Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Pobiegnij 22 maja w Jakuszycach dla Juliana Gozdowskiego

poniedziałek, 18 maja 2015 w Zapowiedzi
Osiemdziesiątka Pana Juliana – tak nazywa się niezwykłe wydarzenie, na które w piątek 22 maja zaprasza Stowarzyszenie Bieg Piastów. Tego dnia miłośnicy biegów narciarskich pobiegną z nartami dla twórcy Biegu Piastów.

Pobiegnij charytatywnie w Jakuszycach. Bez nart, ale po trasie narciarskiej

poniedziałek, 16 marca 2015 w Zapowiedzi
Biegi górskie na sześć i pół oraz trzynaście kilometrów po narciarkich trasach biegowych w Górach Izerskich, w szlachetnym celu – tak będzie wyglądał Bieg dla Romka. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie jeleniogórzanina Romana Geftasewicza. Do udziału zaprasza Stowarzyszenie Bieg Piastów w sobotę, 11 kwietnia .

14 i 15 marca wystartuj w Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska w narciarstwie biegowym

środa, 04 marca 2015 w Zapowiedzi
W połowie marca w Zieleńcu, najwyżej położonej zamieszkałej części Dusznik-Zdroju, odbędą się otwarte dla wszystkich zawody w biegach narciarskich. Na trasach biegowych w Górach Orlickich wciąż panują świetne warunki. Rywalizacja będzie prowadzona na dystansie 8 km techniką klasyczną i dowolnie.

Pobiegnij na nartach, spełnij trzy warunki i zostań "nartozaurem"

środa, 11 lutego 2015 w Zapowiedzi
21 lutego w Kletnie w Masywie Śnieżnika odbędzie się polsko-czeska rekreacyjna impreza na nartach biegowych, podczas której każdy uczestnik ma szansę otrzymać tytuł „NARTOZAURA 2015". Wystarczy przespacerować lub przebiec się na nartach i spełnić trzy proste warunki. Dobra zabawa gwarantowana.

W Walentynkach na Jamrozowej Polanie pobiegną w sztafecie par

środa, 11 lutego 2015 w Zapowiedzi
Gospodarz Jamrozowej Polany w Dusznikach Zdroju zaprasza zakochanych do spędzenia ich święta inaczej niż dotychczas. Dla par przygotowano wieczorny bieg sztafetowy.

Na Walentynki zamiast do kina zabierz drugą połówkę na bieg do Kościeliska

czwartek, 05 lutego 2015 w Zapowiedzi
Walentynkowy Bieg Narciarski Parami odbędzie się 14 lutego 2015 w Kościelisku na Polanie Chotarz. To dobra okazja, aby w ten dzień zrobić coś razem i to w niecodzienny sposób. Im starsza para, tym większa bonifikata sekundowa.

Bieg Narciarski im. Franza Pabla ma sponsora tytularnego

środa, 04 lutego 2015 w Zapowiedzi
Już martwiliśmy się o tegoroczną edycję Narciarskiego Biegu Pabla rozgrywanego na przepięknych trasach biegowych Gór Stołowych. Właśnie dowiedzieliśmy się, że impreza się odbędzie, w dodatku w rozszerzonej formule i ze sponsorem tytularnym. Zarezerwujcie sobie niedzielę 15 lutego.

II Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni zaplanowano na 15 lutego

środa, 28 stycznia 2015 w Zapowiedzi
W niedzielę 15 lutego 2015 roku w Jabłoni odbędzie się II Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni. Po zeszłorocznym powodzeniu pierwszej edycji, Jabłoń Lake Resort po raz kolejny został organizatorem wyścigu na biegówkach.

Kombinacja Dylewska, czyli Bieg Sasinów i Biathlon Grunwaldzki w jeden weekend

czwartek, 22 stycznia 2015 w Zapowiedzi
7 lutego 2015 r. w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy odbędzie się jubileuszowy X Bieg Sasinów. Organizatorzy przygotowują zupełnie nowe trasy na 5 i 10 km. Bieg odbywać się będzie stylem klasycznym. Natomiast na 8 lutego zaplanowany został Grunwaldzki Biathlon, czyli bieg na nartach na 5 km ze strzelaniem z łuku po polach Grunwaldu. Oba te biegi zaistnieją razem jako Kombinacja Dylewska. Zwycięzcy tych rywalizacji zostaną uhonorowani specjalnymi nagrodami.

Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego 7-8 lutego po raz drugi w Warszawie

środa, 21 stycznia 2015 w Zapowiedzi
W weekend 7 i 8 lutego 2015 roku, po raz drugi w Warszawie odbędzie się Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego - Zawody Koziołka Matołka. W sobotę młodzi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w biegach narciarskich na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Olo odpowiedział(a) w temacie Odp: Odkupię numer na 15 CT 24.02 na forach.
11:06
Wczoraj
4 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
Więcej
Więcej

lubią nas