Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Grand Prix "Pierwszy Śnieg" 10 grudnia w Tomaszowie Lubelskim

opublikowano: 07 grudnia 2016 autor: Redakcja

Na trasach Siwej Doliny

Na trasach Siwej Doliny
W sobotę 10 grudnia 2016 roku o godzinie 10:00 w Tomaszowie Lubelskim odbędą się zawody Grand Prix Pierwszy Śnieg. Impreza jest inauguracją sezonu oraz cyklu zawodów XV Grand Prix Roztocza w narciarstwie biegowym na sezon 2016/2017 o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski. Zawody odbędą się dowolną techniką na dystansach od 1 km do 10 km.

W związku z tym, że na zbliżający się weekend nadchodzi ocieplenie, ostateczne decyzje o trasach i dystansach zapadną przed zawodami. Wstępnie w planach jest wykorzystanie pętli Siwej Doliny 2,0 km, 1,5 km i 1,0 km bez "zjazdu do karczmy".

- Proszę się nie przejmować warunkami pogodowymi, bo zawody na pewno się odbędą. Znając specyfikę ,,mikroklimatu Siwej Doliny" śnieg na trasach na pewno się utrzyma - uspokaja Waldemar Kołcun, przedstawiciel organizatora.

Zawody odbędą się we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci najmłodszych do kategorii senior masters. Jeżeli w kategoriach senior / seniorka wystartuje przynajmniej troje zawodników, będą oni klasyfikowani też w kategoriach wiekowych zgodnie z wytycznymi Pucharu Polski Amatorów. Zawody mają charakter otwarty i są dostępne dla zawodników licencjonowanych jak i amatorów.

Informacje o zawodach można znaleźć też na stronie www.lozn.org.pl.

W załączniku pod artykułem zamieszczamy komunikat dotyczący zawodów.

zaktualizowano środa, 07 grudnia 2016 17:42
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas