Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wirtualny kurs biegania na nartach - technika łyżwowa odc. 1. - wstęp i łyżwowanie

opublikowano: 02 stycznia 2013 autor: Redakcja
Jakie trzeba spełnić warunki i na co zwracać uwagę przy bieganiu techniką łyżwową, co to jest łyżwowanie, gdzie i kiedy je stosować oraz co robić z rękami w trakcie łyżwowania. Tego wszystkiego dowiecie się z pierwszego odcinka filmowego kursu biegania na nartach techniką łyżwową.

W filmie znajdują się ogólne wskazówki dotyczące biegania "łyżwą". Prowadzący opowiada także o najprostszym z kroków łyżwowych - łyżwowaniu. Całość uzupełniona jest demonstracją jak wygląda poprawne technicznie łyżwowanie. Zapraszamy na seans.

Przyciemnij tło

Akademia Narciarstwa Biegowego Start-Ski

Kurs został przygotowany przez Akademię Narciarstwa Biegowego Start-Ski we współpracy z portalem nabiegowkach.pl.

Instruktorem udzielającym wskazówek w filmie jest Jakub Mroziński, wskazywany jako jeden z lepszych i bardziej doświadczonych instruktorów narciarstwa biegowego w Polsce. Jakub Mroziński przez kilkanaście lat uprawiał wyczynowo narciarstwo biegowe. Prowadzi szkołę biegania na nartach Start-Ski w Jakuszycach. Brązowy medalista Mistrzostw Polski na dystansie 50 km techniką klasyczną, zwycięzca Biegu Piastów 30 km dowolną techniką, wielokrotny zwycięzca w kategorii wiekowej w ważnych biegach masowych na różnych dystansach.

zaktualizowano sobota, 23 lutego 2013 19:38
Oceń artykuł
(3 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas