Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Miejsca

Warunki na trasach 8 kwietnia 2021 [RAPORT]

czwartek, 08 kwietnia 2021 w Warunki na trasach
Zima w tym sezonie zadomowiła się u nas na dobre. Choć zaskoczyła obsługę wielu polskich ośrodków narciarskich, które zakończyły działalność przed jej odejściem, wciąż są w naszym kraju miejsca, w których można będzie pobiegać w dobrych warunkach w nadchodzący weekend. To tradycyjnie wysokie partie Sudetów i Gorce. Szczegóły znajdziesz w naszym cotygodniowym raporcie śniegowym z polskich tras biegowych.

Warunki na trasach 1 kwietnia 2021 [RAPORT]

czwartek, 01 kwietnia 2021 w Warunki na trasach
Wielkanoc 2021 na biegówkach? Tak, to jeszcze możliwe w kilku miejscach Polski. Należy jednak nastawić się na utrudnienia typowe dla okresu wiosennego, w tym igliwie, przetarcia, czy oblodzenia. Choć są takie miejsca, gdzie biegać można wciąż na najlepszych nartach. Gdzie jeszcze ratrakują i jakie panują tam warunki, przeczytasz w cotygodniowym raporcie śniegowym z polskich tras biegowych.

Warunki na trasach 25 marca 2021 [RAPORT]

czwartek, 25 marca 2021 w Warunki na trasach
Kto by przypuszczał, że w ostatni weekend marca na polskich trasach biegowych w niektórych miejscach będzie jeszcze nawet 70 cm naturalnego śniegu? W wysokich Sudetach i Gorcach wciąż jeszcze zalega gruba biała pokrywa. Można śmiało wybierać się na biegówki w te miejsca w nadchodzący weekend. Poza tym śnieg utrzymuje się także na trasach sztucznie naśnieżonych. Więcej informacji znajdziesz w cotygodniowym raporcie z tras.

Laponia 2021. Relacja z wyprawy na północ Szwecji na biegówkach i nartach backcountry

piątek, 19 marca 2021 w Relacje z wypraw i wyjazdów
Dwa lata temu dostałem psa północnego pierwotnego rasy łajka karelska – Sybira. Pies ten przewartościował moje podejście do podróżowania. Obydwaj weszliśmy na nieznany nam teren – zima na dalekiej Północy. W tym roku przyszła kolej na wyprawę do szwedzkiej Laponii.

Warunki na trasach 18 marca 2021 [RAPORT]

czwartek, 18 marca 2021 w Warunki na trasach
W sobotę 20 marca ostatni dzień kalendarzowej zimy. Ta żegna się z nami opadami śniegu w niektórych partiach górskich i niskimi temperaturami. Dzięki temu na przełomie pór roku nadal możemy cieszyć się w wielu miejscach takimi warunkami narciarskimi, jakich życzylibyśmy sobie niejednej zimy w ostatnim dziesięcioleciu. Gdzie warto wybrać się na biegówki i przywitać wisonę na śniegu dowiesz się z naszego cotygodniowego raportu śniegowego.

Warunki na trasach 11 marca 2021 [RAPORT]

czwartek, 11 marca 2021 w Warunki na trasach
Ciepłe dni poczyniły spustoszenia na części polskich tras biegowych. Dobrze zachowały się przede wszystkim sztucznie naśnieżane trasy. Znajdziemy jednak też miejsca z naturalnym śniegiem, gdzie w komfortowych warunkach będzie można w połowie marca jeszcze pobiegać na nartach. Gdzie warto się wybrać w nadchodzący weekend na biegówki, przeczytasz w naszym cotygodniowym raporcie śniegowym z polskich tras.

Warunki na trasach 4 marca 2021 [RAPORT]

czwartek, 04 marca 2021 w Warunki na trasach
Początek marca, a w wielu miejscach kraju, zwłaszcza w wyżej położonych partiach gór, warunki do biegania na nartach są dobre, bardzo dobre, a nawet znakomite. Korzystajmy ze śniegu, bo nie wiadomo, kiedy zawita do nas kolejna śnieżna zima. Gdzie warto wybrać się na biegówki w nadchodzacy weekend, piszemy jak zwykle w czwartkowym raporcie śniegowym z polskich tras biegowych.

Biegówki na nizinach: Cartusia SkiArena Nordic na Kaszubach

piątek, 26 lutego 2021 w Miejsca
Narciarze zmęczeni zgiełkiem polskich górskich kurortów powinni rozważyć wyjazd do Kartuz. Zaledwie 40 km od brzegu Bałtyku czeka na nich jedna z najciekawszych narciarskich tras biegowych w Polsce – Cartusia SkiArena Nordic.

Warunki na trasach 25 lutego 2021 [RAPORT]

czwartek, 25 lutego 2021 w Warunki na trasach
Choć w wielu miejscach Polski wiosna wyparła zimę, a na nizinach zanotowano rekordy ciepła, to w górach, szczególnie na większych wysokościach nad poziomiem morza i tam, gdzie ratraki dobrze ubiły śnieg, utrzymały się dobre, a nawet miejscami bardzo dobre warunki narciarskie. Gdzie warto wybrać się na biegówki na koniec lutego przeczytasz w naszym co ygodniowym raporcie z polskich tras biegowych.

Warunki na trasach 18 lutego 2021 [RAPORT]

czwartek, 18 lutego 2021 w Warunki na trasach
W części kraju zapanowała odwilż. Na szczęście, jak wynika z informacji napływających z gór, nie wyrządziła i nie powinna wyrządzić w najbliższych dniach większych szkód na polskich trasach biegowych. Gdzie i w jakich warunkach będzie można pobiegać na nartach w trzeci weekend lutego, dowiesz się z czwartkowego raportu naszego portalu.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

2 dni temu
10:17
3 dni temu
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie Bieg Piastów 6 km CT
11:27
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie Bieg Piastów KGHM Rodzinna 12
11:22
Więcej

Brak postów do publikacji.

lubią nas