nabiegowkach.pl > nabiegowkach.pl > Team nabiegowkach.pl > Wyniki zawodników teamu nabiegowkach.pl 31 stycznia 2016 w Enervit Classic 10 km

Wyniki zawodników teamu nabiegowkach.pl 31 stycznia 2016 w Enervit Classic 10 km

Pod nieobecność najsilniejszych zawodników z naszego teamu, którzy po pierwszym biegu w cyklu Enervit Classic zostali leaderami, w drugiej edycji serialu startowali przede wszystkim lokalni zawodnicy.

W ostatni weekend stycznia nikt nie miał pewności jakie warunki będą na trasie zawodów. Jeszcze w sobotę śniegu było za mało, aby bieg przeprowadzić na ciekawej trasie i w warunkach bezpiecznych dla nart. W nocy z soboty na niedzielę miał padać deszcz lub śnieg. Na szczęście spadło dużo śniegu i Enervit Classic 10 km odbył się w dobrych warunkach.

Większość sportowców reprezentujących barwy teamu nabiegowkach.pl – zawodnicy mieszkający niemal w całej Polsce – obawiając się skrócenia dystansu biegu lub zniszczenia nart, zrezygnowała z przyjazdu.

Poza wrocławianami dopisał jeszcze Władysław Olszowski, który pojawił się na zawodach pomimo infekcji. Mimo tego, uplasował się w dziesiątce najlepszych i stanął na podium w kategorii wiekowej. Miejsce na podium wywalczyła także Alicja Rolska, zajmując 10. miejsce wśród kobiet i 2. w kategorii wiekowej.