Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Sylwestrowy turnus na biegówkach w Szklarskiej Porębie 2018/19 [ZAPISY]

opublikowano: 05 listopada 2018 autor: Redakcja
Baw się z instruktorami z naszego portalu oraz innymi miłośnikami biegówek podczas sylwestrowo-noworocznego, bogatego w atrakcje, zabawowego turnusu w Szklarskiej Porębie i Jakuszycach. Przeżyj wyjątkowe dni, dosłownie wbiegnij w Nowy Rok 2019 na nartach. To już piąty sezon, gdy Nowy Rok witamy na biegówkach razem ze społecznością miłośników biegówek. To także jedyna taka oferta w Polsce.

Sylwester na biegówkach

Portal nabiegowkach.pl oraz firma MT-SPORT już po raz piąty organizują wyjątkowy wyjazd, od 28 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019 roku, z myślą o entuzjastach nart biegowych i aktywnego wypoczynku, a przede wszystkim dobrej zabawy. Zaplanowany przez nas czas obfituje w zajęcia na nartach i inne ciekawe aktywności, dzięki którym będziesz się dobrze bawić i ten niecodzienny urlop zapamiętasz na zawsze.

Zobacz jak było na turnusach w ubiegłych latach, gdy witaliśmy Nowy Rok 2015, Nowy Rok 2016, Nowy Rok 2017, Nowy Rok 2018.

Sylwester z nabiegowkach.pl to:

Sylwester, biegówki, narty biegowe

Tak! codzienne spędzanie czasu na nartach biegowych ze świetnymi instruktorami (więcej)
Tak! zakwaterowanie w komfortowym hotelu-pensjonacie o standardzie trzech gwiazdek z doskonałą kuchnią (więcej)
Tak! dwa lub trzy posiłki dziennie (więcej)
Tak! impreza sylwestrowa z bogatym programem i menu
Tak! udział w prywatnym narciarskim nocnym Biegu Sylwestrowym  (więcej)
Tak! wycieczka do wyjątkowego kompleksu basenów i SPA - Term Cieplickich

Aktywny wypoczynek

Sylwestrowa oferta naszego portalu to od wielu lat jedyny tego typu zorganizowany wyjazd na biegówki w naszym kraju, w dodatku połączony z elementami szkolenia narciarskiego prowadzonego przez znakomitych instruktorów. W tym roku Sylwester na biegówkach odbędzie się już po raz piąty. W trakcie tego wesołego turnusu będziemy się dużo ruszać, ale wszystkie punkty programu zaplanowaliśmy z naciskiem na przyjemność, integrację i sportowy relaks. Oprócz biegania na nartach przewidzieliśmy wiele zabaw i atrakcji. To ma być przede wszystkim niezapomniany czas spędzony wśród znajomych lub nowo poznanych miłośników nart biegowych.

Wbiegnij w Nowy Rok na nartach

Bieg Sylwestrowy Tradycją naszych sylwestrowych turnusów w Szklarskiej Porębie był wspólny udział w Biegu Sylwestrowym organizowanym w ostatnią noc roku przez Stowarzyszenie Bieg Piastów w Jakuszycach. W tym sezonie bieg ten się nie odbędzie. Ale uczestnicy Sylwestra z nabiegowkach.pl i tak wezmą udział w wyjątkowym, nocnym wydarzeniu w momencie nadejścia Nowego Roku 2019.

Uczestnicy turnusu to osoby atkywne, którym zależy, by nadchodzący rok powitać na sportowo, w ruchu. Tak też się stanie. W Sylwestra na krótko przed północą przerwiemy zabawę we wnętrzach hotelu, by wspólnie udać się na pobliskie trasy biegowe. Tam weźmiemy udział w eksluzywnym Narciarskim Biegu Sylwestrowym zorganizowanym specjalnie na potrzeby turnusu. Każdy na wesoło pokona trasę biegu w towarzystwie pozostałych uczestników sylwestrowego turnusu.

Celem ma być dosłowne wbiegnięcie na nartach w nadchodzący rok, a nie rywalizacja sportowa. Włożymy dużo uwagi, by przede wszystkim dobrze się bawić i Nowy Rok powitać w niecodzienny sposób na biegówkach. Wygląda na to, że będziemy w tym sezonie jedyną grupą w Polsce celebrującą w ten sposób nadejście kolejnego roku. Inni mogą nam tylko pozazdrościć.

Termin

28.12.2018 - 01.01.2019 (zapisz się) (sprawdź wolne miejsca)

Dla kogo organizowany jest Sylwester z nabiegowkach.pl ?

Dla wszystkich aktywnych i dorosłych osób, które chcą w niepowtarzalny oraz niezapomniany sposób pożegnać stary i przywitać nowy rok. Dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. W trakcie turnusu nastawiamy się przede wszystkim na rozrywkę, a zajęcia na biegówkach nie będą typowym, technicznym szkoleniem, jakie ma miejsce na innych naszych zimowych obozach. W trakcie codziennego spędzania czasu na biegówkach każdy będzie miał możliwość uzyskania porad od fachowych instruktorów i podniesienia umiejętności, jednak naszym celem jest przede wszytkim dobra zabawa.

Bogaty program zajęć

Aquapark, termy cieplickie, sylwester Podczas Sylwestra z nabiegowkach.pl wypełnimy uczestnikom cały czas. Codziennie czekają nas zajęcia i wycieczki na biegówkach po najlepszych w Polsce narciarskich trasach biegowych w Jakuszycach i Górach Izerskich. Popołudnia i wieczory spędzać będziemy na wesołych i ciekawych zabawach. Czeka nas też wyjazd do nowoczesnego aquaparku - Term Cieplickich.

Sprawdź szczegółowy program wszystkich dni.

Kadra

Przez cały pobyt uczestnikom Sylwestra z nabiegowkach.pl towarzyszyć będzie kompetentna, a także wyjątkowo wesoła i kontaktowa kadra instruktorów. Słyną oni z doskonałego podejścia w nauczaniu, jak też wyjątkowych zdolności w kontakcie z grupą. Kto ich poznał, wie, że lubią też dobrą zabawę. Przyjeżdżając na ten wyjątkowy turnus powitacie Nowy Rok z Markiem Tokarczykiem, Edkiem Muchą, Tomkiem Chudzikiewiczem i Jagodą Grynkiewicz.

Program

Dzień Godziny Program
piątek 15:00 - 18:30 Przyjazd
28.12 18:45 Otwarcie
  19:00 Kolacja
  20:15 Spotkanie organizacyjne oraz zapoznanie z uczestnikami i kadrą
sobota 8:00 Rozruch poranny
29.12 8:30 Śniadanie
  9:45 Wyjazd do Jakuszyc
  10:30 - 13:30 Zajęcia z instruktorami na nartach biegowych i wycieczka narciarska do Izerki w Czechach
  13:30 - 14:30 Przerwa na posiłek (knedliki i kofolę)
  14:30 - 16:45 Powrót na nartach do Jakuszyc
  17:00 Powrót do hotelu
  18:30 Obiadokolacja
  20:00 Ognisko
niedziela 8:00 Rozruch poranny
30.12 8:30 Śniadanie
  9:45 Wyjazd do Jakuszyc
  10:15 - 13:45 Zajęcia z instruktorami na nartach biegowych
  14:00 Powrót do hotelu
  14:45 Lunch w hotelu
  16:00 Wyjazd do aquaparku
  17:00 - 19:00 Relaks w basenach i SPA Term Cieplickich
  19:00 Powrót do hotelu
  20:15 Obiadokolacja
  21:00 Wieczór piosenki biesiadnej i kolędowanie
poniedziałek 8:00 Rozruch poranny
31.12 8:30 Śniadanie
  9:45 Wyjazd do Jakuszyc
  10:15 - 13:15 Zajęcia z instruktorami na nartach biegowych
  13:30 Powrót do hotelu
  14:00 Ciepły posiłek w hotelu (lunch)
  15:00 - 17:00 Zajęcia na nartach biegowych na Białej Dolinie
  20:00 Kolacja sylwestrowa
  20:00-23:00 Zabawa sylwestrowa, zabawa z Nieświętym Mikołajem
  23:20-00:30 Narciarski Bieg Sylwestrowy
  1:00 Dalszy ciąg zabawy
wtorek 9:30 Rozruch poranny
01.01 10:00 Śniadanie
  11:30 Obozowa rywalizacja bobslejowa
  13:00 Obiad
  14:00 Zakończenie turnusu


Uwaga! Godziny rozpoczęcia i kolejność dni zajęć w przedstawionym powyżej programie mogą się zmieniać, np. ze względu na pogodę oraz inne, niezależne od organizatora czynniki.

Zakwaterowanie

Dom na Białej Dolinie

ul. Wolności 11
58-580 Szklarska Poręba
tel. +48 75 761 26 77
www.domnabialejdolinie.pl
koordynaty: 50.836121, 15.502710

W trakcie Sylwestra z nabiegowkach.pl będziemy zakwaterowani w Szklarskiej Porębie, w bliskim sąsiedztwie narciarskich tras Biegu Piastów, w "Domu na Białej Dolinie". Chociaż obiekt nie przeszedł procesu standaryzacji, śmiało można powiedzieć, że jest warty trzech gwiazdek. Jego komfort przewyższa nawet hotele trzygwiazdkowe, co widać na przedstawionych poniżej zdjęciach. Kuchnia hotelowa słynie z doskonałych dań, o czym przekonaliśmy się już wielokrotnie, a zwłaszcza podczas sylwestrowych turnusów w przeszłości. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych wyposażonych w osobne łóżka, przestronne łazienki i telewizory LCD. Do dyspozycji gości jest także sala kominkowa z barem, narciarnia z profejonalnymi stojakami na sprzęt, bezprzewodowy internet. Rodziny mogą być zakwaterowane w pokojach z dostawkami.

Przyjeżdżający w pojedynkę

Osoby przyjeżdżające w pojedynkę kwaterujemy w pokojach dwuosobowych dobierając współlokatorów tak, aby byli jednej płci i w podobnym wieku. Wkładamy wiele wysiłku w takie rozlokowanie w pokojach, aby wszyscy byli zadowoleni. Niestety na tym turnusie nie mamy do dyspozycji pokoi jednoosobowych.

Posiłki

Hotel, w którym jesteśmy zakwaterowani w trakcie turnusu, słynie z doskonałej kuchni. Uczestnicy naszych obozów w Szklarskiej Porębie w poprzednich sezonach wielokrotnie prosili nas o zakwaterowanie w tym obiekcie podczas turnusów w kolejnych latach, m.in. ze względu na wyborną kuchnię. W trakcie pobytu uczestnicy otrzymują trzy posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja), z wyjątkiem soboty 29 grudnia, gdy zaplanowane zostały dwa posiłki. W dniu przyjazdu kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie i obiad. Śniadania w hotelu serwowane są w formie bufetu. Szczegóły dotyczące godzin podawania i rodzaju posiłków każdego dnia podane są w programie.

Opłaty

Koszt udziału w Sylwestrowym tygodniu na biegówkach wynosi:

Ćwiczenia przed biegówkami

charakter uczestnika Opłata
osoba dorosła (powyżej 15 lat) uczestnicząca w zajęciach* (1) 1799 zł
osoba dorosła / były uczestnik ** (powyżej 15 lat) uczestnicząca w zajęciach 1679 zł
osoba dorosła (powyżej 15 lat) towarzysząca - nieuczestnicząca w zajęciach na nartach (2) 1679 zł
dziecko w wieku od 8 do 15 lat (3) z połówką porcji na dostawce 1329 zł
dziecko w wieku od 3 do 7 lat (4) z połówką porcji i na dostawce 1099 zł
dziecko w wieku do 3 lat bez wyżywienia w łóżku z rodzicem (5) bezpłatnie
dopłata do samodzielnego pobytu w pokoju za każdą dobę brak możliwości


* w zajęciach na nartach mogą brać udział dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat pod stałą opieką rodziców
** były uczestnik to osoba, która w przeszłości przynajmniej raz brała udział w jakimkolwiek szkoleniu lub obozie portalu nabiegowkach.pl

Cena zawiera

Usługa dorośli biorący udział we wszystkich zajęciach (1) dorośli towarzyszący (2) dzieci od 8 do 15 lat (3) dzieci od 3 do 7 lat (4) dzieci do 3 lat (5)
4 noclegi Tak ! Tak ! Tak !
(na dostawce)
Tak !
(na dostawce)
Tak !
(w łózku z rodzicem)
3 posiłki dziennie (w zwyjątkiem 29.12) Tak ! Tak ! Tak !
(pół porcji)
Tak !
(pół porcji)
Nie
zajęcia na nartach biegowych przewidziane programem Tak ! Nie Nie Nie Nie
transport do i z Jakuszyc Tak ! Nie Nie Nie Nie
zajęcia dodatkowe: ognisko, wieczór piosenki biesiadnej Tak ! Tak ! Tak ! Tak ! Nie
wycieczka do aquaparku Tak ! Tak ! Tak ! Tak ! Nie
impreza sylwestrowa z DJ do rana, bogate menu na ciepło i zimno, napoje i alkohol Tak ! Tak !   Nie Nie
udział w Narciarskim Biegu Sylwestrowym Tak ! Nie Nie Nie Nie
okolicznościowa czapka do narciarstwa biegowego Tak ! Nie Nie Nie Nie

Cena nie zawiera

 • Kosztów wypożyczenia sprzętu, oferujemy jednak możliwość wypożyczenia markowego sprzętu w preferencyjnej cenie.
 • Kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania i powrotu (uczestnicy organizują dojazd we własnym zakresie, uczestnicy, którzy w formularzu zapisów wyrażą zgodę na przekazanie danych innym osobom, otrzymają listę kontaktów, co ułatwi wspólny dojazd na urlop).
 • Opłaty klimatycznej pobieranej w imieniu gminy przez hotel.

Zapisy


sprawdź wolne miejsca

Zgłoś się teraz !

Wypełnij teraz formularz zgłoszeniowy.

przechodzę do formularza

Oczekuj na e-mail potwierdzający zgłoszenie. Jeśli e-mail nie nadejdzie w ciągu 12 godzin prosimy o kontakt z organizatorem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +48 535 234 332). Uwaga! Tylko wpłata zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem udziału w turnusie. O kolejności zgłoszeń decyduje data wpłaty zaliczki.

Wpłać zaliczkę!

Wpłać zaliczkę 500 zł przez tpay.comZaliczki należy wpłacać najpóźniej do 5 grudnia 2018. Brak wpłaty zaliczki w terminie oznacza rezygnację z udziału i skreślenie z listy uczestników. Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem udziału w turnusie, a jej przyjęcie przez organizatora zapewnia miejsce. Więcej o zaliczkach >>

 

Zaliczki i wpłaty

Dobra zabawa

Termin wpłaty ceny udziału

Pełna opłata za udział w turnusie powinna być dokonana najpóźniej do 17 grudnia 2018 roku na rachunek bankowy organizatora. Uwaga! Prosimy nie dokonywać wpłat na konto operatora tpay.com, tylko na rachunek organizatora. Opłaty za ewentualne wypożyczenie sprzętu należy pokryć w gotówce po przyjeździe.

Zaliczki

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem udziału w turnusie, a jej przyjęcie przez organizatora zapewnia miejsce na obozie. Kolejnośc wpłat zaliczek decyduje także o wpisywaniu na listę uczestników. W wypadku większej liczby chętnych niż miejsc, co na naszym turnusie sylwestrowym jest normą, o przydziale miejsc decyduje kolejność wpłat zaliczek.

Zaliczki należy wpłacać do 5 grudnia 2018 roku za pośrednictwem platformy tpay.com lub przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy organizatora - wydawcy portalu nabiegowkach.pl.

Uwaga! Jest już po pierwszym terminie wpłaty zaliczek. Nadal możesz się zapisywać, ale jeśli chcesz mieć zagwarantowane miejsce na tym turnusie, wpłać zaliczkę niezwłocznie po dokonaniu zgłoszenia.

Dobra zabawa

Wysokość zaliczek

Każda osoba - uczestnik lub towarzysząca powyżej 3 lat - 500 zł (wpłać teraz przez tpay.com). Uwaga! Wpłaciłeś zaliczkę przez tpay.com? Zwróć uwagę na rachunek bankowy, na który wpłacasz pozostałą kwotę. Wpłać na rachunek organizatora, podany poniżej. Nie wpłacaj na konto tpay.com.

Rachunek bankowy do wpłat zaliczek i pełnej opłaty za udział

Beneficjent: XC4U, ul. Moniuszki 16 lok. 2, 51-610 Wrocław
Bank: ING Bank Śląski,
Numer rachunku: 46 1050 1575 1000 0097 0689 1737

Tytułem: zaliczka na udział w kursie sylwestrowym, <imię i nazwisko>

Szybka i prosta wpłata zaliczki

Wpłać zaliczkę 500 zł przez tpay.comZrób bezpieczny i wygodny przelew internetowy z wykorzystaniem zaufanej platformy tpay.com. To najszybsza metoda wpłaty zaliczki i zyskania gwarancji miejsca.

 

W wypadku wpłaty pozostałej kwoty za udział w kursie:
Tytułem: opłata za udział w kursie sylwestrowym, <imię i nazwisko>

Sprzęt i wyposażenie

Wypożyczenie sprzętu

Osoby, które nie dysponują własnym sprzętem do narciarstwa biegowego mogą wypożyczyć markowy sprzęt w wypożyczalniach współpracujących z nabiegowkach.pl w specjalnych cenach za komplet (narty, buty i kije) w cenie 25 zł za dobę.

Prosimy zgłaszać potrzebę wypożyczenia sprzętu i podać parametry (wzrost, waga ciała i rozmiar buta) na formularzu zgłoszeniowym przy zapisywaniu się na obóz.

Ubranie i wyposażenie

Trener tłumaczy Zajęcia sportowe (i nie tylko) na wyjeździe będą odbywały się na powietrzu. Ale w planach mamy też m.in. imprezę sylwestrową i udział w Narciarskim Biegu Sylwestrowym. Dlatego należy zabrać:

 • buty do ćwiczeń (biegania) na świeżym powietrzu, także po śniegu,
 • dres i kurtkę do ćwiczeń na świeżym powietrzu,
 • spodnie i kurtkę do ćwiczeń na nartach biegowych,
 • bieliznę termoaktywną (nie polecamy bielizny bawełnianej, bo chłonie wilgoć i powoduje wychłodzenie),
 • bluzę (tzw. drugą warstwę), którą w chłodniejsze dni można założyć między bieliznę a okrycie wierzchnie,
 • czapki i rękawiczki na narty biegowe na różne temperatury,
 • przebranie na Bieg Sylwestrowy (dla chętnych),
 • latarkę czołową do oświetlania trasy podczas Biegu Sylwestrowego,
 • strój kąpielowy, klapki oraz ręcznik na basen i do sauny,
 • okulary przeciwsłoneczne i/lub przeciwśniegowe,
 • kreację na bal sylwestrowy w hotelu,
 • dowód osobisty lub paszport, gdyż w planie jest przekraczanie granicy podczas wycieczki narciarskiej.

Więcej

 
MT-SPORT nabiegowkach.pl

 

zaktualizowano czwartek, 06 grudnia 2018 08:48
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

 • artykuły użytkowników

lubią nas