Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Wystartuj w Walentynkowym Biegu Parami w Kościelisku

opublikowano: 05 lutego 2018 autor: Redakcja
Walentynkowy Bieg Narciarski Parami na dystansie 4 km odbędzie się 11 lutego 2018 w Kościelisku. Mile widziane są przebrania, a im starsza para, tym większa bonifikata sekundowa.

Bieg organizowany jest dla par, które będą razem startować, powinny też razem zafiniszować. Kto nie ma swojej drugiej połówki może zapisać się sam i organizator przydzieli mu innego samotnego towarzysza do pary. Przygotowano ciekawy algorytm odliczenia czasu biegu w zależności od sumy lat każdej pary. Dzięki temu na dobre miejsca w wyścigu mogą liczyć także "dwójki" bardziej zaawansowane wiekiem. Organizator zastrzegł w regulaminie, że para powinna składać się z mężczyzny i kobiety oraz uczestnicy muszą mieć skończone 16 lat.

Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Kościelisko dla Biegaczy już po raz czwarty, odbędzie się 11 lutego o godzinie 13:00 w Kościelisku, na dystansie 4 km techniką klasyczną. Każda para startować będzie indywidualnie z odstępem czasowym 15 sekund w stosunku do innych tandemów. Koniecznie musi też razem przekroczyć linię mety.

Zapisy przez internet prowadzone są do 9 lutego. Można też będzie zapisywać się w biurze zawodów przed startem w godzinach od 11:00 do 12:30. W tym czasie można też odbierać numery startowe. Opłata startowa wynosi 60 zł za parę lub 50 zł przy zgłoszeniach internetowych. Przewidziano medale i losowanie nagród dla wszystkich uczestników oraz trofea dla najszybszych i najciekawiej przebranych par.

Regulamin zawodów został załączony pod tekstem.

zaktualizowano wtorek, 20 lutego 2018 21:00
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Szklarz dodał(a) nowe wydarzenie VIII Bieg Św. Floriana 12/6 km CT
02:09
Tomek dodał(a) zdjęcie dla wydarzenia BIEGÓWKI na BIEGUNIE
08:52
Tomek dodał(a) nowy komentarz do wydarzenia: 29. Bieg Jaćwingów - FT
08:38
08:33
2 dni temu
ziaro utworzył(a) nowy temat Dzień dobry na forum.
09:05
Więcej
Więcej

lubią nas