Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Już w styczniu 2016 roku po raz pierwszy w Izerskiej 50 bieg klasykiem na 10 km

wtorek, 10 listopada 2015 w Aktualności
W kalendarzu jednego z większych i najbardziej prestiżowych na świecie masowych biegów narciarskich - czeskiej Izerskiej Pięćdziesiątki - już od najbliższej edycji pojawi się krótki bieg techniką klasyczną organizowany z myślą o początkujących i rodzinach.

W tym roku prestiżowe Forum Nordicum odbędzie się w Karkonoszach

poniedziałek, 05 października 2015 w Aktualności
Szklarska Poręba będzie miejscem spotkania dziennikarzy z całej Europy z szefami Międzynarodowej Federacji Narciarskiej i organizatorami największych zawodów na świecie w narciarstwie klasycznym i biathlonie.

Bieg Podhalański podał datę imprezy na 2016 rok

czwartek, 02 lipca 2015 w Aktualności
Bieg Podhalański tradycyjnie już odbywa się w pierwszą sobotę lutego. W 2016 roku ten zwyczaj zostanie podtrzymany.

Nocna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej zaplanowana na 28 lutego

poniedziałek, 23 lutego 2015 w Aktualności
W najbliższą sobotę, 28 lutego odbędzie się w Białce Tatrzańskiej Nocna Ścigacka – pierwszy na Podhalu bieg narciarski rozgrywany przy sztucznym oświetleniu. Organizatorzy nie obawiają się konkurencji z Biegiem Piastów, odbywającym się tego dnia w Jakuszycach, bo jak informują, liczą także na uczestników, którzy wolą mniej wymagające dystanse.

Na konferencji prasowej przed Biegiem Piastów zapowiedziano nowości

sobota, 14 lutego 2015 w Aktualności
Bieg Piastów idzie w stronę imprezy zorganizowanej na wzór dużych sportowych wydarzeń komercyjnych. Na konferencji prasowej, która odbyła się 13 lutego 2015 roku w Jakuszycach zapowiedziano kilka nowości.

Z ostatniej chwili - Garmin Bieg Pabla w Karłowie odwołany

czwartek, 12 lutego 2015 w Aktualności
Świecące słońce i dodatnie temperatury w Górach Stołowych w ostatnich dniach sprawiły, że wiele śniegu zniknęło z tras biegowych. V Garmin Bieg Pabla jeszcze do niedawna wydawał się niezagrożony. Niestety organizatorzy chcąc zachować się odpowiedzialnie zdecydowali o odwołaniu biegu, a właściwie o zmianie jego daty na grudzień 2015.

Coraz bliżej do polskich “świąt” narciarzy biegowych

sobota, 07 lutego 2015 w Aktualności
Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia Festiwalu Narciarstwa Biegowego organizowanego przez Stowarzyszenie Bieg Piastów. W ostatni tydzień lutego na trasach w Górach Izerskich odbędzie się aż 14 różnych sportowych wydarzeń dla narciarzy biegowych.

Przetestowaliśmy trasy XXXV Biegu Gwarków

piątek, 06 lutego 2015 w Aktualności
W niedzielę 8 lutego 2015 jubileuszowa edycja Biegu Gwarków. Dwa dni wcześniej sprawdziliśmy stan tras dla obu technik. Biorąc pod uwagę ilość śniegu w okolicy, jest nieźle.

Komunikat przedstartowy dla uczestników Biegu Podhalańskiego

czwartek, 05 lutego 2015 w Aktualności
Dobre warunki czekają na startujących w VIII Biegu Podhalańskim, który odbędzie się w Nowym Targu w sobotę 7 lutego. Publikujemy komunikat organizatora.

Dobre warunki do przeprowadzenia Jubileuszowego X Biegu Sasinów

środa, 04 lutego 2015 w Aktualności
Organizatorzy Biegu Sasinów, który odbędzie się w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy w sobotę 7 lutego 2015, informują, że warunki śniegowe są bardzo dobre. Impreza na pewno się odbędzie.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

2 tygodnie temu
Maj 30
Więcej
Więcej

lubią nas