Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Lubię zimę dzięki biegówkom [KONKURS]

opublikowano: 26 października 2014 autor: Redakcja

Lubię zimę dzięki biegówkom [KONKURS]

One Way Sport
Jak może zmienić się stosunek do powszechnie nielubianych pór roku dzięki biegówkom? Opisz krótko swoją historię i pomóż nam popularyzować biegówki. Najlepsze opowieści zostaną wykorzystane w tekstach publikowanych w mediach. Czekają też nagrody, w tym gogle na biegówki OneWay Snowbird.

Misją naszego portalu jest popularyzacja powszechnego narciarstwa biegowego. Naszych czytelników raczej nie musimy przekonywać, że biegówki mogą być lekiem na wszystko. Z tym przekazem chcemy dotrzeć do szerszej grupy. Także do osób, które na jesień i zimę popadają w chandrę, obniżenie nastroju i nie lubią zimy. Pokażmy im, że aktywność, a zwłaszcza narciarstwo biegowe może być antidotum na przygnębienie.

Nagrody

Na najlepsze zgłoszenia czekają nagrody:

Gogle na biegówki One Way Snowbird ufundowane przez One Way.

One Way Snowbird

Czapki Alpina nabiegowkach.pl "free" ufundowane przez portal nabiegowkach.pl.

Czapka Alpina nabiegowkach.pl "free"

Kolor okularów może być różny od tych na zdjęciu.

Jeśli tak jak my nie możecie doczekać się zimy, bo ta pora roku oznacza ulubioną aktywność, opowiedzcie o tym w kilku zdaniach. Jeżeli, zanim zakochaliście się w biegówkach, na jesień i zimę zapadaliście w psychiczny sen, a teraz się to zmieniło, opiszcie to krótko, aby dać dobry przykład innym.

My, narciarze dobrze wiemy, że zimniejsze pory roku mogą cieszyć. Jesień to czas oczekiwania i przygotowań. Myślimy zarówno o naszej kondycji fizycznej, jak też sprzęcie. Nie możemy się doczekać śniegu. Często chcemy, aby leżał on do marca, a nawet jeszcze dłużej. Niektórzy mówią - wariaci. Ale może mówią tak właśnie ci, dla których jesień i zima to czas siedzenia w domu w ponurym nastroju i wyczekiwania wiosny.

Opisz krótko swoją historię. Najciekawsze i najlepiej opisane przypadki (teksty do 500 znaków) wykorzystamy jako pozytywne przykłady w materiale, który za darmo przekażemy tym, którzy chcą promować amatorskie narciarstwo biegowe. Także mediom lokalnym i ogólnopolskim. Autorzy wypowiedzi zostaną podani z imienia i miejscowości zamieszkania. Wybrane historie przedstawimy także na naszym portalu.

Najciekawsza praca zostanie też uhonorowana wyjątkowymi i bardzo praktycznymi goglami do narciarstwa biegowego - OneWay Snowbird.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 9 listopada 2014 roku.

formularz zgłoszeniowy do konkursu

przeczytaj regulamin konkursu

zaktualizowano wtorek, 28 października 2014 14:09
Oceń artykuł
(1 głos)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas