Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Społecznie nauczyli dzieci jeździć na nartorolkach

czwartek, 27 sierpnia 2015 w Z życia
W sierpniu 2015 roku społecznicy z Towarzystwa Narciarskiego Biegówki Wesoła spędzili kilka dni w Stroniu Śląskim. Przejechali blisko 500 kilometrów, aby bezpłatnie prowadzić letnie - narciarskie zajęcia dla dzieci. Zainteresowanie najmłodszych stronian ćwiczeniami i nartorolkami przerosło oczekiwania organizatorów.

Pierwszy rejs morski polskich narciarzy biegowych

wtorek, 28 lipca 2015 w Z życia
Wielu narciarzy biegowych, którzy poznali się na obozach nabiegowkach.pl utrzymuje nadal kontakty. Wielu z nich zaprzyjaźniło się. Są też tacy, którzy wspólnie spędzają wolny czas nie tylko na biegówkach, ale także w lecie. Przeczytajcie o rejsie, na który wspólnie popłyneli uczestnicy obozów nabiegowkach.pl razem z Markiem Tokarczykiem - instruktorem narciarstwa biegowego i współtwórcy obozów nabiegowkach.pl.

Prima Aprilis. Amatorów pewnie nie zobaczymy w kadrze.

czwartek, 02 kwietnia 2015 w Z życia
Nasz wczorajszy tekst o powoływaniu amatorów biegów narciarskich do kadry PZN to Prima Aprilis. Mamy nadzieję, że udało nam się jednak przemycić pewne spostrzeżenia i myśli.

Szykuje się rewolucja w PZN. Od przyszłego sezonu amatorzy w kadrze.

środa, 01 kwietnia 2015 w Z życia
- Chcemy przed najważniejszymi imprezami powoływać do reprezentacji najmocniejszych amatorów - zdradza Apoloniusz Tajner. I dodaje - musimy przyznać, że coraz częściej osiągają oni lepsze wyniki niż nasi kadrowicze.

Potrzebujemy płatnych tras biegowych!

niedziela, 15 marca 2015 w Z życia
Bywają zimy mroźne i śnieżne. Wtedy w każdej niemal miejscowości górskiej pojawiają się ratraki. Wójtowie przecinają wstęgi, a goście zachwycają się nową trasą narciarską. Chwila prawdy nadchodzi jednak już podczas pierwszej ciepłej zimy.

Życzliwość właścicieli wyciągów ratuje polskie biegówki

piątek, 26 grudnia 2014 w Z życia
Niemal na wszystkich polskich trasach biegowych w grudniu 2014 roku brakowało śniegu. Ci, którzy nie mogą obejść się bez biegania na nartach, często wykorzystywali sztucznie naśnieżane stoki zjazdowe. Jednym z nich jest Ośrodek Narciarski Złoty Groń w Istebnej, gdzie biega wielu lokalnych narciarzy.

Biegaj na nartach - będziesz żyć dłużej

czwartek, 25 grudnia 2014 w Z życia
Biegacze narciarscy są silni i wytrzymali. Ale także dłużej żyją. Skąd to wiadomo? Z badań naukowych. Przytaczamy wnioski kilku z nich.

Biegówki - związek na całe życie

czwartek, 11 grudnia 2014 w Z życia
Nasza czytelniczka nie lubiła zimy i śniegu. Gdy wiele lat temu zaraziła się bakcylem narciarskim, biegówki i śladówki stały się ważne dla całej rodziny. I zarazem pasją na całe życie. Swój związek z nartami opisała w krótkim tekście.

Przychodzi narciarz do lekarza…

środa, 03 grudnia 2014 w Z życia
Zazwyczaj przychodziła baba, ale nie chcę nikogo dyskryminować, moje felietony są adresowane również do mężczyzn. Poza tym spodziewam się, że słowo „baba" byłoby dobrze odebrane tylko na Śląsku, no może jeszcze na Podhalu. Czyli przychodzi narciarz do lekarza. Czasem przychodzi, czasem przybiega, dostaje „zastrzyk w kolano" i biegnie dalej (myślę tu o bardzo konkretnym narciarzu), ale często narciarz zostaje przywieziony...

Poznaniacy wybrali narciarza biegowego na prezydenta miasta

poniedziałek, 01 grudnia 2014 w Z życia
Jeden z nas - Jacek Jaśkowiak - zapalony narciarz biegowy, posiadacz tytułu Worldloppet Master, kilkukrotny uczestnik Biegu Wazów, jedna z osób, która przyczyniła się do sukcesu organizacji Pucharu Świata FIS w biegach narciarskich w Szklarskiej Porębie, został Prezydentem Poznania.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
04:24
2 tygodnie temu
Eureka odpowiedział(a) w temacie Odp: Jak unikać kontuzji na forach.
Paź 30
kafar przyjadę 12.01 wyjadę 20.01 bez wyżywienia,chyba że można tylko śniedania
Paź 28
Więcej
Więcej

lubią nas