Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Praca przy biegówkach we Wrocławiu w sklepie biegowkowy.pl

poniedziałek, 07 czerwca 2021 w Stylem dowolnym
Firma XC4U - właściciel sklepów nartorolkowy.pl i biegowkowy.pl - zatrudni osobę do pracy w sklepie we Wrocławiu przy sprzedaży internetowej i stacjonarnej, na kilka godzin dziennie.

Biegówkowy horoskop na 2020 rok

czwartek, 02 stycznia 2020 w Stylem dowolnym
Co czeka Cię w 2020 roku na biegówkach? Wróżka Śnieżyna, tak jak przed rokiem spojrzała w gwiazdy i specjalnie dla czytelników naszego portalu przygotowała horoskop na najbliższe dwanaście miesięcy.

Pan Julian, czyli nieostatni zajazd na Jakuszycach w III księgach z inwokacją i epilogiem

wtorek, 05 marca 2019 w Stylem dowolnym
Poemat epicki Edwarda Marszałka o największej polskiej narciarskiej imprezie - Biegu Piastów - rozbawi do łez nie tylko miłośników poezji, ale każdego uczestnika i kibica tego wielkiego wydarzenia, stworzonego przez laty przez Juliana Gozdowskiego. W rymowanej opowieści każdy narciarz odnajdzie nie tylko własne przeżycia z piastowskiego biegu, ale pozna m.in. historię polskiego narciarstwa. Autor jest leśnikiem, dlatego w jego poemacie napotkasz też wiele odniesień do udziału tej grupy biegaczy w Biegu Piastów. Poemat został odczytany publicznie po raz pierwszy w niedzielę 3 marca 2019 roku w obecności Komandora Juliana Gozdowskiego podczas dekoracji najszybszych leśników.

Biegówkowy horoskop na 2019 rok

niedziela, 06 stycznia 2019 w Stylem dowolnym
Co Cię czeka w tym roku? Wróżka Śnieżyna spojrzała w gwiazdy i specjalnie dla czytelników naszego portalu przygotowała horoskop na najbliższe dwanaście miesięcy.

Co z biegami narciarskimi jeśli nie będzie już śniegu?

sobota, 20 lutego 2016 w Stylem dowolnym
Pytanie w tytule jest prowokacyjne i może nieco na wyrost, jednak doświadczenia ostatnich kilku zim nie są zbyt budujące dla biegaczy narciarskich. Problem nie jest tylko nasz, lokalny i nie wynika z tego, że mamy słabą infrastrukturę, mało tras i armatek do naśnieżania. Problemy z przygotowaniem tras narciarskich mają kraje alpejskie i skandynawskie, a miejsca uznawane do tej pory za pewne, jeśli chodzi o snieg i warunki, już pewne nie są. Biegacze trenują, chcą biegać na nartach, chcą rywalizować w zawodach, ale trenować, nie mając pewności czy spadnie śnieg i czy zawody się odbędą, jest naprawdę trudno. Czy bieganie na nartach stanie się egzotyczną i rzadką dyscypliną? Czy kłopoty z pogodą mogą mieć wpływ na masowość i dostępność tego sportu?

Pomóż znaleźć 100 powodów dlaczego biegówki są lepsze od zjazdówek

środa, 10 września 2014 w Stylem dowolnym
Postanowiliśmy sprawdzić, czy znajdzie się aż 100 powodów, dla których biegówki są lepsze od zjazdówek. Wymieniamy argumenty poważne, ale też humorystyczne. Poznaj nasze propozycje i dopisz własne! A może znajdziemy wspólnie więcej niż 100 uzasadnień?

Jaśkowiec gra va banque

niedziela, 13 kwietnia 2014 w Stylem dowolnym
Czarodziejem nie jest i obiecać nic nie może. Ale wyzwanie podejmie. Będzie ciężko, pod górę, a choć ich drogi już się kiedyś skrzyżowały, cała zabawa zacznie się od początku.

Prima Aprilis - nie będzie armatek śnieżnych w Jakuszycach

środa, 02 kwietnia 2014 w Stylem dowolnym
Nasza informacja armatkach śnieżnych napędzanych siłą biegaczy, była żartem prima aprilisowym. Takie armatki niestety nie trafią do Jakuszyc.

Bieg Piastów 2014: Wiara czyni cuda

poniedziałek, 03 marca 2014 w Stylem dowolnym
Pochylam głowę i przepraszam za pesymizm. Do ostatniej chwili nie wierzyłem, że Bieg Piastów organizują cudotwórcy.

Wisła vs. Szklarska Poręba, czyli kto zrobił lepszą imprezę?

wtorek, 21 stycznia 2014 w Stylem dowolnym
Zarówno Wisła, jak i Szklarska Poręba po raz drugi w historii ugościły najlepszych narciarzy świata. W dwóch miejscach byłem, wszystko widziałem i nie powstrzymam się od małego porównania.
Strona 1 z 3

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas