Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Praca przy biegówkach we Wrocławiu w sklepie biegowkowy.pl

poniedziałek, 07 czerwca 2021 w Stylem dowolnym
Firma XC4U - właściciel sklepów nartorolkowy.pl i biegowkowy.pl - zatrudni osobę do pracy w sklepie we Wrocławiu przy sprzedaży internetowej i stacjonarnej, na kilka godzin dziennie.

Biegówkowy horoskop na 2020 rok

czwartek, 02 stycznia 2020 w Stylem dowolnym
Co czeka Cię w 2020 roku na biegówkach? Wróżka Śnieżyna, tak jak przed rokiem spojrzała w gwiazdy i specjalnie dla czytelników naszego portalu przygotowała horoskop na najbliższe dwanaście miesięcy.

Pan Julian, czyli nieostatni zajazd na Jakuszycach w III księgach z inwokacją i epilogiem

wtorek, 05 marca 2019 w Stylem dowolnym
Poemat epicki Edwarda Marszałka o największej polskiej narciarskiej imprezie - Biegu Piastów - rozbawi do łez nie tylko miłośników poezji, ale każdego uczestnika i kibica tego wielkiego wydarzenia, stworzonego przez laty przez Juliana Gozdowskiego. W rymowanej opowieści każdy narciarz odnajdzie nie tylko własne przeżycia z piastowskiego biegu, ale pozna m.in. historię polskiego narciarstwa. Autor jest leśnikiem, dlatego w jego poemacie napotkasz też wiele odniesień do udziału tej grupy biegaczy w Biegu Piastów. Poemat został odczytany publicznie po raz pierwszy w niedzielę 3 marca 2019 roku w obecności Komandora Juliana Gozdowskiego podczas dekoracji najszybszych leśników.

Biegówkowy horoskop na 2019 rok

niedziela, 06 stycznia 2019 w Stylem dowolnym
Co Cię czeka w tym roku? Wróżka Śnieżyna spojrzała w gwiazdy i specjalnie dla czytelników naszego portalu przygotowała horoskop na najbliższe dwanaście miesięcy.

Co z biegami narciarskimi jeśli nie będzie już śniegu?

sobota, 20 lutego 2016 w Stylem dowolnym
Pytanie w tytule jest prowokacyjne i może nieco na wyrost, jednak doświadczenia ostatnich kilku zim nie są zbyt budujące dla biegaczy narciarskich. Problem nie jest tylko nasz, lokalny i nie wynika z tego, że mamy słabą infrastrukturę, mało tras i armatek do naśnieżania. Problemy z przygotowaniem tras narciarskich mają kraje alpejskie i skandynawskie, a miejsca uznawane do tej pory za pewne, jeśli chodzi o snieg i warunki, już pewne nie są. Biegacze trenują, chcą biegać na nartach, chcą rywalizować w zawodach, ale trenować, nie mając pewności czy spadnie śnieg i czy zawody się odbędą, jest naprawdę trudno. Czy bieganie na nartach stanie się egzotyczną i rzadką dyscypliną? Czy kłopoty z pogodą mogą mieć wpływ na masowość i dostępność tego sportu?

Pomóż znaleźć 100 powodów dlaczego biegówki są lepsze od zjazdówek

środa, 10 września 2014 w Stylem dowolnym
Postanowiliśmy sprawdzić, czy znajdzie się aż 100 powodów, dla których biegówki są lepsze od zjazdówek. Wymieniamy argumenty poważne, ale też humorystyczne. Poznaj nasze propozycje i dopisz własne! A może znajdziemy wspólnie więcej niż 100 uzasadnień?

Jaśkowiec gra va banque

niedziela, 13 kwietnia 2014 w Stylem dowolnym
Czarodziejem nie jest i obiecać nic nie może. Ale wyzwanie podejmie. Będzie ciężko, pod górę, a choć ich drogi już się kiedyś skrzyżowały, cała zabawa zacznie się od początku.

Prima Aprilis - nie będzie armatek śnieżnych w Jakuszycach

środa, 02 kwietnia 2014 w Stylem dowolnym
Nasza informacja armatkach śnieżnych napędzanych siłą biegaczy, była żartem prima aprilisowym. Takie armatki niestety nie trafią do Jakuszyc.

Bieg Piastów 2014: Wiara czyni cuda

poniedziałek, 03 marca 2014 w Stylem dowolnym
Pochylam głowę i przepraszam za pesymizm. Do ostatniej chwili nie wierzyłem, że Bieg Piastów organizują cudotwórcy.

Wisła vs. Szklarska Poręba, czyli kto zrobił lepszą imprezę?

wtorek, 21 stycznia 2014 w Stylem dowolnym
Zarówno Wisła, jak i Szklarska Poręba po raz drugi w historii ugościły najlepszych narciarzy świata. W dwóch miejscach byłem, wszystko widziałem i nie powstrzymam się od małego porównania.
Strona 1 z 3

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

3 dni temu
Szklarz dodał(a) nowe wydarzenie XII Bieg Podhalański
03:03
2 tygodnie temu
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie Ultrabiel
Sty 23
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie 36. Bieszczadzki Bieg Lotników
Sty 23
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie XII Bieg Podhalański
Sty 23
Więcej

Brak postów do publikacji.

lubią nas