Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Portal nabiegowkach.pl organizuje Mistrzostwa na Nartorolkach

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 w Zapowiedzi
Do zimy jeszcze kilka miesięcy, tymczasem wielu narciarzy ma już głód rywalizacji. Zanim spadnie śnieg, zapraszamy na organizowane przez nas mistrzostwa na nartorolkach - Ski Way Przehyba Uphill.

Kościelisko zaprasza 12 lipca na Biathlonowy Nordic Walking

czwartek, 18 czerwca 2015 w Zapowiedzi
Tradycyjnie w drugą niedzielę lipca w Kościelisku odbędzie się ciekawa impreza - biathlonowy nordic walking. Tradycyjnie też portal nabiegowkach.pl objął to wydarzenie swoim patronatem.

Pobiegnij 22 maja w Jakuszycach dla Juliana Gozdowskiego

poniedziałek, 18 maja 2015 w Zapowiedzi
Osiemdziesiątka Pana Juliana – tak nazywa się niezwykłe wydarzenie, na które w piątek 22 maja zaprasza Stowarzyszenie Bieg Piastów. Tego dnia miłośnicy biegów narciarskich pobiegną z nartami dla twórcy Biegu Piastów.

Pobiegnij charytatywnie w Jakuszycach. Bez nart, ale po trasie narciarskiej

poniedziałek, 16 marca 2015 w Zapowiedzi
Biegi górskie na sześć i pół oraz trzynaście kilometrów po narciarkich trasach biegowych w Górach Izerskich, w szlachetnym celu – tak będzie wyglądał Bieg dla Romka. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie jeleniogórzanina Romana Geftasewicza. Do udziału zaprasza Stowarzyszenie Bieg Piastów w sobotę, 11 kwietnia .

14 i 15 marca wystartuj w Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska w narciarstwie biegowym

środa, 04 marca 2015 w Zapowiedzi
W połowie marca w Zieleńcu, najwyżej położonej zamieszkałej części Dusznik-Zdroju, odbędą się otwarte dla wszystkich zawody w biegach narciarskich. Na trasach biegowych w Górach Orlickich wciąż panują świetne warunki. Rywalizacja będzie prowadzona na dystansie 8 km techniką klasyczną i dowolnie.

Pobiegnij na nartach, spełnij trzy warunki i zostań "nartozaurem"

środa, 11 lutego 2015 w Zapowiedzi
21 lutego w Kletnie w Masywie Śnieżnika odbędzie się polsko-czeska rekreacyjna impreza na nartach biegowych, podczas której każdy uczestnik ma szansę otrzymać tytuł „NARTOZAURA 2015". Wystarczy przespacerować lub przebiec się na nartach i spełnić trzy proste warunki. Dobra zabawa gwarantowana.

W Walentynkach na Jamrozowej Polanie pobiegną w sztafecie par

środa, 11 lutego 2015 w Zapowiedzi
Gospodarz Jamrozowej Polany w Dusznikach Zdroju zaprasza zakochanych do spędzenia ich święta inaczej niż dotychczas. Dla par przygotowano wieczorny bieg sztafetowy.

Na Walentynki zamiast do kina zabierz drugą połówkę na bieg do Kościeliska

czwartek, 05 lutego 2015 w Zapowiedzi
Walentynkowy Bieg Narciarski Parami odbędzie się 14 lutego 2015 w Kościelisku na Polanie Chotarz. To dobra okazja, aby w ten dzień zrobić coś razem i to w niecodzienny sposób. Im starsza para, tym większa bonifikata sekundowa.

Bieg Narciarski im. Franza Pabla ma sponsora tytularnego

środa, 04 lutego 2015 w Zapowiedzi
Już martwiliśmy się o tegoroczną edycję Narciarskiego Biegu Pabla rozgrywanego na przepięknych trasach biegowych Gór Stołowych. Właśnie dowiedzieliśmy się, że impreza się odbędzie, w dodatku w rozszerzonej formule i ze sponsorem tytularnym. Zarezerwujcie sobie niedzielę 15 lutego.

II Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni zaplanowano na 15 lutego

środa, 28 stycznia 2015 w Zapowiedzi
W niedzielę 15 lutego 2015 roku w Jabłoni odbędzie się II Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni. Po zeszłorocznym powodzeniu pierwszej edycji, Jabłoń Lake Resort po raz kolejny został organizatorem wyścigu na biegówkach.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
04:24
2 tygodnie temu
Eureka odpowiedział(a) w temacie Odp: Jak unikać kontuzji na forach.
Paź 30
kafar przyjadę 12.01 wyjadę 20.01 bez wyżywienia,chyba że można tylko śniedania
Paź 28
Więcej
Więcej

lubią nas