Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

XIII Bieg Podhalański zaplanowano na 3 lutego 2024 roku

wtorek, 10 października 2023 w Zapowiedzi
Znamy już datę przyszłorocznej edycji Biegu Podhalańskiego - drugiej pod względem frekwencji największej imprezy dla miłośników narciarstwa biegowego. Odbędzie się jak zwykle w Nowym Targu w sobotę 3 lutego 2024 roku.

Pobiegnij stylem dowolnym w Spalonej na 12 km w sobotę 25 lutego [ODWOŁANY]

czwartek, 16 lutego 2023 w Zapowiedzi
Bieg odwołany! W sobotę 25 lutego 2023 roku w Salonej (Góry Bystrzyckie) na Dolnym Śląsku odbędzie się jeden z nielicznych polskich otwartych biegów narciarskich, gdzie technika biegu jest dowolna. Bieg Narciarski Ziemi Bystrzyckiej - Polsko - Czeski bieg narciarski stylem dowolnym zaplanowano na dystansie 12 km.

W Ochotnicy Górnej będą biegać dla Ukrainy

wtorek, 01 marca 2022 w Zapowiedzi
Wojna na Ukrainie stała się okazją do organizacji pierwszego Biegówkowego Pikniku w Gminie Ochotnica Dolna. W niedzielę 6 marca będzie można nie tylko pobiegać na nartach w szczytnym celu, ale i skorzystać z wielu zimowych atrakcji. Dochód z pikniku będzie przeznaczony na pomoc dla Ukrainy.

Zapisy na XI Bieg Podhalański w Nowym Targu już otwarte

poniedziałek, 24 stycznia 2022 w Zapowiedzi
Organizatorzy jedenastej edycji Biegu Podhalańskiego otworzyli zapisy. Zawody odbędą się w pierwszą sobotę lutego. Start i meta na lotnisku w Nowym Targu, obowiązuje technika klasyczna i trzy dystanse do wyboru. Dla najszybszych przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.

Mistrzostwa Mastersów w Kanadzie w 2022 roku

wtorek, 02 listopada 2021 w Zapowiedzi
Światowe stowarzyszenie amatorów narciarstwa biegowego WMA (World Masters Cross-Country Ski Association) oraz Komitet Organizacyjny Mistrzostw Świata Mastersów WMC2022 zapraszają do udziału w mistrzostwach mastersów na biegówkach, które odbędą się w terminie 3-11 marca w Canmore w Kanadzie.

XI Bieg Podhalański zaplanowano na 5 lutego 2022

środa, 13 października 2021 w Zapowiedzi
Organizatorzy Biegu Podhalańskiego podali datę przyszłorocznych zawodów. Imprezę zaplanowano na 5 lutego 2022 w Nowym Targu.

27 marca w Jakuszycach pobiegniemy charytatywnie dla Maksa

poniedziałek, 22 marca 2021 w Zapowiedzi
W ostatnią sobotę marca Bieg Piastów organizuje bieg na rzecz 11-letniego Maksa po amputacji nogi. Dochód z imprezy ma zasilić fundusz na zakup protezy i rehabilitacji. Do pokonania około 5 km na nartach lub bez nich.

Najdłuższy w swej 45-letniej historii Bieg Piastów przed wielkim finałem

środa, 03 marca 2021 w Zapowiedzi
Nie ma wspólnego startu, nie ma zwycięzców, ale są wielkie emocje, mnóstwo radości i przygód. - Duch Biegu Piastów przetrwał! - mówią zgodnie jego uczestnicy. Na największy polski bieg narciarski, rozgrywany w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach, zapisało się prawie 5 tysięcy ludzi i wciąż zgłaszają się kolejne osoby. 1600 dobiegło już do mety. Pozostali mają na to jeszcze pięć dni.

Mistrzostwa Polski Amatorów PZN w pierwszy weekend marca w Zakopanem

piątek, 26 lutego 2021 w Zapowiedzi
6 i 7 marca na trasach zakopiańskiego COS polscy amatorzy będą mogli zmierzyć się w Mistrzostwach Polski w biegach narciarskich na dystansach 10 i 15 km techniką klasyczną oraz dowolnie.

21 lutego w Bieszczadach opóźniona inauguracja Pucharu Polski Amatorów

wtorek, 16 lutego 2021 w Zapowiedzi
W trzecią niedzielę lutego w Ustianowej odbędzie się 34. Bieszczadzki Bieg Lotników, jako pierwsze zawody tegorocznego Pucharu Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich. Tydzień później będzie można pościgać się jeszcze w zawodach zrzeszonych w PPA: Biegu Hetmańskim, Biegu o Istebniański Bruclik, Pucharze Wisły i Biegu Jaćwingów. Na koniec sezonu w pierwszy weekend marca w Zakopanem mają odbyć się Mistrzostwa Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich.
Strona 1 z 20

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas