Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Jak reklamować się w portalu nabiegowkach.pl?

Wystarczy kilka kroków, aby reklamować się w nabiegowkach.pl. Najważniejsze to znaleźć dogodną formę reklamową, dzięki której zyskacie państwo klientów. Zawsze służymy pomocą i radą przy opracowaniu strategii i wyborze najlepszych narzędzi do skutecznego promowania usług i produktów związanych z narciarstwem biegowym.

Prosimy zobaczyć jak łatwo mogą państwo się reklamować w portalu !

(1)

Wybierz reklamę

Wybierz samodzielnie najlepszą reklamę spośród wszystkich form reklamowych dostępnych w portalu lub zdaj się na nasze sugestie. Przygotowaliśmy je dla różnych grup przedsiębiorców i osób zajmujących się zawodowo narciarstwem biegowym.

(2)

Skontaktuj się

Poinformuj redakcję o wybranych formatach reklamowych. Chętnie służymy pomocą i radą. W redakcji portalu są osoby zajmujące się zawodowo narciarstwem biegowym, jak też eksperci od reklamy. Wystarczy napisać lub zadzwonić !

(3)

Odbierz kalkulację

Gdy ustalisz z redakcją szczegóły dotyczące reklamy, otrzymasz kalkulację cenową. Odeślij swoją zgodę na zawarte w niej warunki, a kampania reklamowa wkrótce się rozpocznie.

(4)

Prześlij materiały

Przygtuj materiały reklamowe niezbędne do rozpoczęcia kampanii w portalu zgodnie z wytycznymi zawartymi we wskazówkach technicznych dotyczących reklam. Wszystkie materiały prześlij do redakcji.

(5)

Przelej pieniądze

Dokonaj przelewu bankowego za kampanię na konto bankowe wydawcy portalu. To już ostatnia czynność, która cię czeka przed emisją reklam. Po zapłacie kampania zostanie uruchomiona.

(6)

Korzystaj z efektów

Po zakończeniu kampanii lub kolejnych jej etapów, podsumujemy wspólnie efekty i wyciągniemy wnioski, aby kolejne akcje reklamowe w portalu były jeszcze lepsze i przynosiły tobie dalsze korzyści.

 

Skontaktuj się z nami !

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas