Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Coraz bliżej do polskich “świąt” narciarzy biegowych

sobota, 07 lutego 2015 w Aktualności
Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia Festiwalu Narciarstwa Biegowego organizowanego przez Stowarzyszenie Bieg Piastów. W ostatni tydzień lutego na trasach w Górach Izerskich odbędzie się aż 14 różnych sportowych wydarzeń dla narciarzy biegowych.

Przetestowaliśmy trasy XXXV Biegu Gwarków

piątek, 06 lutego 2015 w Aktualności
W niedzielę 8 lutego 2015 jubileuszowa edycja Biegu Gwarków. Dwa dni wcześniej sprawdziliśmy stan tras dla obu technik. Biorąc pod uwagę ilość śniegu w okolicy, jest nieźle.

Komunikat przedstartowy dla uczestników Biegu Podhalańskiego

czwartek, 05 lutego 2015 w Aktualności
Dobre warunki czekają na startujących w VIII Biegu Podhalańskim, który odbędzie się w Nowym Targu w sobotę 7 lutego. Publikujemy komunikat organizatora.

Dobre warunki do przeprowadzenia Jubileuszowego X Biegu Sasinów

środa, 04 lutego 2015 w Aktualności
Organizatorzy Biegu Sasinów, który odbędzie się w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy w sobotę 7 lutego 2015, informują, że warunki śniegowe są bardzo dobre. Impreza na pewno się odbędzie.

35. Bieg Gwarków jednak w terminie

sobota, 31 stycznia 2015 w Aktualności
Organizatorzy podjęli decyzję o nieodwoływaniu imprezy, chcą, żeby jubileuszowy Bieg Gwarków odbył się w terminie, czyli 8 lutego 2015. Przedłużono też niższe wpisowe do środy 4 lutego.

1 lutego wyłonią Mistrzów Polski Amatorów

czwartek, 29 stycznia 2015 w Aktualności
W najbliższą niedzielę 1 lutego na trasach biegowych Obidza w Piwnicznej Zdroju odbędzie się III Bieg Popradzki. Zwycięzcy zawodów otrzymają tytuły Mistrzów Polski Amatorów. Warunki śniegowe są wystarczające do przeprowadzenia imprezy.

Po raz drugi przesuwają datę Bieszczadzkiego Biegu Lotników

czwartek, 29 stycznia 2015 w Aktualności
Na trasach biegowych w Bieszczadach w Ustjanowej jest za mało śniegu. Organizatorzy zdecydowali o przesunięciu zawodów, ale nie wyznaczono jeszcze daty. Czekają na opady, a o nowym terminie narciarze mają się dowiedzieć z wyprzedzeniem.

Słaba zima w Górach Bystrzyckich. Odwołują biegi na przełomie stycznia i lutego

czwartek, 29 stycznia 2015 w Aktualności
Brak wystarczającej pokrywy śnieżnej w Górach Bystrzyckich zmusił organizatorów do odwołania dwóch biegów, które miały się odbyć w weekend na przełomie stycznia i lutego 2015 w gminie Bystrzyca Kłodzka.

Na 10 dni przed 35. Biegiem Gwarków nie ma decyzji czy się odbędzie

środa, 28 stycznia 2015 w Aktualności
Jubileuszowy Bieg Gwarków zaplanowano na niedzielę 8 lutego 2015. W Andrzejówce jednak jest wciąż za mało śniegu na rozegranie zawodów. Organizatorzy obiecali podjąć decyzję do 31 stycznia.

Zima wróciła. XXVII Bieg Jaćwingów w ostatni weekend stycznia

wtorek, 27 stycznia 2015 w Aktualności
Niedawno pisaliśmy, że impreza zaplanowana na 23-25 stycznia została przeniesiona na nieokreślony termin z powodu odwilży i styczniowych opadów deszczu w Gołdapi. Jednak długo oczekiwany śnieg spadł wreszcie i to w ilości pozwalającej na organizację Biegu Jaćwingów, a my możemy poinformować o nowej dacie zawodów.  

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas