Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Najniższa opłata startowa do 31 stycznia w SGB Ultrabiel

opublikowano: 30 stycznia 2019 autor: Redakcja
Rejestrując się do SGB Ultrabiel 2019 i przelewając opłatę startową do końca stycznia można zapłacić najniższą stawkę. Warto skorzystać z tej możliwości.

Trwają zapisy na biegi SGB Ultrabiel. Do 14 lutego 2019 roku można się rejestrować przez formularz internetowy. Kto zgłosi się w styczniu i do końca miesiąca dokona opłaty startowej, skorzysta z najniższych stawek z tabeli opłat. SGB Ultrabiel w tym sezonie odbędzie się na trzech dystansach: 60 km - najdłuższym w Polsce, 20 km i 13 km. Na wszystkich trzech biegach obowiązuje technika klasyczna.

Opłaty startowe przy płatności do 31 stycznia są najniższe i wynoszą: 75 zł za dystanse 60 km i 20 km oraz 45 zł za 13 km.

Kto nie może zapisać się przez internet, będzie mógł zrobić to jeszcze w przedzień i dzień zawodów w biurze. Wpłaty gotówkowe są jednak najdroższe, warto przelać pieniądze wcześniej.

Przejdź do zapisów internetowych.

Przypomnijmy, że SGB Ultrabiel w tym roku odbędzie się 16 lutego. Miejscem, w którym odbywają się biegi są Bielice koło Stronia Śląskiego na Dolnym Śląsku.

Więcej informacji na stronie imprezy - www.ultrabiel.pl.

zaktualizowano wtorek, 29 stycznia 2019 15:42
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

2 dni temu
marekmarsza podziękował(a) za wiadomość Odp: Pierwszy sprzęt
01:20
Alicja odpowiedział(a) w temacie Odp: Pierwszy sprzęt na forach.
12:43
Więcej
Więcej

lubią nas