Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Izerska Pięćdziesiątka 2016 na krótkiej i sztucznie naśnieżonej pętli

poniedziałek, 04 stycznia 2016 w Aktualności
W najbliższy weekend 8-10 stycznia w Górach Izerskich odbędzie się najbardziej prestiżowy czeski bieg narciarski. Z braku naturalnego śniegu organizatorzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu zawodów na pętli o długości od 4 do 6 km.

W Górach Izerskich na przełomie roku będą biegać bez nart

sobota, 26 grudnia 2015 w Aktualności
Organizatorzy biegów narciarskich w Górach Izerskich mają dość ciągle spóźniającej się zimy. Uczestnicy biegów narciarskich - sylwestrowego w Jakuszycach i Izerskiej 50 po czeskiej stronie zdecydowali, że konkurencje narciarskie zostaną zamienione na biegi górskie. W ten sposób przynajmniej część przygotowań nie pójdzie na marne.

Wystartowały zapisy do nowego maratonu narciarskiego SGB ULTRABIEL 2016

wtorek, 22 grudnia 2015 w Aktualności
Zapraszamy całą polską społeczność narciarską do zapisywania się na SGB Ultrabiel 2016. Impreza organizowana jest przez portal nabiegowkach.pl 13 lutego 2016 roku w Bielicach koło Stronia Śląskiego. Tego dnia odbędą się tam trzy biegi narciarskie na dystansach 10 km, 20 km oraz 60 km. Ten ostatni to najdłuższe narciarskie zawody organizowane w Polsce.

Można się zapisywać na III Red Bull Bieg Zbójników

poniedziałek, 21 grudnia 2015 w Aktualności
27 lutego 2016 roku Red Bull Bieg Zbójników po raz trzeci zawita do ośrodka Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, gdzie narciarze biegowi zmierzą się ze specjalnie wytyczoną trasą. O tytuł Zbója Roku walczyć będą zawodniczki i zawodnicy z całej Polski.

Zapisy na IX Bieg Podhalański już otwarte

sobota, 19 grudnia 2015 w Aktualności
Drugi pod względem frekwencji bieg narciarski w Polsce zaprasza do zapisów. Bieg Podhalański odbędzie się 6 lutego 2016 roku. Opłata startowa zależy od terminu zgłoszenia, dlatego warto zapisać się najpóźniej do końca stycznia.

Rozpoczynamy konkurs na logo maratonu narciarskiego Ultrabiel

niedziela, 13 grudnia 2015 w Aktualności
Całkiem niedawno dzięki zaangażowaniu naszej społeczności wybraliśmy nazwę dla organizowanego przez nabiegowkach.pl drugiego w Polsce maratonu narciarskiego. Czas na opracowanie logotypu. Zapraszamy do konkursu.

W Jakuszycach przekładają pierwsze zawody sezonu

niedziela, 13 grudnia 2015 w Aktualności
Niepewne warunki śniegowe zmusiły organizatorów cykli Enervit Classic i Fischer Cup do przeniesienia na styczeń pierwszych zawodów narciarskich planowanych w Jakuszycach na 19 i 20 grudnia.

Puchar Kościeliska przeniesiony na 20 grudnia 2015 roku

czwartek, 10 grudnia 2015 w Aktualności
Brak śniegu w Kościelisku zmusił organizatorów Pucharu Kościeliska do zmiany daty zawodów.

Cykl SNS uruchomił zapisy. Zapisz się, nawet jeśli masz numer.

wtorek, 08 grudnia 2015 w Aktualności
Można już sie zapisywać na wszystkie zawody organizowane w zbliżającym się sezonie pod szyldem SNS. Organizator zmienił zasady zapisów. Wszyscy nowi i zapisani w poprzednich latach powinni wypełnić zgłoszenie do każdego z trzech biegów osobno. Dla pierwszych 150 zapisujących się osób przewidziano w nagrodę kije marki Salomon.

ULTRABIEL - to nazwa nowego polskiego maratonu narciarskiego

niedziela, 06 grudnia 2015 w Aktualności
W drodze konkursu wybraliśmy nazwę drugiego w naszym kraju maratonu narciarskiego. Impreza organizowana przez nabiegowkach.pl odbędzie się 13 lutego 2016 roku w Górach Bialskich. Poznajcie zwycięzców konkursu i najciekawsze zgłoszone nazwy.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas