Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wielkanocne życzenia dla czytelników

piątek, 06 kwietnia 2012 w Aktualności
Radosnych i optymistycznych Świąt Wielkiej Nocy czytelnikom, forumowiczom, członkom społeczności i współpracownikom życzy redakcja portalu nabiegowkach.pl.

Lista nagrodzonych w ankiecie “Badanie preferencji narciarzy biegowych dotyczących tras biegowych“

wtorek, 13 grudnia 2011 w Aktualności
Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasz konkurs towarzyszący ankiecie "Badanie preferencji narciarzy biegowych dotyczących tras biegowych" został rozstrzygnięty. Blisko tysiąc osob odpowiedziało na pytania ankiety, a zgodnie z regulaminem konkursu jedenastu osobom zostały przyznane nagrody.

Nowe szaty portalu nabiegowkach.pl

środa, 07 grudnia 2011 w Aktualności
Tak naprawdę nabiegowkach.pl nie otrzymało nowej szaty, ale zgrabny, nowoczesny i techniczny strój sportowy :) Czy pod nowym ubraniem kryją się jeszcze jakieś zmiany?

Pierwsze urodziny portalu nabiegowkach.pl

wtorek, 06 grudnia 2011 w Aktualności
Dzisiaj mija rok od czasu premierowej odsłony portalu nabiegowkach.pl. Z tej okazji wszystkim naszym czytelnikom składamy serdeczne życzenia: "Niech śnieg będzie z Wami!". Czas na krótkie podsumowanie naszej rocznej aktywności.

Zakończyliśmy zbieranie opinii w ankiecie badającej oczekiwania wobec narciarskich tras biegowych

poniedziałek, 21 listopada 2011 w Aktualności
Internetowa ankieta dostępna była w portalu nabiegowkach.pl od połowy czerwca do 20 listopada 2011. Przez ten czas, na 27 szczegółowych pytań o oczekiwania wobec powstających narciarskich tras biegowych odpowiedziało blisko 1000 narciarzy. Co dalej?

Towarzystwo Narciarskie “Biegówki” i nabiegowkach.pl łączą siły

piątek, 17 czerwca 2011 w Aktualności
Popularyzacja narciarstwa biegowego to wspólny cel jaki stawiają sobie TN Biegówki i portal nabiegowkach.pl. Do tej pory, działając osobno, stali się polskimi liderami popularyzacji biegówek w świecie realnym (TN Biegówki) i wirtualnym (nabiegowkach.pl). Co nas czeka po połączeniu sił?

Uruchomiliśmy forum dyskusyjne

piątek, 28 stycznia 2011 w Aktualności
Dawaliście nam sygnały, że w portalu nabiegowkach.pl brakowało forum. Przyjęliśmy wasze sugestie. Teraz udostępniamy forum dyskusyjne z prawdziwego zdarzenia.

Minął miesiąc funkcjonowania portalu nabiegowkach.pl

czwartek, 06 stycznia 2011 w Aktualności
Dziś mija miesiąc od premiery nabiegowkach.pl, która miała miejsce 6 grudnia 2010. Przez ten czas nasz serwis odwiedziło ponad 6500 niepowtarzalnych użytkowników. Skąd się łączą i ile czasu spędzają na portalu?

6 grudnia 2010 wystartował serwis nabiegowkach.pl

poniedziałek, 06 grudnia 2010 w Aktualności
W tym roku Święty Mikołaj pomyślał wyjątkowo ciepło o biegaczach narciarskich. 6 grudnia 2010 nastąpiła publiczna odsłona pierwszego w Polsce, od lat wyczekiwanego, portalu dla społeczności miłośników biegówek.
Strona 3 z 3

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas