Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Rozpoczynają się zapisy na Vexa Przehyba Uphill

poniedziałek, 05 września 2016 w Zapowiedzi
Z początkiem września wystartowały zapisy do II Mistrzostw w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Vexa Przehyba Uphill. Zawody organizowane przez portale nartorolki.pl i nabiegowkach.pl szczycą się najtrudniejszym podbiegiem w tej części Europy odbędą się 2 października 2016 roku w Gaboniu koło Starego Sącza. W tegorocznej edycji jest kilka nowości.

Ruszyły zapisy na 41. Bieg Piastów. Do końca września najniższe startowe.

piątek, 02 września 2016 w Zapowiedzi
Największe polskie święto narciarzy, czyli Festiwal Narciarstwa Biegowego w Szklarskiej Porębie, rozpocznie się 26 lutego 2017. Zapisy na najważniejsze biegi festiwalu już ruszyły, a do końca września można skorzystać z niższej opłaty startowej.

Maszeruj i strzelaj w Biathlonowym Nordic Walking 17 lipca w Kościelisku

poniedziałek, 04 lipca 2016 w Zapowiedzi
W Kościelisku już po raz czwarty będzie można zmierzyć się w ciekawej dyscyplinie - Biathlonowym Nordic Walking. Popularne "chodzenie z kijami" wzbogacono strzelaniem z broni palnej do strzelnicy biathlonowej.

Sportowa majówka w Ustroniu z biegówkami i nartorolkami w tle

piątek, 29 kwietnia 2016 w Zapowiedzi
Nawet w maju narciarze mogą się spotykać i uczyć o narciarstwie biegowym. W sobotę 30 kwietnia i niedzielę 1 maja w Ustroniu odbędzie się otwarta impreza "Sportowa majówka", podczas której dużo będzie rowerów, rolek i nartorolek.

2 kwietnia pobiegnij w Jakuszycach i pomóż chorej Natalii

środa, 23 marca 2016 w Zapowiedzi
W pierwszą sobotę kwietnia w Jakuszycach odbędzie się rodzinna impreza sportowa, której celem jest zebranie środków na pomoc chorej Natalii z Jeleniej Góry. Można wystartować na nartach i bez nart, a trasę pokonać nawet spacerem. Organizatorzy zapraszają także najmłodszych, dla których przygotują osobny bieg.

Nie będzie 28. Bystrzyckiego Biegu Narciarskiego, będzie I Bieg Narciarski Jagodna

wtorek, 15 marca 2016 w Zapowiedzi
Jeszcze wczoraj informowaliśmy o zbliżającym się Bystrzyckim Biegu Narciarskim. Jednak nie będzie tej imprezy zaplanowanej na 20 marca. Gmina Bystrzyca Kłodzka odwołała ją podając wprowadzające w błąd powody. W odpowiedzi na to, miłośnicy biegówek z tego regionu organizują nowy bieg o podobnym kształcie - I Bieg Narciarski Jagodna 2016.

Sezon trwa. Weź udział w Bystrzyckim Biegu Narciarskim w niedzielę 20 marca.

poniedziałek, 14 marca 2016 w Zapowiedzi
W trzecią niedzielę marca w miejscowości Spalona w Górach Bystrzyckich już po raz dwudziesty ósmy odbędzie się Bystrzycki Bieg Narciarski. Rywalizacja została zaplanowana techniką dowolną na dystansach 10 i 15 km.

Już ponad 200 osób zapisało się na Enervit Classic 15 km w Jakuszycach

środa, 10 lutego 2016 w Zapowiedzi
Śnieg na trasach biegowych utrzymał się zaledwie w kilku miejscach w Polsce. Dobre warunki panują w Jakuszycach, gdzie 13 lutego 2016 roku odbędą się zawody techniką klasyczną Enervit Classic na dystansie 15 km. Do udziału w biegu zgłosiło się już ponad 200 zawodników.

Bieg Parami 13 lutego w Kościelisku

środa, 03 lutego 2016 w Zapowiedzi
Kościelisko zaprasza narciarzy na Walentynkowy Bieg Narciarski Parami, który ma się odbyć 13 lutego 2016. Organizatorzy gwarantują dobry nastrój pełen humoru i zachęcają do wspólnej zabawy. Jak przekonują, to świetna okazja do udziału w biegu na luzie, na wesoło i romatycznie.

Biegacze narciarscy z Polski i Czech będą bratać się na Przełęczy Płoszczyna

wtorek, 26 stycznia 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 30 stycznia na Przełęczy Płoszczyna, oddzielającej Masyw Śnieżnika od Gór Bialskich, odbędzie się polsko-czeskie spotkanie miłośników biegówek. Czesi podchodzą od strony Starego Mesta (Staré Město pod Sněžníkem), a „polska reprezentacja" wyrusza o godz. 11:00 z górnej części miejscowości Kamienica w gminie Stronie Śląskie (na wysokości drewnianego mostku, przy wejściu na szlak biegowy).

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Olo odpowiedział(a) w temacie Odp: Odkupię numer na 15 CT 24.02 na forach.
11:06
Wczoraj
4 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
Więcej
Więcej

lubią nas