Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Witamy Gościu!
Jest szansa na 6-dniowy obóz w Jakuszycach jeszcze w tym sezonie!
przeglądających: 1 (1) Gość
 • Strona:
 • 1

TEMAT: Jest szansa na 6-dniowy obóz w Jakuszycach jeszcze w tym sezonie!

Jest szansa na 6-dniowy obóz w Jakuszycach jeszcze w tym sezonie! 10 lata, 9 mies. temu #829

Witajcie! W ostatnich dniach zrodziła się koncepcja zorganizowania jeszcze w tym sezonie obozu szkoleniowego narciarstwa biegowego z prawdziwego zdarzenia. Podam teraz szczegóły i poproszę od razu o odzew. Obóz będzie miał sens, jeżeli zbierzemy w krótkim czasie 20 osób. Dlatego na razie zbieram jedynie deklarację uczestnictwa, poniżej więcej na ten temat, a teraz szczegóły obozu.
Czas trwania: 6 dni (11-16 marca lub 12-17 marca lub 13-18 marca). W cenę wliczono: 6 noclegów w Szklarskiej Porębie Dolnej, 6 śniadań, 6 obiadokolacji, codzienny transport na Polanę Jakuszycką i do hotelu, 12 godzin zajęć z instruktorami (Kuba Mroziński i Zbyszek Galik), czyli średnio po 2 godziny dziennie. Nie tylko ćwiczenia, ale też wspólne wyprawy. Dodatkowo indywidualne wyjścia na narty (dodatkowo ok. 4 godzin dziennie na Polanie). Dwa wyjścia na basen do Hotelu Las (dwa razy po dwie godziny). Wieczorne spotkania z instruktorami, dot. treningu, doboru nart, serwisowania nart. Uwaga! Dojazd własny
Koszt obozu (w zależności od pensjonatu – mamy dwa do wyboru – Reszyniec i Horyzont) 1000 zł lub 800 zł.
A teraz deklaracje uczestnictwa. Jeżeli jest ktoś chętny proszę o wpisywanie tego na forum lub podsyłanie mi deklaracji uczestnictwa z liczbą osób na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Jeżeli możecie piszcie też termin, który Wam bardziej pasuje i pensjonat (patrzcie też na cenę), który jest Wam bliższy…
Tak naprawdę mamy tylko kilka dni, żeby zebrać grupę, dlatego proszę o szybkie odpowiedzi. Jeżeli grupa się zbierze natychmiast poinformuję o zorganizowaniu wyjazdu i cenie oraz terminie. Czekam na Wasz odzew!
Biegówki to sposób na życie:)
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek

Odp: Jest szansa na 6-dniowy obóz w Jakuszycach jeszcze w tym sezonie! 10 lata, 9 mies. temu #835

 • Jurek
 • Świeżak
 • Offline
 • Posty: 1
 • Oklaski: 0
Witam
Nie wiem czy wiadomość, którą wysłałem dotarła,
dla tego chcę jeszcze raz zgłosić chęć uczestnictwa w obozie szkoleniowym narciarstwia biegowego.
Odpowiada mi ostatni termin 13 - 18 marca
i chętnie zanocuję w pensjonacie Horyzont
(tańszy wariant).
Trzymam kciuki za dobtanie pozostałych uczestników.
Proszę o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Pozdrawiam
Jurek

Odp: Jest szansa na 6-dniowy obóz w Jakuszycach jeszcze w tym sezonie! 10 lata, 9 mies. temu #854

Niestety obóz się nie odbędzie z powodu zbyt małego zainteresowania:( Ale już teraz zapowiadam, że latem seria obozów przygotowujących do biegania na nartach. Tego jeszcze nie było!
Biegówki to sposób na życie:)
 • Strona:
 • 1

Społeczność na biegówkach

 • na tablicy

 • artykuły użytkowników

lubią nas