Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

35. Bieg Gwarków jednak w terminie

sobota, 31 stycznia 2015 w Aktualności
Organizatorzy podjęli decyzję o nieodwoływaniu imprezy, chcą, żeby jubileuszowy Bieg Gwarków odbył się w terminie, czyli 8 lutego 2015. Przedłużono też niższe wpisowe do środy 4 lutego.

1 lutego wyłonią Mistrzów Polski Amatorów

czwartek, 29 stycznia 2015 w Aktualności
W najbliższą niedzielę 1 lutego na trasach biegowych Obidza w Piwnicznej Zdroju odbędzie się III Bieg Popradzki. Zwycięzcy zawodów otrzymają tytuły Mistrzów Polski Amatorów. Warunki śniegowe są wystarczające do przeprowadzenia imprezy.

Po raz drugi przesuwają datę Bieszczadzkiego Biegu Lotników

czwartek, 29 stycznia 2015 w Aktualności
Na trasach biegowych w Bieszczadach w Ustjanowej jest za mało śniegu. Organizatorzy zdecydowali o przesunięciu zawodów, ale nie wyznaczono jeszcze daty. Czekają na opady, a o nowym terminie narciarze mają się dowiedzieć z wyprzedzeniem.

Słaba zima w Górach Bystrzyckich. Odwołują biegi na przełomie stycznia i lutego

czwartek, 29 stycznia 2015 w Aktualności
Brak wystarczającej pokrywy śnieżnej w Górach Bystrzyckich zmusił organizatorów do odwołania dwóch biegów, które miały się odbyć w weekend na przełomie stycznia i lutego 2015 w gminie Bystrzyca Kłodzka.

Na 10 dni przed 35. Biegiem Gwarków nie ma decyzji czy się odbędzie

środa, 28 stycznia 2015 w Aktualności
Jubileuszowy Bieg Gwarków zaplanowano na niedzielę 8 lutego 2015. W Andrzejówce jednak jest wciąż za mało śniegu na rozegranie zawodów. Organizatorzy obiecali podjąć decyzję do 31 stycznia.

Zima wróciła. XXVII Bieg Jaćwingów w ostatni weekend stycznia

wtorek, 27 stycznia 2015 w Aktualności
Niedawno pisaliśmy, że impreza zaplanowana na 23-25 stycznia została przeniesiona na nieokreślony termin z powodu odwilży i styczniowych opadów deszczu w Gołdapi. Jednak długo oczekiwany śnieg spadł wreszcie i to w ilości pozwalającej na organizację Biegu Jaćwingów, a my możemy poinformować o nowej dacie zawodów.  

IV SupraSKI Festiwal przełożony na 19-22 lutego 2015

sobota, 24 stycznia 2015 w Aktualności
Słaba zima na terenie województwa podlaskiego zmusiła organizatorów narciarskiego festiwalu do zmiany terminu. Impreza zaplanowana na koniec stycznia odbędzie się trzy tygodnie później. Prognozy pogody są pomyślne, jest szansa na opady śniegu.

II Red Bull Bieg Zbójników odbędzie się, ale na skróconej trasie

wtorek, 20 stycznia 2015 w Aktualności
2. edycja Red Bull Bieg Zbójników odbędzie się już w najbliższą sobotę w Białce Tatrzańskiej. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, uczestnicy będą pokonywać trasę krótszą niż pierwotnie zaplanowana. Przedstawiamy harmonogram zawodów i komunikat organizacyjny.

Bieg Jaćwingów znów przegrywa z zimą

wtorek, 20 stycznia 2015 w Aktualności
Już drugi rok z rzędu Bieg Jaćwingów przegrywa z zimą, a raczej jej brakiem. Wysokie temperatury powietrza spowodowały, że w Goładapi, gdzie od lat organizowana jest ta renomowana impreza narciarska, zamiast śniegu padał deszcz. Organizatorzy zdecydowali się przesunąć termin zawodów planowanych dotąd na 23-25 stycznia. Nowa data nie została wyznaczona.

Zwycięzca II Red Bull Bieg Zbójników pojedzie reprezentować kraj na Red Bull NordiX w Szwecji

piątek, 16 stycznia 2015 w Aktualności
Podczas zbliżających się zawodów Red Bull Bieg Zbójników (24 stycznia, Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska) okaże się nie tylko do kogo trafi tegoroczne zbójnickie trofeum, ale i kto będzie reprezentował nasz kraj w światowym finale Red Bull NordiX w Szwecji! Szansę wyjazdu na zawody do Sztokholmu zdobędzie pierwszy na szczycie Jankulakowskiego Wierchu zawodnik.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

2 tygodnie temu
Maj 30
Więcej
Więcej

lubią nas