Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Michał Chmielewski Artykuły autora:

Michał Chmielewski

Dziennikarz sportowy specjalizujący się w narciarstwie klasycznym. Niestety nie udało mu się być najlepszym na polu sportowym - wiele lat spędzonych przy skoku o tyczce nie przyniosło upragnionego medalu Mistrzostw Polski. Wieloletni narciarz i zjazdowiec nawrócony na biegówki. Współtwórca cyklu "Polska biega na biegówkach" w Gazecie Wyborczej. Ze spikerskim i radiowym doświadczeniem stara się nieść najlepsze informacje i opinie.

Lukáš Bauer: Król czeskich nart

niedziela, 08 grudnia 2013 w Ludzie
Sympatyczny człowiek, znakomity narciarz. Gdyby jako nastolatek wybrał inaczej - Czesi pewnie i tak mieliby genialnego reprezentanta. Ostatecznie postawił na biegówki, którym poświęcił całe życie. Rodacy go podziwiają, uwielbiają i chcą naśladować.

Narciarskie życie ponad stan

wtorek, 03 grudnia 2013 w Z życia
Królewski duet Małysz - Kowalczyk dźwignął polskie narty na wyżyny popularności. O ile przyszłość skoków maluje się w jasnych kolorach, nad biegówkami wiszą czarne chmury.

Wszyscy na Soczi, czyli rusza Puchar Świata

piątek, 29 listopada 2013 w Ze sportu
- Zrobiłam wszystko, żeby wygrać Tour de Ski i zdobyć choć jedno złoto w Soczi – wyznała pewna siebie Therese Johaug. Podobnych deklaracji jest mnóstwo, a szans raptem kilka. Kto przejdzie do historii, a kto przeliczy się z nadziejami? W Kuusamo rusza najciekawszy sezon czterolecia.

Wreszcie się dogadali. Robimy Puchar Świata!

czwartek, 21 listopada 2013 w Aktualności
- Czeka nas trudny czas, ale nikt nie dopuszcza myśli, że to się nie uda – zapewnia Marcin Przychodny z dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego. To koniec konfliktów i nieporozumień, ale dopiero początek wyboistej drogi do sukcesu.

PZN zmienia formułę Mistrzostw Polski Amatorów!

wtorek, 19 listopada 2013 w Aktualności
- Etapy Mistrzostw Polski Amatorów często przegrywały z większymi, ważniejszymi konkurentami. Teraz po mistrzostwo wystarczy przyjechać 15-16 lutego 2014 – wyjaśnia naszemu portalowi Wojciech Gawor, koordynator i pomysłodawca projektu. Amatorskie rozgrywki przyjmą z tą zimą prawdziwie profesjonalną formę.

Jakie są korzyści, jeśli cud się ziści? O sensie organizacji Igrzysk

wtorek, 12 listopada 2013 w Stylem dowolnym
- Zakopane jest jedyną lokalizacją, którą zgłaszamy do rozgrywania biegów narciarskich - mówi posłanka i była snowboardzistka Jagna Marczułajtis. To bardzo ważne słowa, tylko co właściwie znaczą?

Petra Majdič: Do celu za wszelką cenę

niedziela, 10 listopada 2013 w Ludzie
Nie jest ani Mistrzynią Świata, ani złotą medalistką Igrzysk. Czym zatem zasłużyła na wieczne miejsce w annałach narciarstwa? Poznajcie Petrę Majdič, słoweńską ikonę sportów zimowych.

Puchar Świata uratowany, wizerunek PZN nie

wtorek, 29 października 2013 w Z życia
Choć nad jakuszyckim Pucharem Świata wisiało widmo fiaska, w ostatniej chwili udało się go uratować. To znakomita wiadomość, ale jak bumerang wraca pytanie: czy te polskie fuszerki kiedyś się skończą?

Polski Puchar Świata wisi na włosku! Poważne problemy organizatorów

wtorek, 15 października 2013 w Ze sportu
Do planowanych na połowę stycznia jakuszyckich wyścigów Pucharu Świata zostały zaledwie trzy miesiące, a wiele ważnych kwestii wciąż jest w powijakach. Czy Polsce grozi międzynarodowa kompromitacja?

Ciężka praca i świetna zabawa podczas Nordic Weekend w Dusznikach Zdroju (relacja)

poniedziałek, 14 października 2013 w Lato 2013
Ponad 20 osób wzięło udział w organizowanym przez portal nabiegowkach.pl weekendowym obozie nartorolkowym. Z powodzeniem zrealizowaliśmy intensywny program szkolenia, a doświadczenia nabyte przez trzy dni pozwolą nam uzupełnić codzienny trening o nowe, niezwykle wartościowe aktywności.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas