Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Witamy Gościu!
Obozy biegowe w Żaganiu - jesień 2012?
przeglądających: 1 (1) Gość

TEMAT: Obozy biegowe w Żaganiu - jesień 2012?

Odp: Obozy biegowe w Żaganiu - jesień 2012? 10 lata, 3 mies. temu #1105

SlawekPS napisał(a):

Kilka lat temu miałem poważne problemy z kolanem, które były "pokłosiem" odniesionej wiele lat temu kontuzji. Lekarz wtedy powiedział mi, że mogę zapomnieć o nartach, łażeniu po górach a i rower nie bardzo.


Sławek, właśnie z tego powodu (między innymi) moim zdaniem należy omijać lekarzy. Słyszałem już wiele historii od różnych sportowców dotyczących kontuzji ich problemów zdrowotnych, ale tylko pojedyncze przypadki, gdy lekarz pomógł. Niestety dla lekarzy sport, ruch i aktywność to przyczyny wszelkiego zła !! No może za wyjątkiem spacerów, te lubią zalecać. Kiedyś lekarka próbowała mnie odwieść od biegania opowiadając, że "ona się przygląda biegaczom gdy spaceruje i oni wszyscy mają takie nienaturalnie czerwone twarze od wysiłku".

Moim zdaniem można liczyć tylko na fizjoterapeutów, najlepiej takich, którzy sami uprawiają sport.
Pozdrawiam,
Michał Rolski
http://nabiegowkach.pl/Michal-Rolski/
Ostatnio zmieniany: 10 lata, 3 mies. temu przez Michał Rolski. Powód: literówka

Odp: Obozy biegowe w Żaganiu - jesień 2012? 10 lata, 3 mies. temu #1106

 • galu
 • Świeżak
 • Offline
 • Posty: 19
 • Oklaski: 0
No chyba, że lekarz sam jest sportowcem Mój taki właśnie jest i to ekstremalny.

Odp: Obozy biegowe w Żaganiu - jesień 2012? 10 lata, 3 mies. temu #1107

 • SlawekPS
 • Świeżak
 • Offline
 • Posty: 16
 • Oklaski: 0
Jak widzisz, Michale, mam w poważaniu opinię lekarzy. Po prawie roku chodzenia od jednego do drugiego olałem ich i sam zacząłem się leczyć i uprawiać te sporty, które wg. mnie nie stwarzają zagrożenia. Nie mniej jednak organizm też swoje wie i daje to czasem odczuć. Jeżeli nie dam rady łyżwą biegać to nie będę rwać włosów z głowy bo i tak klasyk jest mi bliższy. Lubię techniki z początków narciarstwa a telemark i klasyk mają bardzo dużo wspólnych elementów i świetnie się uzupełniają
Ostatnio zmieniany: 10 lata, 3 mies. temu przez SlawekPS.

Odp: Obozy biegowe w Żaganiu - jesień 2012? 10 lata, 3 mies. temu #1111

Witajcie! Chciałem tylko przypomnieć, że zapisy trwają. Fajnie byłoby, gdyby chętni wysłali do mnie maila z deklaracją uczestnictwa w obozie dwa tygodnie przed terminem rozpoczęcia imprezy, ze względów logistycznych, czyli rezerwacji miejsc w hotelu i wynajęcia rolek, dla tych którzy nie mają swoich.
Czekam więc na zapisy pod mailem: t.hucal@arena.zagan.pl
Biegówki to sposób na życie:)

Odp: Obozy biegowe w Żaganiu - jesień 2012? 10 lata, 2 mies. temu #1136

Witajcie! Czasu do zamknięcia pierwszego turnusu zostało mało - niedziela 16 września. Mamy obecnie osiem osób, aby obóz się odbył musimy mieć minimum 15! Podobnie jest z terminem październikowym. Jeżeli więc są chętni prosimy o szybkie podejmowanie decyzji! Przypominam zapisy na mojego maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Biegówki to sposób na życie:)

Odp: Obozy biegowe w Żaganiu - jesień 2012? 10 lata, 2 mies. temu #1138

Jak już pewnie zauważyliście - pierwszy turnus się nie odbył. Była tylko ósemka chętnych:( Drugi turnus musimy zamknąć dziś, no najpóźniej w poniedziałek 1 października! Mamy już kilkanaście osób, ale jeszcze kilka wolnych miejsc. Są chętni? A gdzie nasi weterani z pierwszego obozu? Nikt z Was jeszcze się nie zapisał!
Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Biegówki to sposób na życie:)

Społeczność na biegówkach

 • na tablicy

 • artykuły użytkowników

lubią nas