Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zaprezentowano wzory olimpijskich medali w Soczi

poniedziałek, 03 czerwca 2013 w Ze sportu
Organizatorzy przyszłorocznych Igrzysk powoli odkrywają kolejne karty. W czwartek zaprezentowano po raz pierwszy wygląd nagród, o które powalczą najlepsi sportowcy świata.

Tydzień szaleństw norweskich narciarzy (felieton)

środa, 22 maja 2013 w Ze sportu
Ostatnie dni to w kraju fiordów prawdziwie gorący czas - zgodnie z zapowiedziami kadrę narodową opuścił Petter Northug, a wokół mistrza sprzed lat, Thomasa Alsgaarda narastają spekulacje odnośnie startu na Igrzyskach w Soczi.

Norwegowie z symulatorem olimpijskich tras, a Polacy czekają na cuda

czwartek, 09 maja 2013 w Ze sportu
Światowe media obiegła wiadomość o rewolucyjnym przedsięwzięciu norweskiego sztabu szkoleniowego. Z tysięcy wykonanych zdjęć stworzyli interaktywny model olimpijskiego systemu tras biegowych. Co w kierunku sukcesu na Igrzyskach robią Polacy?

Kowalczyk zaplanowała trening na Soczi

piątek, 12 kwietnia 2013 w Ze sportu
Najlepszy sportowiec roku wg plebiscytu „Przeglądu Sportowego", biegaczka Justyna Kowalczyk przedstawiła niedawno plan przygotowań do sezonu olimpijskiego. Polka nie zamierza zwalniać tempa. Kalendarz szczelnie wypełniły zgrupowania i treningi - wszystko po to, aby sięgnąć po obiecywany przez nią złoty medal w Soczi.

Kto najlepiej na świecie biega na nartach, czyli FIS Punkty

piątek, 16 listopada 2012 w Ze sportu
Zawody wysokiej rangi w narciarstwie biegowym odbywają się w różnych częściach świata, na trasach o zróżnicowanym profilu i przy różnych warunkach śniegowych. Nie wszyscy mogą startować w tym samym czasie i tym samym miejscu. Więc jak prowadzić ranking najlepszych biegaczy narciarskich?

Puchar Świata - sobota - euforia na Polanie Jakuszyckiej

sobota, 18 lutego 2012 w Ze sportu
W drugim dniu Pucharu Świata FIS w Szklarskiej Porębie, na wymagającej technicznie trasie, ścigali się techniką klasyczną mężczyźni - na dystansie 15 km i kobiety - 10 km. W Jakuszycach panowała gęsta mgła i ogromne emocje.

Wypowiedzi zawodników po sobotnich biegach Pucharu Świata w Jakuszycach

sobota, 18 lutego 2012 w Ze sportu
Prezentujemy wypowiedzi trójek najlepszych zawodników w biegach na dystansach 10 km stylem klasycznym kobiet i 15 km stylem klasycznym mężczyzn.

Puchar Świata - sobota - których zawodników zobaczymy na trasie?

sobota, 18 lutego 2012 w Ze sportu
Dzisiaj, w drugim dniu trwania Pucharu Świata FIS w Szklarskiej Porębie, odbywają się biegi techniką klasyczną na dystansach 15 km mężczyzn i 10 km kobiet. Kto wystartuje z Polaków i znanych zawodników?

Wypowiedzi zawodników po piątkowych sprintach Pucharu Świata w Jakuszycach

piątek, 17 lutego 2012 w Ze sportu
Prezentujemy wypowiedzi szóstki medalistów piątkowych sprintów Pucharu Świata w Jakuszycach oraz dwóch wielkich rywalek - Justyny Kowalczyk i Marit Bjoergen.

Puchar Świata - piątek [na żywo z Polany Jakuszyckiej]

piątek, 17 lutego 2012 w Ze sportu
Nadajemy komunikaty z Polany Jakuszyckiej. W miarę możliwości robimy to "on line". Dzisiaj sprinty na dystansie ok 1500 m.
Strona 3 z 4

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas