Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wypełnij ankietę i zdecyduj na jakich trasach chcesz biegać na nartach

opublikowano: 04 lipca 2011 autor: Administrator
Gdzie i na jakich trasach będziesz w przyszłości biegać na nartach, zależy także od ciebie! Wypowiedz się w ankiecie badającej oczekiwania narciarzy na temat tras biegowych i wygraj atrakcyjne nagrody! Po zakończeniu badania powstanie raport, z którego będą korzystać samorządy i inwestorzy tworzący trasy biegowe. Także od ciebie zależy gdzie one powstaną i jak będą wyglądać.

W jakim celu prowadzone jest to badanie?

Projekt pod nazwą "Badanie preferencji narciarzy biegowych dotyczących tras biegowych" to największe w Polsce przedsięwzięcie badające oczekiwania polskich narciarzy biegowych.

W Polsce trwa boom na biegówki. Coraz więcej samorządów i prywatnych inwestorów planuje otwierać nowe trasy biegowe. Osoby w to zaangażowane często same nie biegają na nartach i nie znają preferencji narciarzy biegowych. Pomóżmy im i sobie ! Niech trasy biegowe, które powstają lub są modyfikowane, spełniają oczekiwania twoje i innych polskich narciarzy biegowych.

Jednym z najważniejszych elementów prowadzonego badania jest anonimowa ankieta internetowa. Zawarte w niej pytania mają dostarczyć wiedzę o statystycznym polskim narciarzu biegowym, oraz jego oczekiwaniach dotyczących tras biegowych w okolicy zamieszkania (na których można biegać nawet codziennie), jak też tras oddalonych, które wybierane są na miej

sce weekendowego lub dłuższego wypoczynku.

Raport, który powstanie na podstawie ankiet, będzie nieocenionym źródłem wiedzy dla wszystkich, którzy pracują nad tworzeniem nowych i modyfikowaniem już istniejących tras do biegania na nartach. Raport będzie udostępniany wszystkim zainteresowanym podmiotom.

Dlaczego warto wypełnić ankietę?

Ankieta jest anonimowa. Choć zawiera ponad 20 pytań, to z opinii pierwszych respondentów wynika, że wypełnia się ją szybko i sprawnie. Przeciętny czas wypełnienia to 7 minut.

Przyłączając się do badania i wypełniając ankietę, masz wpływ na to, gdzie będą powstawać nowe trasy i jak będą one wyglądać. Jeśli tras będzie przybywać, a ich jakość będzie zadowalająca, narciarstwo biegowe będzie rozwijać się we właściwym kierunku. Skorzystają na tym wszyscy narciarze biegowi, także ty!

Dodatkową motywacją jest możliwość otrzymania cennych nagród!

Jakie nagrody są przewidziane za wypełnienie ankiety?

Nagroda główna

Nagroda główna - para nart Alpina TNB Nagrodą główną jest zestaw nart biegowych Alpina TNB. Te wyposażone w łuskę, rekreacyjne narty, o wartości rynkowej 420 zł, pochodzą z limitowanej serii wyprodukowanej dla Towarzystwa Narciarskiego "Biegówki". Charakteryzują się m.in. wyjątkową, indywidualną szatą graficzną, która wyraźnie nawiązuje do stylu podhalańskiego.

Nagrody dodatkowe - skarpety Alpina XC i BC

Nagrody dodatkowe

Dodatkowo do 10 respondentów trafią skarpety do narciarstwa biegowego:

  • 5 par Alpina BC (z przeznaczeniem do turystyki narciarskiej)
  • 5 par Alpina XC (doskonale nadających się do rekreacyjnej jazdy na biegówkach).

Fundator nagród

Fundatorem nagród jest: PPH MGB Mirosław Burzyński z siedzibą w Warszawie przy ulicy Konarskiego 8, 01-355 Warszawa (www.mgbsport.pl) - dystrybutor sprzętu do narciarstwa biegowego marki Alpina, wiązań norweskiej firmy Rottefella, a od 2011 roku także produktów szwedzkiej marki SKIGO.

Wszystkie informacje dotyczące zasad przyznawania nagród zostały zawarte w Zasady konkursu „Nagrody za udział w badaniu – Badanie preferencji narciarzy biegowych dotyczących tras biegowych".

Organizatorzy badania

Organizatorami prowadzonego badania są Towarzystwo Narciarskie "Biegówki" i portal internetowy nabiegowkach.pl. Organizatorzy, działając wspólnie, zobowiązują się opracować raport z wynikami badania i udostępniać go wszystkim zainteresowanym podmiotom.

Wypełnij ankietę teraz! Twój głos jest bardzo ważny!

Kliknij!

zaktualizowano poniedziałek, 04 lipca 2011 09:09
Oceń artykuł
(2 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Brak postów do publikacji.

lubią nas