Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zbójecki styl, zbójeckie zdjęcie - konkurs na facebooku

czwartek, 16 lutego 2017 w Konkursy
25 lutego 2017 roku po raz czwarty odbędą się zawody Red Bull Bieg Zbójników. Udział w zawodach otwarty jest dla wszystkich - w szranki staną profesjonaliści i amatorzy. Portal nabiegowkach.pl od początku trwania imprezy sprawuje nad nią patronat medialny. Razem z organizatorami imprezy przygotowaliśmy dla naszych czytelników "zbójecko-narciarski" konkurs z fajnymi nagrodami od Salomona i Odlo.

Wymyśl nazwę najdłuższego biegu narciarskiego w Polsce i wygraj cenne nagrody [KONKURS]

czwartek, 19 listopada 2015 w Konkursy
Wymyśl nazwę nowego, wkrótce jednego z ważniejszych polskich biegów narciarskich i zdobądź wartościowe nagrody, w tym narty biegowe z wysokiej półki. Być może właśnie ty zostaniesz autorem nazwy, która w przyszłości wielokrotnie będzie się pojawiać na ustach polskich biegaczy narciarskich. Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada.

Konkurs “Lubię zimę dzięki biegówkom” rozstrzygnięty

sobota, 15 listopada 2014 w Konkursy
Wybraliśmy zwycięzców konkursu na krótką historię polubienia zimy dzięki pokochaniu nart biegowych. Prezentujemy trzy najciekawsze naszym zdaniem zgłoszenia oraz ich autorów - nagrodzonych w konkursie.

Lubię zimę dzięki biegówkom [KONKURS]

niedziela, 26 października 2014 w Konkursy
Jak może zmienić się stosunek do powszechnie nielubianych pór roku dzięki biegówkom? Opisz krótko swoją historię i pomóż nam popularyzować biegówki. Najlepsze opowieści zostaną wykorzystane w tekstach publikowanych w mediach. Czekają też nagrody, w tym gogle na biegówki OneWay Snowbird.

Konkurs na czterowiersz o biegówkach rozstrzygnięty

poniedziałek, 10 marca 2014 w Konkursy
Nasi czytelnicy wykazali się talentem literackim, poczuciem humoru oraz miłością do nart biegowych przysyłając prawie 70 wierszyków. Wybrane utwory będziemy publikować w przyszłości, a dziś prezentujemy nagrodzone.

Wymyśl wierszyk i wygraj biegówkowe gadżety [KONKURS]

środa, 19 lutego 2014 w Konkursy
Chcemy rozruszać naszą społeczność i jeszcze tej zimy wprowadzić trochę humoru i zabawy. Organizujemy konkurs polegający na ułożeniu wierszyków o biegówkach. Dobrze, żeby były humorystyczne i optymistyczne. Autorzy mają szanse na fajne nagrody, a czytelnicy nabiegowkach.pl na trochę rozrywki.

Konkurs “Moja Ulubiona Narciarska Trasa Biegowa” rozstrzygnięty

niedziela, 07 kwietnia 2013 w Konkursy
Dziękujemy za wszystkie prace nadesłane na konkurs zorganizowany przez portal nabiegowkach.pl i firmę Greenland Group, która ufundowała cenne nagrody za najlepsze teksty. Nagrodziliśmy trzy najlepsze prace, przyznaliśmy też jedno wyróżnienie.

Rozstrzygnięcie konkursu „Moja ulubiona narciarska trasa biegowa” w kwietniu

wtorek, 19 marca 2013 w Konkursy
W ostatni weekend trwania naszego konkursu czytelnicy przysłali jeszcze pięć prac. Będziemy je publikować do końca marca, a potem wraz z fundatorem nagród wybierzemy najciekawsze.

Do wygrania narty i kije Madshus oraz smary Swix - jeszcze przez kilka dni

środa, 06 marca 2013 w Konkursy
Przypominamy, że konkurs na opis ulubionej trasy, po której biegacie lub wędrujecie na nartach, trwa do 17 marca. Wciąż można przysyłać teksty i wygrać wspaniałe narty śladowe firmy Madshus, kije Madshus i zestaw smarów Swix.

Opaska Etape Crown WS to ostatnia nagroda w konkursie dla prenumeratorów

niedziela, 03 marca 2013 w Konkursy
Szybko minęło 11 tygodni konkursu związanego z naszym biuletynem. Ostatni tydzień to szansa na wygranie opaski na głowę Etape, która przyda się na wiosenne bieganie na nartach.
Strona 1 z 4

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas