Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Nowe szaty portalu nabiegowkach.pl

opublikowano: 07 grudnia 2011 autor: Redakcja
Tak naprawdę nabiegowkach.pl nie otrzymało nowej szaty, ale zgrabny, nowoczesny i techniczny strój sportowy :) Czy pod nowym ubraniem kryją się jeszcze jakieś zmiany?

Wszyscy, którzy portal nabiegowkach.pl odwiedzają przynajmniej drugi raz, z pewnością dostrzegli, że wygląd portalu uległ radykalnej zmianie. Przez pierwszy rok działalności zyskaliśmy doświadczenia i wiedzę na temat niedostatków dotychczasowego interfejsu użytkownika. Co się zmienia?

Szata graficzna i logo

Najbardziej widoczne zmiany to szata graficzna serwisu i nowe logo. Dużą reorganizację przeszła także strona główna. Zmiana "layoutu" umożliwi lepsze prezentowanie ważniejszych treści i ułatwi odnajdywanie interesujących informacji. Poza tym nowy wygląd lepiej odzwierciedla nasz styl i liczymy, że przypadnie do gustu także czytelnikom i społeczności zgormadzonej w portalu.

Nowe kategorie tematyczne

Przez 12 miesięcy istnienia portalu pojawiło się u nas blisko 150 różnego rodzaju tekstów. Dotychczasowy podział serwisu na kategorie tematyczne przestał być wystarczający, dlatego publikowane artykuły zostały przypisane do lepiej odpowiadających im kategorii tematycznych.

Zmiany niewidoczne z zewnątrz

Trochę modyfikacji przeszło także oprogramowanie portalu co ma zapewnić sprawniejsze działanie całego serwisu. Tej pracy niestety nie widać po drugiej stronie monitora :)

Przygotowanie do nowych funkcjonalności

Przygotowaliśmy też szereg rozwiązań, które umożliwią wprowadzenie nowych funkcjonalności witryny. Pierwsza z nich już jest obecna w nowej odsłonie serwisu - to możliwość zapisania się na newsletter - okresowy biuletyn z informacjami o biegówkach wysyłany do prenumeratorów.

Mamy nadzieję, że serwis nabiegowkach.pl w nowej postaci spodoba się naszym użytkownikom i czytelnikom. Czekamy także na wszelkie komentarze i wrażenia.

Poniżej prezentujemy "pamiątkowe" obrazy z okresu niemowlęcego nabiegowkach.pl.

Strona główna pierwszej wersji serwisu nabiegowkach.pl

 

Wygląd jednego z artykułów w serwisie nabiegowkach.pl w wersji pierwszej

zaktualizowano piątek, 20 stycznia 2012 15:54
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (1)
Tomasz Hucał
Tomasz Hucał Zmiany to zawsze znak, że portal się rozwija. Pogratulować Michałowi i całej ekipie za spędzanie przy portalu tylu wolnych chwil, tylko po to, by nam czytało się lepiej! Ze swojej strony deklaruję, że na ile mogę, tyle pomogę przy pisaniu tekstów:)
08.12.2011, 12:18
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas