Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Petter Northug: Niepokorny idol Norwegów

niedziela, 12 maja 2013 w Ludzie
Młody, niepokorny, utalentowany - tak w trzech słowach można opisać gwiazdora norweskich biegów. Wywoływanie kontrowersji przychodzi mu niemal tak łatwo, jak zwyciężanie. W naszym cyklu czas na Pettera Northuga - wielkiego narciarza, czy nieokiełznanego celebrytę?

Bartłomiej Przedwojewski: przez biegówki do wicemistrzostwa świata

środa, 08 maja 2013 w Ludzie
Mimo młodego wieku ma już na koncie międzynarodowe sukcesy. We wrześniu 2011 roku w Mistrzostwach Świata w Biegach Górskich w stylu anglosaskim wywalczył wraz z polską drużyną srebrny medal. Jaką rolę w przygotowaniach długodystansowca pełnią narty biegowe?

Jelena Välbe. Zabrakło tylko indywidualnego "złota"

niedziela, 05 maja 2013 w Ludzie
Urodzona w Magadanie Rosjanka przeżyła cudowną karierę. Z pięcioma Pucharami Świata i aż czternastoma mistrzostwami globu uznawana jest za jedną z najlepszych biegaczek w historii. Czy słusznie? Krytycy zarzucają jej brak jednego, najważniejszego trofeum: indywidualnego złota olimpijskiego.

Andrus Veerpalu. Najstarszy narciarski mistrz świata

niedziela, 28 kwietnia 2013 w Ludzie
Zdaniem wielu jeden z najlepszych biegaczy klasycznych. Dwukrotny mistrz olimpijski, dwukrotny mistrz świata. Człowiek niedostepny dla mediów, marzyciel, pasjonat samochodów, ojciec czwórki dzieci - pierwszy bohater nowego cyklu cotygodniowych opowieści o najciekawszych postaciach narciarstwa biegowego.

Uznano mnie za jednego z najmocniejszych zawodników w historii biegów narciarskich - wywiad z Józefem Łuszczkiem

niedziela, 09 grudnia 2012 w Ludzie
Przebiegł na nartach 150 tys. km. W 1978 r. na Mistrzostwach Świata w Lahti zdobył "brąz" na 30 km i "złoto" na 15 km. Opowiada o swoich sukcesach, trudnościach i wówczas stosowanych metodach treningowych. Przeczytaj wywiad z najbardziej utytułowanym, obok Justyny Kowlaczyk, polskim biegaczem narciarskim.

Narty biegowe to dla mnie podstawa treningu zimowego - wywiad z Mają Włoszczowską

czwartek, 26 stycznia 2012 w Ludzie
Mistrzyni Świata i Wicemistrzyni Olimpijska w kolarstwie górskim zastanawia się, czy większą przyjemność sprawia jej jazda na biegówkach czy na rowerze. Przeczytajcie jak narty biegowe pomagają Mai Włoszczowskiej w osiąganiu najlepszych wyników.
Strona 4 z 4

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas