Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Kombinacja Dylewska, czyli Bieg Sasinów i Biathlon Grunwaldzki w jeden weekend

czwartek, 22 stycznia 2015 w Zapowiedzi
7 lutego 2015 r. w Wysokiej Wsi niedaleko Ostródy odbędzie się jubileuszowy X Bieg Sasinów. Organizatorzy przygotowują zupełnie nowe trasy na 5 i 10 km. Bieg odbywać się będzie stylem klasycznym. Natomiast na 8 lutego zaplanowany został Grunwaldzki Biathlon, czyli bieg na nartach na 5 km ze strzelaniem z łuku po polach Grunwaldu. Oba te biegi zaistnieją razem jako Kombinacja Dylewska. Zwycięzcy tych rywalizacji zostaną uhonorowani specjalnymi nagrodami.

Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego 7-8 lutego po raz drugi w Warszawie

środa, 21 stycznia 2015 w Zapowiedzi
W weekend 7 i 8 lutego 2015 roku, po raz drugi w Warszawie odbędzie się Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego - Zawody Koziołka Matołka. W sobotę młodzi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w biegach narciarskich na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Ruszyły zapisy do jubileuszowego Biegu Gwarków 2015

wtorek, 06 stycznia 2015 w Zapowiedzi
5 stycznia 2015 uruchomiono internetowe zapisy na XXXV Bieg Gwarków. Jego jubileuszową edycję zaplanowano na drugą niedzielę lutego. Uczestnicy mają do wyboru dwie techniki i kilka dystansów.

O tytuł Mistrza Polski Amatorów będą walczyć 1 lutego w Piwnicznej-Zdroju

wtorek, 06 stycznia 2015 w Zapowiedzi
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Polski Amatorów w biegach narciarskich zostaną rozegrane w ramach III Biegu Popradzkiego zaplanowanego na 1 lutego 2015 w Piwnicznej-Zdroju. O tytuł mistrza kraju może powalczyć każdy.

Nocne Biegówki w Zakopanem już 6 stycznia

poniedziałek, 05 stycznia 2015 w Zapowiedzi
Biegówki pod Tatrami zapraszają we wtorek, 6 stycznia na pierwsze w tym sezonie Nocne biegówki na Górnej Równi Krupowej. Początek wspólnego biegania w samym centrum Zakopanego tradycyjnie o 20:00.

Nocna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej pod naszym patronatem

środa, 24 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska zaprasza na Nocną Ścigackę - pierwszy na Podhalu bieg narciarski rozgrywany przy sztucznym oświetleniu. Zawody odbędą się 10 stycznia 2015 r. na trasie biegowej w Białce Tatrzańskiej. Nasz portal objął imprezę swoim patronatem.

Ty też możesz zmierzyć się z innymi amatorami w biathlonie

wtorek, 16 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Kto chciałby spróbować swoich sił w bieganiu i strzelaniu może wraz z innymi amatorami wystartować 24 i 25 stycznia 2015 roku w Centrum Polskiego Biathlonu - Jamrozowa Polana w Dusznikach Zdroju. Zorganizowane tam zostaną zawody specjalnie z myślą o amatorach i weteranach, które będą miały rangę Mistrzostw Polski.

Można już zapisać się na Red Bull Bieg Zbójników 2015

sobota, 06 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Kalendarz narciarskich biegów powoli się wypełnia, najwyższy czas zaplanować zimowe weekendy i wybrać imprezy warte naszego udziału. Niewątpliwie właśnie takim wydarzeniem będzie druga edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników. 24 stycznia 2015 r. w Białce Tatrzańskiej staną na starcie i amatorzy, i profesjonaliści - wszyscy z zamiarem sprawdzenia się w iście zbójnickiej rywalizacji.

VIII Bieg Podhalański zaplanowano na 7 lutego 2015

piątek, 05 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Drugi największy polski masowy bieg narciarski odbędzie się już po raz ósmy na tradycyjnej trasie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem ze startem i metą na lotnisku w Nowym Targu. W sobotę 7 lutego 2015 roku zawodnicy pobiegną techniką klasyczną na dystansach 5, 15 i 30 km.

Sprinty "pchaniem" to nowość w ramach 48. ČEZ Jizerskiej 50

czwartek, 04 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Przy okazji nadchodzącej edycji Jizerskiej "pięćdziesiątki", najważniejszego biegu narciarskiego w Czechach i jednego z liczących się biegów masowych w Europie, w piątkowy wieczór przy sztucznym świetle rozegrane zostaną sprinty "pchaniem" na dystansie 1,5 km.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
04:24
2 tygodnie temu
Eureka odpowiedział(a) w temacie Odp: Jak unikać kontuzji na forach.
Paź 30
kafar przyjadę 12.01 wyjadę 20.01 bez wyżywienia,chyba że można tylko śniedania
Paź 28
Więcej
Więcej

lubią nas