Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Ostatnie w sezonie zawody biegówkowe na Podhalu i to z kabaretem

opublikowano: 20 marca 2018 autor: Redakcja
Koniec zimy oznacza również koniec sezonu na biegi narciarskie. Zanim jednak biegówki trafią do szafy, warto przyjechać z nimi do Chochołowskich Term i wziąć udział w ostatnich w tym sezonie zawodach biegowych. Dzięki kabareciarzom z „Ślebody", będzie można przekonać się, jak rywalizację komentowałby Dariusz Szpakowski, gdyby był... góralem.

24 marca w sobotę o godzinie 10:00 biegacze ostatni raz staną na starcie tras biegowych chochołowskiego kompleksu. Bieg zamknie cykl imprez biegowych, które przez całą zimę rozgrywane były w Chochołowskich Termach.

Biorąc pod uwagę liczbę imprez biegowych rozegranych na naszych trasach, to była bardzo intensywna zima. – mówi Agnieszka Tinc, kierownik działu marketingu Chochołowskich Term i dodaje - Cieszymy się, że zawodnicy docenili trasę i tak chętnie brali udział w zawodach. Dlatego zanim powiemy biegaczom „do zobaczenia w przyszłym sezonie", zapraszamy do wzięciaudziału w ostatnich, ale za to bardzo zabawnych zawodach.

O dobre nastroje na trasie rywalizacji i wokół niej zadba grupa kabaretowa „Śleboda". W filmiku na profilu facebookowym Term promującym zawody biegowe, członkowie grupy kabaretowej zapraszają do wzięcia udziału i zapowiadają, że będą komentować całe wydarzenie niczym Szpakowski i Szaranowicz.

Zawody rozegrane zostaną w stylu dowolnym. Rejestracja i wydawanie numerów startowych rozpoczyna się o 9:00. Organizatorzy przygotowali 6 grup wiekowych dla dzieci i 6 grup dla dorosłych. Każda grupa wiekowa będzie miała do pokonania inny dystans. Uczestnicy zawodów mogą wypożyczyć narty biegowe z wypożyczalni funkcjonującej na terenie Chochołowskich Term, natomiast posiadacze własnego sprzętu przygotują go do biegu w serwisie działającym w dniu zawodów. Każda osoba dostanie pamiątkowy dyplom uczestnictwa i kupon rabatowy na wejście do term, natomiast zwycięzcy w swoich grupach otrzymają nagrody ufundowane przez Chochołowskie Termy.

By wziąć udział w zawodach, należy uiścić opłatę wpisową w kwocie 25 zł poprzez system sprzedaży dostępny na stronie internetowej www.chosklep.pl lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klientów Chochołowskich Term (tel. 781 300 301) do piątku 23 marca oraz w dniu zawodów w biurze znajdującym się w wypożyczalni nart. Wszystkie informacje dotyczące grup wiekowych, dystansów i warunków uczestnictwa wraz z regulaminem znajdują się na stronie Chochołowskich Term.

zaktualizowano wtorek, 20 marca 2018 20:13
Oceń artykuł
(1 głos)

Filmy powiązane z treścią

Przyciemnij tło
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

2 dni temu
1 tydzień temu
peles utworzył(a) nowy temat W grudniu do Włoch na forum.
Lis 06
Bill dołączył(a) do grupy: Team nabiegowkach.pl
Lis 05
2 tygodnie temu
Martyna Wiśniowska dołączył(a) do grupy: Team nabiegowkach.pl
Paź 30
Więcej
Więcej

lubią nas