, niepowtarzalnych użytkowników (dane za okres 16.11.2012 do 15.11.2013). Szacuje się, że w Polsce aktywnie może biegać na nartach 150.000 osób. To znaczy, że nabiegowkach.pl dociera już do blisko 2/3 narciarzy biegowych !

zobacz fakty statystyczne o czytelnikach portalu

 

(2)

nabiegowkach.pl to jedyne medium oferujące profesjonalną reklamę

Nabiegowkach.pl to jedyne medium w Polsce, które umożliwia dotarcie z profesjonalną reklamą do ścisłego targetu, czyli do osób biegających na nartach. Różnorodność formatów reklamowych, dogodne ceny i umiejętnie skonstruowane pakiety reklamowe pozwalają skutecznie reklamować się w portalu osobom indywidualnym, małym i średnim firmom, a nawet koncernom. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas listą formatów reklamowych rekomendowanych poszczególnym grupom.

 

(3)

nabiegowkach.pl to najpopularniejszy serwis internetowy

Nabiegowkach.pl to największa witryna w Polsce dla biegaczy narciarskich. Serwisy internetowe zajmujące się narciarstwem biegowym nie ujawniają swoich statystyk odwiedzalności, jednak ranking popularności można tworzyć na podstawie Alexa Ranking - ogólnodostępnej platformy zajmującej się śledzeniem ruchu w globalnym internecie. Wg Alexa portal nabiegowkach.pl na początku sezonu 2013/14 zajmował miejsce 1 577 831 na świecie pod względem liczby odwiedzin. Dla porównania strona Biegu Piastów zajmowała wówczas pozycję numer 1 960 170 (dane z 15 listopada 2013).

 

A4.uzytkownicy

Kim są czytelnicy nabiegowkach.pl?

Publikowane w portalu nabiegowkach.pl informacje interesują przede wszystkim osoby aktywnie biegające na nartach, sportowców wyczynowych i amatorskich, a także osoby zamierzające rozpocząć przygodę z tym sportem.

Fakty statystyczne o czytelnikach

  • W okresie od 6 grudnia 2010 (premiera portalu) do 20 listopada 2012 strony portalu odwiedziło 177 163 niepowtarzalnych osób.
  • 61% naszych czytelników mieszka w miejscowościach liczących ponad 50.000 mieszkańców - aż 37% to mieszkańcy dużych miast (więcej niż 500 000 mieszkańców).
  • Ponad 57% użytkowników to osoby w wieku 30-50 lat.
  • Blisko 31% to kobiety.

 

(5)

nabiegowkach.pl - doradza i pomaga

W gronie redakcyjnym portalu są osoby, które od kilkunastu lat zajmują się zawodowo narciarstwem biegowym, jak też eksperci od rynku reklamy internetowej. Z przyjemnością doradzimy państwu jak zrealizować cele, dotrzeć do nowych klientów i uzyskać lepsze efekty handlowe.

 

Skontaktuj się z nami !

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas