Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Cztery medale zawodników teamu nabiegowkach.pl w Mistrzostwach Polski PZN amatorów w biegach narciarskich

niedziela, 16 lutego 2020 w Team nabiegowkach.pl
Jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe medale to bilans miejsc na podium w Mistrzostwach Polski amatorów w biegach narciarskich w 2020 roku zdobytych przez odpowiednio Jana Łacka, Barbarę Byrtus, Grzegorza Legierskiego i Władysława Olszowskiego. Jak wypadli pozostali?

Roman Majka wygrywa czeski bieg 1000 lanových délek na 20 km klasykiem

niedziela, 09 lutego 2020 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl nie dali szans gospodarzom w czeskim biegu odbywającym się w sobotę 8 lutego 2020 roku w ośrodku narciarskim Paprsek w Górach Rychlebskich. Kamil Krzywicki zajął drugie miejsce. Nasz zespół w niedzielnym biegu sztafetowym w ramach tej samej imprezy zajął drugie miejsce. Nasi reprezentanci wzięli też udział w Izerskiej 50.

Starty zawodników teamu nabiegowkach.pl na przełomie stycznia i lutego 2020

poniedziałek, 03 lutego 2020 w Team nabiegowkach.pl
Sportowcy reprezentujący team nabiegowkach.pl w ostatnich dniach stycznia i pierwszych dniach lutego brali udział w biegach narciarskich i biathlonie w Polsce i Czechach. Podsumowaliśmy wyniki.

Podsumowanie startów teamu nabiegowkach.pl w ostatni weekend stycznia

poniedziałek, 27 stycznia 2020 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl startowali licznie w zawodach w Polsce, a także we Włoszech w ostatnią sobotę i niedzielę stycznia. Podsumowaliśmy wyniki naszych biegaczy.

Starty, zwycięstwa i medale zawodników teamu nabiegowkach.pl w pierwszy weekend 2020 roku

poniedziałek, 06 stycznia 2020 w Team nabiegowkach.pl
Aż w czterech biegach - w Czechach i w Polsce - startowali zawodnicy teamu nabiegowkach.pl od 3 do 5 stycznia 2020 roku. Wszędzie odnosili sukcesy i prezentowali dobrą formę sportową, największe jednak sukcesy odnieśli w niedzielnych Pucharze Kościeliska. Szczegóły w tekście.

Doskonałe wyniki polskich zawodników z teamu nabiegowkach.pl w czeskim Memoriále Ondřeja Ondryáša

poniedziałek, 30 grudnia 2019 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zaprezentowali bardzo wysoką formę w odbywającym się 29 grudnia 2019 roku 20. Memoriale Ondřeja Ondryáša w czeskich Beskidach, gdzie rywalizowano techniką klasyczną na dystansie 10 km.

Kamil Kaczyński z teamu nabiegowkach.pl Najpopularniejszym Sportowcem Roku? Głosujemy!

wtorek, 19 listopada 2019 w Team nabiegowkach.pl
Tygodnik Ostrołęcki zorganizował plebiscyt, który wyłoni Najpopularniejszego Sportowca Roku. W powiecie przasnyskim jest kilkoro kandydatów do tytułu, a wśród nich Kamil Kaczyński z teamu nabiegowkach.pl.

Podsumowanie startów zawodników teamu nabiegowkach.pl w cyklu Vexa Skiroll Tour 2019

środa, 09 października 2019 w Team nabiegowkach.pl
W ostatniej - czwartej turze polskiego cyklu biegów na nartorolkach Vexa Skiroll Tour - z początkiem października 2019 roku wzięło udział osiemnaścioro zawodników największej polskiej narciarskiej drużyny. Były sukcesy zarówno w biegach Skalny Uphill i Asfalt Uphill, jak też końcowych klasyfikacjach generalnych całego cyklu.

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl znów Mistrzami Warszawy

poniedziałek, 30 września 2019 w Team nabiegowkach.pl
W ostatni weekend września 2019 roku sportowcy z teamu nabiegowkach.pl rywalizowali w Polsce i Czechach. Największe sukcesy świętowali w sobotę 28 września w Warszawie, gdzie trzykrotnie wygrywali Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na nartorolkach. Ale sukcesów i dobrych wieści jest więcej.

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zwyciężali w biegach III tury cyklu Vexa Skiroll Tour

środa, 25 września 2019 w Team nabiegowkach.pl
W przedostatni weekend września w Beskidzie Sądeckim odbyły się dwa najtrudniejsze polskie biegi pod górę na nartorolkach - Łabowa Uphill i Przehyba Uphill. Wzięło w nich udział 16 zawodniczek i zawodników teamu nabiegowkach.pl. Na konto drużyny idą dwa zwycięstwa open i masa miejsc na podium open i w kategoriach wiekowych. Drużynowo prowadzimy w klasyfikacji generalnej!
Strona 1 z 21

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas