Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Poznaniacy wybrali narciarza biegowego na prezydenta miasta

opublikowano: 01 grudnia 2014 autor: Redakcja

Jacek Jaśkowiak podczas Uphill Trophy w Szklarskiej Porębie 2012 roku

Jacek Jaśkowiak podczas Uphill Trophy w Szklarskiej Porębie 2012 roku Michał Rolski
Jeden z nas - Jacek Jaśkowiak - zapalony narciarz biegowy, posiadacz tytułu Worldloppet Master, kilkukrotny uczestnik Biegu Wazów, jedna z osób, która przyczyniła się do sukcesu organizacji Pucharu Świata FIS w biegach narciarskich w Szklarskiej Porębie, został Prezydentem Poznania.

W ubiegłym tygodniu na łamach naszego portalu informowaliśmy, że Jacek Jaśkowiak ma szansę zostać prezydentem Poznania mierząc się w drugiej turze z dotychczasowym gospodarzem miasta Ryszardem Grobelnym. Ten polityczny pojedynek był także rywalizacją dwóch sportowców. Jacek Jaśkowiak - narciarz biegowy przeciw Ryszardowi Grobelnemu, lekkoatletycznemu biegaczowi długodystansowemu - maratończykowi.

Nasi czytelnicy mogli poznać bliżej "narciarskiego kandydata" z krótkiego wywiadu o zamiłowaniu Jaśkowiaka do biegówek.

Tym razem możemy poinformować już naszą społeczność, że Jacek Jaśkowiak z dużą przewagą nad kontrkandydatem wygrał wybory i obejmie fotel prezydenta Poznania. Gratulujemy panu Jackowi i życzymy dalszych sukcesów. Mamy też nadzieję, że obowiązki zawodowe nie przeszkodzą mu w dalszym uprawianiu biegów narciarskich i nadal będziemy spotykać się na trasach biegowych.

zaktualizowano poniedziałek, 01 grudnia 2014 10:43
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas