Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wymyśl wierszyk i wygraj biegówkowe gadżety [KONKURS]

opublikowano: 19 lutego 2014 autor: Redakcja
Chcemy rozruszać naszą społeczność i jeszcze tej zimy wprowadzić trochę humoru i zabawy. Organizujemy konkurs polegający na ułożeniu wierszyków o biegówkach. Dobrze, żeby były humorystyczne i optymistyczne. Autorzy mają szanse na fajne nagrody, a czytelnicy nabiegowkach.pl na trochę rozrywki.

Mało kto z nas tej zimy biegał na nartach tyle, ile miał w planach. Skoro trudno o dobre warunki do biegania i startowania, to poprawmy sobie nastrój pisząc i czytając rymowanki o biegówkach.

Zasady i nagrody

Nasz konkurs trwa do 5 marca 2014 roku. Polega na ułożeniu jednego lub więcej wierszyków, których tematyka związana będzie z narciarstwem biegowym. Wierszyk musi mieć 4 wersy. Dobrze, żeby był optymistyczny i dowcipny. Na autorów czekają narciarskie gadżety i książki. Najciekawsze i nagrodzone prace konkursowe będziemy publikować w naszym portalu.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić wierszyk na formularzu konkursowym, każdy wierszyk osobno.

Zwycięzców będziemy wyłaniać zaraz po zakończeniu konkursu, czyli po 5 marca. Na autorów najlepszych naszym zdaniem rymowanek czekają nagrody jak poniżej.

Nagroda pierwsza

Czapka Odlo z oficjalnej kolekcji Soczi 2014 i książka Daniela Ludwińskiego "Droga do Justyny Kowalczyk - Historia biegów narciarskich" opatrzona dedykacją autora.

Nagroda druga

Czapka Alpina nabiegowkach.pl free i książka Daniela Ludwińskiego "Droga do Justyny Kowalczyk - Historia biegów narciarskich" opatrzona dedykacją autora.

Nagroda trzecia

Pasek do spodni z kolekcji Red Bull Bieg Zbójników i książka Daniela Ludwińskiego "Droga do Justyny Kowalczyk - Historia biegów narciarskich" opatrzona dedykacją autora.

Nagrody czwarta i piąta

Książka Daniela Ludwińskiego "Droga do Justyny Kowalczyk - Historia biegów narciarskich" opatrzona dedykacją autora.

zgłoś swój wierszyk

Szczegóły konkursu zostały opisane w Regulaminie.

zaktualizowano środa, 19 lutego 2014 18:51
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas