Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Joanna Rączka Artykuły autora:

Joanna Rączka

2 w 1 czyli pływanie i biegówki na obozie Swim&Ski

sobota, 24 marca 2018 w Z życia
Pływanie i biegi narciarskie to pozornie dwa różne światy, choć wielu narciarzy biegowych włącza pływanie do całorocznego treningu jako jeden z jego elementów. Okazuje się, że obie te dyscypliny można z niezłym skutkiem połączyć na jednym obozie sportowym. Wiadomo, że oba sporty angażują wszystkie grupy mięśniowe i zwiększają wydolność, ale jeśli lepiej się przyjrzeć, można zobaczyć więcej punktów wspólnych.

Rodzinnie na Biegu Podhalańskim

czwartek, 23 lutego 2017 w Artykuły społeczności
Masowe biegi narciarskie, takie jak Bieg Piastów czy Bieg Podhalański są nie tylko imprezami sportowymi, ale też wydarzeniami towarzyskimi. Spotykamy tu znajomych z tras, nawiązujemy nowe znajomości. W biegach biorą udział nie tylko utytułowani sportowcy, ale przede wszystkim amatorzy. Niektórzy osiągają znakomite wyniki - znamy ich i podziwiamy, bo na każdym biegu stają na podium, ale przeważająca większość to niedzielni biegacze, którzy biorą udział w zawodach i mimo że nie liczą na wynik, dają z siebie wszystko.

Pierwszy rejs morski polskich narciarzy biegowych

wtorek, 28 lipca 2015 w Z życia
Wielu narciarzy biegowych, którzy poznali się na obozach nabiegowkach.pl utrzymuje nadal kontakty. Wielu z nich zaprzyjaźniło się. Są też tacy, którzy wspólnie spędzają wolny czas nie tylko na biegówkach, ale także w lecie. Przeczytajcie o rejsie, na który wspólnie popłyneli uczestnicy obozów nabiegowkach.pl razem z Markiem Tokarczykiem - instruktorem narciarstwa biegowego i współtwórcy obozów nabiegowkach.pl.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas