Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Michał Chmielewski Artykuły autora:

Michał Chmielewski

Dziennikarz sportowy specjalizujący się w narciarstwie klasycznym. Niestety nie udało mu się być najlepszym na polu sportowym - wiele lat spędzonych przy skoku o tyczce nie przyniosło upragnionego medalu Mistrzostw Polski. Wieloletni narciarz i zjazdowiec nawrócony na biegówki. Współtwórca cyklu "Polska biega na biegówkach" w Gazecie Wyborczej. Ze spikerskim i radiowym doświadczeniem stara się nieść najlepsze informacje i opinie.

Wybiegaj sobie biegówki w Jedlinie-Zdroju!

piątek, 03 października 2014 w Zapowiedzi
Jedlina-Zdrój postawiła na zimę. W ramach jesiennej akcji „Biegiem na Biegówki" promowane są nowe trasy dla miłośników narciarstwa klasycznego.

Chmielewski w podróży: Lillehammer

czwartek, 04 września 2014 w Relacje z wypraw i wyjazdów
Podczas wakacyjnych podróży nasz redaktor zawitał do Lillehammer. Przeczytajcie co może zainteresować tam narciarza biegowego oraz kogo można spotkać w ośrodku Birkebeineren.

Ile kosztuje bieg narciarski?

czwartek, 03 lipca 2014 w Z życia
- Organizacja zawodów generuje coraz większe wydatki – przyznaje Beata Lepka, dyrektor cyklu Salomon Nordic Sunday. Coraz częściej narzekamy na wysokie opłaty startowe. Ile naprawdę kosztuje bieg narciarski?

Vegard Ulvang: Norweski kolekcjoner przygód

poniedziałek, 23 czerwca 2014 w Ludzie
Rzadko bywa tak, że wybitny sportowiec - bardziej niż z rywalizacją – kojarzony jest z życiem na emeryturze. Vegard Ulvang, oprócz nart, odnalazł w życiu mnóstwo innych pasji. Równie imponujących, co olimpijskie medale.

Wystartowały zapisy na Festiwal Narciarstwa Biegowego i Bieg Piastów 2015

poniedziałek, 02 czerwca 2014 w Zapowiedzi
Od czerwca można zapisywać się na wszystkie imprezy Festiwalu Narciarstwa Biegowego. Narciarze nie pobiegną w Biegu Tysiąclecia – jego miejsce zajmie Jakuszycka Zadyszka. Ale zmian w programie jest jeszcze więcej.

(Po)olimpijski spokój Bjoergen i Kowalczyk

piątek, 30 maja 2014 w Ze sportu
Maszyna się zacięła – pisali dziennikarze po tym, jak w Soczi Marit Bjoergen sięgnęła po „tylko" trzy złote krążki. Taki obrót spraw nie został przez Norwegów należycie przyjęty, natomiast skutki przekraczania granic wysiłku biegaczka odczuwa do dziś. Po ogłoszeniu przez nią decyzji o zmianie sposobu przygotowań należy zadać sobie pytanie: czy to koniec polsko-norweskiej batalii?

Kristina Šmigun: Estońska królowa nart

sobota, 03 maja 2014 w Ludzie
Nie tylko nad Wisłą biegaczka narciarska rozkochała w sobie pół narodu. Kristina Šmigun, obok Andrusa Veerpalu, to dla Estonii najświeższy symbol zimowego triumfu.

Miało być BUM, a mały jest szum. Organizatorka: Nie tak miało to wyglądać!

środa, 23 kwietnia 2014 w Z życia
Na trzy edycje tylko jedna odbyła się na nartach. Żaden narciarz nie pobiegł też po ulicy. Dlaczego w Dusznikach-Zdroju zawalono tak świetną ideę?

Jaśkowiec gra va banque

niedziela, 13 kwietnia 2014 w Stylem dowolnym
Czarodziejem nie jest i obiecać nic nie może. Ale wyzwanie podejmie. Będzie ciężko, pod górę, a choć ich drogi już się kiedyś skrzyżowały, cała zabawa zacznie się od początku.

Dotarliśmy do nowej wizji rozbudowy Jakuszyc. Zobacz, co ustalono

czwartek, 10 kwietnia 2014 w Aktualności
Na spotkaniu przedstawicieli Stowarzyszenia "Bieg Piastów" i miasta Szklarska Poręba ustalono nową wizję rozbudowy Polany Jakuszyckiej. Dotarliśmy do nowego zarysu inwestycyjnego - Polanę Jakuszycką czekają poważne przeobrażenia.
Strona 1 z 9

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas