Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Pierwsze urodziny portalu nabiegowkach.pl

opublikowano: 06 grudnia 2011 autor: Redakcja
Dzisiaj mija rok od czasu premierowej odsłony portalu nabiegowkach.pl. Z tej okazji wszystkim naszym czytelnikom składamy serdeczne życzenia: "Niech śnieg będzie z Wami!". Czas na krótkie podsumowanie naszej rocznej aktywności.

Dokładnie 12 miesięcy temu, 6 grudnia 2010 roku wystartował serwis nabiegowkach.pl. Przez ten rok nasz portal wyrósł na największe i jedyne w Polsce medium (w Internecie i poza nim) zajmujące się tak szeroko tematyką amatorskiego narciarstwa biegowego.

Przez 12 miesięcy na stronach portalu nabiegowkach.pl zagościło 34 tysiące niepowtarzalnych czytelników. Szacunki liczby biegających na nartach w Polsce są rozbieżne, podaje się, że amatorsko biega w naszym kraju od 50 do 150 tysięcy osób. Oznacza to, że portal nabiegowkach.pl przez pierwszy, niemowlęcy rok swojego działania, odkryło od 23 do nawet 70% wszystkich biegających na nartach w Polsce.

Najważniejsze "kroki milowe" pierwszego roku naszej działalności:

  • Zaangażowanie do współpracy doświadczonych i utytułowanych amatorskich zawodników narciarstwa biegowego, dzięki czemu mogliśmy opracować wiele merytorycznych, obfitych w niedostępną dotąd wiedzę, tekstów.
  • Nawiązanie strategicznej i partnerskiej współpracy z Towarzystwem Narciarskim "Biegówki".
  • Partnerstwo i obustronna sympatia ze Stowarzyszeniem "Bieg Piastów".
  • Zorganizowanie i przeprowadzenie największej ankiety wśród obecnych w Internecie biegaczy narciarskich w ramach badania preferencji polskich biegaczy dotyczących narciarskich tras biegowych.
  • Objęcie patronatem medialnym ważniejszych amatorskich zawodów w narciarstwie biegowym.

Mamy nadzieję, że przez nadchodzący sezon, kolejne miesiące i lata będziemy mogli dostarczać naszym czytelnikom jeszcze więcej i jeszcze ciekawszych treści.

Zapraszamy także Was do aktywności na portalu, do dzielenia się doświadczeniem, do komentowania artykułów, do dyskusji na forum.
Wierzymy, że nasz wspólny wkład w tworzenie wirtualnej przestrzeni dla wszystkich miłośników biegówek, przyczyni się znacząco do rozwoju narciarstwa biegowego w Polsce.

zaktualizowano czwartek, 08 grudnia 2011 08:57
Oceń artykuł
(1 głos)
Komentarze (8)
kajka_biegowki
kajka_biegowki Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i... trzymajcie tak dalej!
06.12.2011, 10:11
Głosy: +1
SQU4D4K
SQU4D4K To prawda oby tak dalej.
Dodatkowo nie napisaliście ,pewnie ze skromności o tym ,że przytuliliście nartorolkowców, którzy w znacznej mierze są również narciarzami biegowymi. W ich imieniu dziękuję. W końcu to tu toczyły się dyskusje o Maratonie Sierpniowym, który po raz pierwszy pozwolił na start zawodników amatorów na nartorolkach.
06.12.2011, 10:37
Głosy: +1
Bjoerndalen Fan
Bjoerndalen Fan Zgodzę się w pełni z tym, że na tym portalu można wyczytać wszystko to, co powinno się wiedzieć o narciarstwie biegowym, aby móc je uprawiać. :) Nic tylko życzyć aby zawsze były przygotowane trasy do biegania na czas, aby śniegu nie zabrakło i oby jak najwięcej młodych ludzi, uprawiało ten sport, choćby i nawet dla poprawy aktywności fizycznej. :)
06.12.2011, 14:05
Głosy: +3
Alicja
Lydia ... bo jeśli będzie nas więcej, to rynek zacznie o nas zabiegać, każda gmina będzie chciała mieć trasę narciarską, a każdy sportowy sklep odpowiedni asortyment. I może zimą na orlikach powstaną oświetlone pętle do biegania? :)
06.12.2011, 14:43
Głosy: +2
Monia-88
Monia-88 Na portalu nabiegówkach jestem od niedawna ale już niesamowicie widzę jego pozytywne aspekty ;)
Można się tu dowiedzieć wszystkiego co dotyczy nart biegowych, łącznie z imprezami. W jednym miejscu jest Wszystko co interesuje biegacza;)
Życzę oby za rok było nas drugie tyle więcej;)
06.12.2011, 16:31
Głosy: +1
Kershaw112
Kershaw112 Gdyby nie Wy, pewnie musiałbym się zapisać na płatny kurs lub przeszukać cały internet za informacjami, które Wy zamieszczacie. Za to wszystko dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego!
06.12.2011, 19:48
Głosy: +1
maiesky
maiesky Bardzo przejrzysta forma portalu i świetne wg mnie poradniki. Bardzo mi się tutaj podoba, bo jest nowocześnie i jednocześnie przytulnie. Wszystkiego najlepszego!
06.12.2011, 20:46
Głosy: +1
Tomasz Hucał
Tomasz Hucał Życzę szybkiego, tzn. jeszcze szybkiego rozwoju portalu, który jako jedyny w Polsce dostarcza tak dużą porcję wiedzy i informacji o biegówkach amatorom tego pięknego sportu! Oby tak dalej! Ja obiecuję, że nadal będę się tu udzielał na ile mi czas pozwoli:)
07.12.2011, 09:59
Głosy: +1
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas